WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 23 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 1/LBU/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Anna
2004-07-19
Z/5355/18

TAK

100m pł K U18 I

2
BUCKI Patryk
2001-08-14
Z/3184/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 62.09 62.09/19

Piła (1)
2019-05-11
1 - 62.09
151 Środa Wielkopolska (1)
2019-05-18
1 - 60.66
149 Zielona Góra (1)
2019-05-28
2 - 59.87
147 Piła (1)
2019-06-15
2 - 57.75
141 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 62.41
152 Racibórz (M)
2019-07-05
2 - 64.70
156
3
CIUCHTA Szymon
2001-08-21
Z/3492/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 48.95 49.90/18

Piła (1)
2019-05-11
4 - 48.34
119 Żary (1)
2019-05-18
1 - 48.95
120 Zielona Góra (1)
2019-05-28
4 - 48.68
119 Racibórz (M)
2019-07-05
12 - 47.16
116
4
DEJNEKO Kamil
2001-03-28
Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.10 15.10/19

Żary (1)
2019-05-18
1s1 - 15.10 (-1.7)
138 Słubice (1)
2019-05-25
2s1 - 15.31 (+1.5)
134 Słubice (1)
2019-05-25
2 - 14.93

(+2.5)

0 Wrocław (1)
2019-06-23
1s1 - 14.86 (-1.5)
144 Białogard (1)
2019-06-22
1s1 - 15.03 (+1.0)
140 Racibórz (M)
2019-07-05
2e1 - 14.51 (+0.5)
152 Racibórz (M)
2019-07-05
5 - 14.53 (+0.4)
152
5
GAWROŃSKA Weronika
2002-04-22
Z/1649/16

TAK

100m K U20 I 13.29 13.10/16

Żary (1)
2019-05-18
3e3 - 13.49 (-1.9)
92 Słubice (1)
2019-05-23
2s1 - 13.23

(+2.4)

0 Słubice (1)
2019-05-23
3fB - 13.07 (+0.3)
109 Sulęcin (1)
2019-06-01
1s1 - 13.34 (-0.1)
98
6
JANIAK Adam
2003-01-13
Z/728/17

TAK

400m pł M (84) U18 I 59.07 59.07/19

Piła (1)
2019-05-11
1s1 - 59.43
100 Słubice (1)
2019-05-25
1s1 - 59.07
101 Szczecinek (M)
2019-06-14
1s1 - 55.92
125
7
JARCZAK Sandra
2003-07-23
Z/729/17

TAK

W dal K U20 I 5.31/18

Szczecinek (M)
2019-06-14
1 - 4.88 (+0.1)
74 Białogard (1)
2019-06-22
7f2 - 4.55 (+0.8)
63
8
KACZPERSKA Anita
2001-09-03
Z/4681/18

TAK

10000 m ch K U20 I

Racibórz (M)
2019-07-04
10s1 - 67:38.23
69
9
KANIOWSKA Weronika
2004-09-27
Z/220/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 48.12 48.12/19

Piła (1)
2019-05-11
1 - 46.29
115 Środa Wielkopolska (1)
2019-05-18
1f2 - 48.12
122 Zielona Góra (1)
2019-05-28
1f2 - 47.96
121 Piła (1)
2019-06-15
2 - 48.48
123 Toruń (1)
2019-06-22
2f2 - 43.37
105
10
KOSIKOWSKA Paulina
2001-03-07
Z/631/15

TAK

400m K U20 I 56.83 56.63/18

WARUNKOWO - BADANIA
Żary (1)
2019-05-18
2s1 - 56.83
141 Wrocław (M)
2019-05-29
3s2 - 56.79
141 Gdańsk (M)
2019-06-08
5s1 - 55.46
154 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
4s3 - 55.62
152 Racibórz (M)
2019-07-03
2e1 - 55.83
150 Racibórz (M)
2019-07-04
6 - 55.66
152
11
KRASICKA Wiktoria
2001-06-18
Z/632/15

TAK

100m pł K U20 I 14.97/18

Szczecinek (M)
2019-06-14
1e1 - 14.65 (+0.4)
146 Szczecinek (M)
2019-06-14
2 - 14.74 (+0.4)
144 Białogard (1)
2019-06-22
3s1 - 14.94 (+0.6)
140 Racibórz (M)
2019-07-05
4e2 - 14.60 (+0.2)
147 Racibórz (M)
2019-07-05
7 - 14.82 (+0.6)
142
12
KUBIŚ Eryk
2001-04-22
Z/2711/15

TAK

400m M U20 I 51.01/18

Wrocław (M)
2019-05-29
1s4 - 51.13
119 Sulęcin (1)
2019-06-01
2s1 - 51.39
116 Gdańsk (M)
2019-06-08
3s2 - 51.34
117 Szczecinek (M)
2019-06-14
4s1 - 51.22
118 Racibórz (M)
2019-07-03
6e2 - 51.48
115
13
LESIEWICZ Kornelia
2003-08-14
Z/863/17

TAK

400m K U20 I 56.20 56.20/19

Żary (1)
2019-05-18
1s1 - 56.20
147 Wrocław (M)
2019-05-29
2s2 - 56.16
147 Gdańsk (M)
2019-06-08
3s1 - 54.82
160 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 56.54
143
14
ŁASZCZYŃSKA Weronika
2000-10-01
Z/5071/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.53/18

Szczecinek (M)
2019-06-14
2 - 1.50
92
15
OSTROWSKI Norbert
2001-02-05
Z/5776/15

TAK

Wzwyż M U20 I 1.95 1.95/19

WARUNKOWO - BADANIA
Piła (1)
2019-05-11
1 - 1.90
116 Żary (1)
2019-05-18
2 - 1.95
125 Słubice (1)
2019-05-23
2 - 1.80
99 Szczecinek (M)
2019-06-14
1 - 1.90
116 Białogard (1)
2019-06-22
1 - 1.90
116 Racibórz (M)
2019-07-04
5e1 - 1.92
120 Racibórz (M)
2019-07-05
12 - 1.82
102
16
PESTKA Jakub
2005-02-05
Z/4985/18

TAK

400m M U20 I

17
PĘKAŁA Patryk
2001-04-13
Z/5591/15

TAK

400m pł M U20 I 59.32/18

Szczecinek (M)
2019-06-14
2s1 - 56.93
119 Racibórz (M)
2019-07-03
5e3 - 56.65
121 Racibórz (M)
2019-07-04
4f2 - 56.44
123
18
SABAJTIS Gracjan
2000-01-03
Z/4629/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 61.29 64.94/18

Piła (1)
2019-05-11
2 - 60.58
148 Środa Wielkopolska (1)
2019-05-18
2 - 60.23
148 Zielona Góra (1)
2019-05-28
1 - 63.03
153 Piła (1)
2019-06-15
1 - 57.79
141 Toruń (1)
2019-06-22
2 - 60.25
148 Racibórz (M)
2019-07-05
3 - 61.43
150
19
SIKORSKA Sandra
2000-05-31
Z/5585/15

TAK

W dal K U20 I 5.78/18

WARUNKOWO - BADANIA
Bełchatów (1)
2019-06-08
1 - 6.04

(+4.6)

0 Bełchatów (1)
2019-06-08
0 - 5.92 (+1.2)
151 Racibórz (M)
2019-07-03
10e2 - 4.54 (-0.7)
63
20
STRZESZEWSKI Tomasz
2001-02-27
Z/5644/15

TAK

10000 m ch M U20 I 47:57 47:57/18

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
31 - 47:57 r
130 Racibórz (M)
2019-07-04
3s1 - 48:43.16
126
21
WITKOWIAK Aleks
2004-07-04
Z/145/18

TAK

400m M U20 I

22
WOŁCZAK Aleksandra
2003-02-13
Z/727/17

TAK

100m pł K U18 I 15.09 15.09/19

Piła (1)
2019-05-11
2s1 - 15.22 (-0.1)
134 Żary (1)
2019-05-18
4s1 - 15.52 (-1.0)
128 Białogard (1)
2019-06-22
3s1 - 15.27 (+0.4)
133
23
ŻELAZNA Magdalena
2004-04-16
Z/2001/18

TAK

5000 m ch K U20 I

Szczecin (1)
2019-05-25
1s2 - 26:40.24
123