WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 8/LBU/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Agnieszka
2002-09-20
Z/3053/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.20 3.20/19

Szprotawa (1)
2019-05-11
3 - 3.10
135 Słubice (1)
2019-05-23
2 - 3.20
140
2
BRYSZEWSKA Marta
2002-04-26
Z/377/16

TAK

Tyczka K U20 I 2.80 3.00/18

Szprotawa (1)
2019-05-11
4 - 2.70
110
3
CHMIELEWSKA Anita
2001-03-13
Z/3386/16

TAK

100m pł K U20 I

Zamość (M)
2019-06-01
4e2 - 17.12 (+0.3)
94 Zamość (M)
2019-06-01
7 - 17.23 (+1.8)
90
4
CHMIELEWSKA Nina
2003-05-20
Z/3385/16

TAK

100m pł K U18 I 15.96/17

Zamość (M)
2019-06-01
4e1 - 15.72

(+2.3)

0 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
5s1 - 15.84 (+0.5)
122
5
CZUCZWA Wiktoria
2001-05-22
Z/2478/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62 1.62/19

Szprotawa (1)
2019-05-11
3 - 1.50
92 Żary (1)
2019-05-18
2 - 1.62
121 Zamość (M)
2019-06-01
5f2 - 1.55
103 Zgorzelec (1)
2019-06-08
3 - 1.50
92 Wrocław (1)
2019-06-23
2 - 1.55
103 Zielona Góra (1)
2019-06-17
1 - 1.54
101 Racibórz (M)
2019-07-03
8e2 - 1.50
92
6
DER Oskar
2002-05-23
Z/3273/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 59.59 58.23/18

Słubice (1)
2019-05-25
2s1 - 59.59
99 Zamość (M)
2019-06-02
4s1 - 61.78
85
7
DOBROWOLSKA Aleksandra
2000-03-02
Z/3911/16

TAK

Młot K U20 (4kg) I 41.03 49.18/18

Żary (1)
2019-05-18
1 - 41.03
124 Zielona Góra (1)
2019-05-28
1 - 43.86
132 Zamość (M)
2019-06-01
5 - 42.57
128 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 47.02
141 Wrocław (1)
2019-06-23
3 - 45.57
137 Oborniki (1)
2019-06-22
1 - 46.05
138 Zielona Góra (1)
2019-06-17
1 - 46.21
139 Racibórz (M)
2019-07-03
9e1 - 43.15
130 Racibórz (M)
2019-07-04
7 - 47.68
143
8
DUDEK Weronika
2004-08-14
Z/946/18

TAK

400m K U20 I

9
DUDEK Weronika
2001-11-21
Z/2211/17

TAK

Kula K U20 (4kg) I 10.72 10.72/19

Szprotawa (1)
2019-05-11
2 - 10.72
115 Żary (1)
2019-05-18
3 - 10.68
115 Słubice (1)
2019-05-23
2 - 10.43
112 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 11.04
119 Racibórz (M)
2019-07-03
8 - 10.78
116
10
DZIAŁOSZEWSKA Maja
2001-09-05
Z/3912/15

TAK

1500m K U20 I 4:50.86/18

Zamość (M)
2019-06-01
9s2 - 4:50.00
112 Racibórz (M)
2019-07-05
4s1 - 4:43.80
121
11
FURSEWICZ Eryk
2003-02-24
Z/3880/16

TAK

Tyczka M U20 I 4.00 4.03/18

Szprotawa (1)
2019-05-11
1 - 4.00
122 Słubice (1)
2019-05-23
1 - 4.00
122
12
KLEINERT Jakub
2002-08-13
Z/4001/17

TAK

Kula M U18 (5kg) I 15.70/18

Słubice (1)
2019-05-23
1 - 16.13
129 Zamość (M)
2019-06-02
4 - 14.56
111 Zgorzelec (1)
2019-06-08
0 - NM
0
13
KONIK Zuzanna
2003-03-16
Z/6529/15

TAK

Młot K U18 (3kg) I 35.13 35.32/18

Żary (1)
2019-05-18
4 - 33.68
78 Zielona Góra (1)
2019-05-28
4 - 32.16
76 Zamość (M)
2019-06-01
12 - 31.93
76
14
KOSTRZYŃSKI Oskar
2002-04-04
Z/2868/17

TAK

W dal M U20 I 6.32 6.32/19

Żary (1)
2019-05-18
2 - 6.32 (+1.0)
95 Zamość (M)
2019-06-01
8f3 - 6.12 (+0.7)
86 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
4 - 6.21 (+2.0)
90
15
KOWALSKI Dominik
2000-07-30
Z/482/15

TAK

Wzwyż M U20 I 1.95 2.04/18

Szprotawa (1)
2019-05-11
1 - 1.95
125 Żary (1)
2019-05-18
1 - 1.95
125 Słubice (1)
2019-05-23
1 - 1.96
126 Zamość (M)
2019-06-01
3f2 - 1.95
125 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 1.94
123 Racibórz (M)
2019-07-04
3e1 - 1.92
120 Racibórz (M)
2019-07-05
8 - 1.91
118
16
LESICKI Marcel
2002-04-22
Z/909/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.65 1.75/18

17
LILEJKO Daria
2001-03-20
Z/2620/18

TAK

100m K U20 I 13.69/18

18
MOTT Jakub
2002-01-27
Z/2787/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.57/18

WARUNKOWO - BADANIA
19
NADZIEJKO Łukasz
2001-12-13
Z/4620/15

TAK

Tyczka M U20 I 3.60 3.70/18

Szprotawa (1)
2019-05-11
4 - 3.30
95 Racibórz (M)
2019-07-04
7e1 - 3.90
118
20
PAWLUK Alicja
2002-02-21
Z/331/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.30 3.30/19

Szprotawa (1)
2019-05-11
1 - 3.30
145 Słubice (1)
2019-05-23
1 - 3.30
145
21
POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Z/1234/18

TAK

800m M U20 I 2:00.49 2:00.49/19

Żary (1)
2019-05-18
1s1 - 2:00.49
104 Zamość (M)
2019-06-02
5s1 - 2:01.63
99
22
PUCZKO Krzysztof
2001-04-07
Z/5580/15

TAK

Tyczka M U20 I 4.20 4.20/19

Szprotawa (1)
2019-05-11
3 - 3.80
114 Żary (M)
2019-05-18
6 - 4.20
130 Racibórz (M)
2019-07-04
1e2 - 4.00
122 Racibórz (M)
2019-07-05
7 - 4.20
130
23
SAFIAN Miłosz
2001-05-11
Z/2825/16

TAK

100m M U20 I 11.30/18

Słubice (1)
2019-05-23
0s1 - DQ (+0.3)
0 Zamość (M)
2019-06-01
5e5 - 11.74 (-1.0)
99
24
SKOPIŃSKI Michał
2000-09-05
Z/5262/15

TAK

Kula M U20 (6kg) I 16.63 17.15/18

Szprotawa (1)
2019-05-11
2 - 16.63
149 Żary (1)
2019-05-18
2 - 15.94
142 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 15.93
141 Wrocław (1)
2019-06-23
3 - 16.85
151 Zielona Góra (1)
2019-06-17
1 - 17.90
160 Racibórz (M)
2019-07-03
1e2 - 16.93
151 Racibórz (M)
2019-07-03
10 - 16.73
150
25
STĘŻYCKI Nikodem
2002-07-09
Z/4939/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 12.83 12.83/19

Szprotawa (1)
2019-05-11
2 - 12.83
97 Słubice (1)
2019-05-23
2 - 13.79
105 Zamość (M)
2019-06-02
12 - 12.30
92 Zgorzelec (1)
2019-06-08
3 - 12.57
95 Wrocław (1)
2019-06-23
3 - 12.57
95 Zielona Góra (1)
2019-06-17
2 - 12.23
92
26
SYGUTOWSKA Marta
2002-07-03
Z/2824/16

TAK

Młot K U18 (3kg) I 38.28 39.74/17

Żary (1)
2019-05-18
2 - 35.56
82 Zielona Góra (1)
2019-05-28
2 - 40.67
96 Zgorzelec (1)
2019-06-08
5 - 45.00
111 Wrocław (1)
2019-06-23
2 - 44.02
107 Zielona Góra (1)
2019-06-17
1 - 37.55
87
27
SZUSTAK Jakub
2003-04-15
Z/5521/18

TAK

W dal M U20 I 5.45 5.75/18

Wrocław (1)
2019-05-11
4w3 - 5.45 (+2.0)
64 Żary (1)
2019-05-18
10 - 5.29 (+0.1)
60
28
SZYMANKIEWICZ Wiktoria
2002-04-26
Z/3056/16

TAK

100m pł K U18 I 14.99/18

Zamość (M)
2019-06-01
4e3 - 15.45 (+0.2)
130
29
WRUSZAK Aleksandra
2002-01-31
Z/4780/17

TAK

400m K U20 I

Castellón (ESP) (M)
2019-06-22
2s2 - 57.54
134 Castellón (ESP) (M)
2019-06-23
3 - 56.74
142
30
WUSIEWICZ Patrycja
2001-04-13
Z/493/15

TAK

800m K U20 I 2:24.26/17

Słubice (1)
2019-05-23
3s1 - 2:28.65
90