WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
NrLicencji: 2/KPO/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna
2002-06-01
Z/3439/16

TAK

200m K U20 I 27.70 27.57/18

Toruń (1)
2019-05-18
3s4 - 27.70 (-2.3)
96 Zamość (M)
2019-06-02
1s4 - 27.02 (+0.4)
106 Toruń (1)
2019-06-22
3s2 - 27.07 (-0.1)
105
2
CIĘSZKI Paweł
2004-05-22
Z/1398/19

TAK

100m M U20 I

Włocławek (1)
2019-05-11
4s1 - 11.88

(+2.2)

0
3
GIL Grzegorz
2003-04-13
Z/278/17

TAK

Młot M U18 (5kg) I 45.14 45.14/19

Toruń (1)
2019-05-18
2 - 45.14
103 Piła (1)
2019-05-25
3 - 42.89
99 Zamość (M)
2019-06-01
7 - 45.62
103 Toruń (1)
2019-06-22
3 - 42.91
99
4
GROCHOWSKA Martyna
2002-01-21
Z/279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 41.42 42.87/18

Toruń (1)
2019-05-18
2 - 41.42
98 Piła (1)
2019-05-26
3 - 43.73
106 Zamość (M)
2019-06-01
8 - 45.06
111 Toruń (1)
2019-06-22
0 - NM
0
5
KAMIŃSKI Paweł
2004-01-08
Z/1389/19

TAK

800m M U20 I

Toruń (1)
2019-06-22
4s2 - 2:11.05
70
6
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
Z/33/15

TAK

Oszczep M U18 (700) I 78.09 78.09/19

Toruń (1)
2019-05-12
1 - 65.24
132 Toruń (1)
2019-05-18
1 - 78.09
161 Zamość (M)
2019-06-02
1 - 78.66
162 Gdańsk (1)
2019-06-05
1 - 73.66
149 Gdańsk (1)
2019-06-15
1 - 72.84
147 Pelpin (1)
2019-06-22
1 - 74.34
150 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
2 - 73.64
149
7
KRAIŃSKI Miłosz
2002-01-25
Z/5645/15

TAK

200m M U20 I 25.42/18

8
KROPSKA Oliwia
2003-06-25
Z/118/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 22.31 24.54/18

Toruń (1)
2019-05-18
6 - 22.31
49 Zamość (M)
2019-06-02
15 - 25.32
59
9
KUNICKI Michał
2004-07-27
Z/1197/18

TAK

1500m M U20 I 4:53.41/18

10
MAJCHRZAK Zuzanna
2003-01-01
Z/281/17

TAK

200m K U20 I

11
MICHALAK Natalia
2004-09-29
Z/547/18

TAK

W dal K U20 I 4.76/18

12
NOWACZEWSKA Aleksandra
2002-10-31
Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) I 54.68 61.68/18

Toruń (1)
2019-05-12
1 - 54.68
143 Toruń (1)
2019-05-18
1 - 53.34
140 Piła (1)
2019-05-26
1 - 58.15
150 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 58.42
151 Piła (1)
2019-06-15
1 - 54.97
144 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 57.42
149
13
PYSZKA Mikołaj
2002-10-05
Z/579/16

TAK

1500m M U20 I 4:39.11 4:35.83/18

Toruń (1)
2019-05-18
8s1 - 4:39.11
69 Zamość (M)
2019-06-01
10s1 - 4:43.53
67
14
RADTKE Aleksandra
2000-06-21
Z/25/15

TAK

1500m K U20 I 5:24.25/18

Zamość (M)
2019-06-01
14s2 - 5:58.47
56
15
ROŻEK Marcelina
2002-09-09
Z/6534/15

TAK

100m K U20 I 13.82/17

16
SOLETA Kajetan
2003-03-26
Z/282/17

TAK

Młot M U18 (5kg) I 30.27/18

Piła (1)
2019-05-25
6 - 27.23
57 Toruń (1)
2019-06-22
7 - 33.02
75
17
SPRENGER Denis
2003-02-03
Z/1326/16

TAK

W dal M U20 I 5.25/17

18
STRZELEWICZ Zuzanna
2002-03-21
Z/24/15

TAK

400m K U20 I 56.65/18

WARUNKOWO - BADANIA
19
ŚWIDERSKA Weronika
2000-09-30
Z/23/15

TAK

100m K U20 I 12.74 12.49/17

Toruń (1)
2019-05-18
3s2 - 12.74 (+0.8)
123 Piła (1)
2019-05-25
1e6 - 12.81 (-1.4)
120 Piła (1)
2019-05-25
2f2 - 12.57 (+1.1)
131 Zamość (M)
2019-06-01
2e5 - 12.39 (+1.6)
139 Zamość (M)
2019-06-01
4f2 - 12.48 (+0.3)
135 Toruń (1)
2019-06-22
3s1 - 12.45 (+1.0)
136 Racibórz (M)
2019-07-03
6e4 - 12.52 (+0.6)
133
20
ŚWITALSKA Zuzanna
2002-04-21
Z/3442/16

TAK

400m K U20 I

21
TRZCIŃSKI Dawid
2002-05-23
Z/1327/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 59.18 59.18/19

Toruń (1)
2019-05-18
2s2 - 59.18
101 Zamość (M)
2019-06-02
2s2 - 59.01
102 Toruń (1)
2019-06-22
2s1 - 59.17
101
22
TUROSTOWSKA Aleksandra
2003-12-17
Z/1875/19

TAK

1500m K U20 I

23
URBANOWICZ Kaja
2003-06-25
Z/1330/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55/17

24
WAJER Daria
2003-12-18
Z/3757/17

TAK

400m K U20 I

25
WANIAK Dominik
2004-02-09
Z/283/17

TAK

400m M U20 I

Toruń (1)
2019-06-22
5s2 - 58.77
64
26
WEGNER Dawid
2000-04-23
Z/21/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 61.35 64.18/18

WARUNKOWO - BADANIA
Toruń (1)
2019-05-12
1f2 - 61.35
137 Zamość (M)
2019-06-02
2f2 - 61.46
137 Pelpin (1)
2019-06-22
1 - 66.11
148 Racibórz (M)
2019-07-04
1 - 71.80
165
27
WINTROWICZ Zofia
2003-01-24
Z/119/18

TAK

400m pł K U20 I 82.31 82.31/19

Toruń (1)
2019-05-18
3s2 - 82.31
61 Zamość (M)
2019-06-02
5s3 - 83.05
59
28
WIŚNIEWSKI Karol
2001-06-28
Z/20/15

TAK

W dal M U20 I 6.55 6.94/18

WARUNKOWO - BADANIA
Słupsk (1)
2019-05-11
1 - 6.55 (+0.1)
107 Zamość (M)
2019-06-01
3f2 - 6.63 (+0.5)
111 Gdańsk (M)
2019-06-08
6 - 6.55 (+0.8)
107
29
ZAMOROWSKI Bartosz
2003-03-31
Z/208/16

TAK

W dal M U20 I 6.39/18

Zamość (M)
2019-06-01
3f3 - 6.40 (+1.5)
99