WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 29 ( 29 ) K-14 M-15
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja
2002-01-11
Z/2403/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 14.46 14.46/19

Toruń (1)
2019-05-12
1f2 - 14.46
143 Toruń (1)
2019-05-18
1 - 13.96
139 Brodnica (1)
2019-05-26
1f2 - 13.98
139 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 14.76
145
2
CIURKOT Noemi
2002-02-06
Z/71/15

TAK

100m K U20 I 12.93 12.89/18

Toruń (1)
2019-05-12
2s3 - 13.01

(+2.6)

0 Toruń (1)
2019-05-18
4s2 - 12.93 (+0.8)
115 Brodnica (1)
2019-05-26
4e3 - 13.09 (-0.7)
108 Włocławek (M)
2019-06-01
3e1 - 12.81 (+0.4)
120 Włocławek (M)
2019-06-01
6 - 12.88 (0.0)
117 Piła (1)
2019-06-15
2e9 - 12.82 (-0.9)
120 Piła (1)
2019-06-15
4f2 - 12.81 (+1.5)
120 Toruń (1)
2019-06-22
1s2 - 12.54

(+3.6)

0
3
FORC Wiktoria
2002-08-05
Z/82/16

TAK

400m K U20 I 56.00/18

Brodnica (1)
2019-05-26
1s1 - 57.86
131 Warszawa (1)
2019-06-15
1s1 - 55.63
152
4
GLAZIK Maksymilian
2001-10-01
Z/257/19

TAK

400m M U20 I 52.41 52.41/19

Toruń (1)
2019-05-18
2s3 - 52.41
106
5
GRZEGRZÓŁKA Jakub
2002-02-06
Z/440/19

TAK

100m M U20 I 11.33 11.33/19

Toruń (1)
2019-05-12
1s2 - 11.50

(+3.8)

0 Toruń (1)
2019-05-18
1s2 - 11.33 (-0.9)
119 Słupsk (1)
2019-05-25
3s1 - 11.23

(+2.3)

0 Warszawa (1)
2019-06-15
3e2 - 11.23 (-0.3)
125 Warszawa (1)
2019-06-15
4f3 - 11.36 (-0.1)
118 Łódź (1)
2019-06-22
4e1 - 11.34 (-1.9)
119 Łódź (1)
2019-06-22
5 - 11.45 (-1.0)
112
6
HARASIM Katarzyna
2001-08-01
Z/3155/17

TAK

Młot K U20 (4kg) I 49.35 49.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
Toruń (1)
2019-05-12
2f2 - 49.35
148 Toruń (1)
2019-05-18
1f2 - 47.46
142 Warszawa (1)
2019-05-25
1 - 48.70
146 Włocławek (M)
2019-06-01
1 - 48.91
146 Piła (1)
2019-06-15
3 - 48.33
145 Toruń (1)
2019-06-22
2f2 - 49.74
149 Racibórz (M)
2019-07-03
6e1 - 45.87
138 Racibórz (M)
2019-07-04
5 - 50.54
151
7
JASIONOWICZ Dominika
2001-01-11
Z/3028/16

TAK

400m pł K U20 I 64.88/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
KALITTA Victoria
2001-08-13
Z/82/15

TAK

Tyczka K U20 I 4.06/17

Łódź (M)
2019-06-01
2 - 3.60
158 Sopot (M)
2019-06-08
0 - NM
0 Warszawa (1)
2019-06-15
1 - 3.70
163 Warszawa (1)
2019-06-16
1 - 3.70
163 Warszawa (1)
2019-06-23
1 - 3.80
167 Goleniów (M)
2019-06-26
1 - 4.00
177 Warszawa (1)
2019-06-29
1 - 3.70
163 Racibórz (M)
2019-07-04
2 - 3.90
172 Warszawa (1)
2019-07-05
1 - 3.80
167
9
KASZYŃSKI Dawid
2002-04-29
Z/89/15

TAK

100m M U20 I 11.37 11.09/18

Toruń (1)
2019-05-12
2s1 - 11.36

(+2.4)

0 Słupsk (1)
2019-05-25
2s1 - 11.14

(+2.3)

0 Warszawa (1)
2019-06-15
4e2 - 11.37 (-0.3)
117 Warszawa (1)
2019-06-15
6f3 - 11.42 (-0.1)
114 Łódź (1)
2019-06-22
3e3 - 11.57 (0.0)
106
10
KOGUT Zuzanna
2002-03-04
Z/3297/17

TAK

400m K U20 I

Brodnica (1)
2019-05-26
1s6 - 59.37
119
11
KOKOSZEWSKI Oskar
2000-01-20
Z/3150/17

TAK

Kula M U20 (6kg) I 15.44/18

Piła (1)
2019-05-26
2 - 17.02
152 Złocieniec (1)
2019-06-01
0 - NM
0 Chełmno (1)
2019-06-15
1 - 16.16
144 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 16.90
151 Racibórz (M)
2019-07-03
7 - 17.12
153
12
KOŁODZIEJSKI Mateusz
2002-06-22
Z/3296/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.90 1.90/18

WARUNKOWO - BADANIA
Toruń (1)
2019-05-18
4 - 1.90
116 Brodnica (1)
2019-05-26
2 - 1.96
126 Łódź (M)
2019-06-01
5 - 1.92
120 Bełchatów (1)
2019-06-09
1f2 - 1.93
121 Opole (M)
2019-06-22
1f2 - 2.04
142
13
KORALEWSKA Julia
2002-02-17
Z/3014/16

TAK

800m K U20 I 2:15.84 2:15.84/19

Toruń (1)
2019-05-18
5s1 - 2:15.84
127
14
KSEPKA Jędrzej
2001-04-19
Z/3019/16

TAK

200m M U20 I 22.58 22.23/18

Toruń (1)
2019-05-12
2s1 - 22.43

(+2.8)

0 Łódź (M)
2019-06-01
6s2 - 22.72 (-1.2)
124 Piła (1)
2019-06-15
2s2 - 22.28 (+1.7)
135
15
MAŁKOWSKA Dominika
2002-03-07
Z/674/16

TAK

100m K U20 I 12.21/18

Brodnica (1)
2019-05-26
1e2 - 12.49 (-1.0)
134 Brodnica (1)
2019-05-26
2 - 12.43 (-1.9)
137 Piaseczno (M)
2019-05-31
2e1 - 12.21

(+2.6)

0 Piaseczno (M)
2019-05-31
4 - 12.18 (+0.7)
148 Gliwice (M)
2019-06-02
5e1 - 12.28 (-1.6)
144 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
7e1 - 12.31 (-1.8)
142 Łódź (1)
2019-06-22
1e4 - 12.34 (-0.4)
141
16
ORSZAGH Natalia
2002-11-28
Z/163/16

TAK

100m K U20 I 12.78 12.56/18

Brodnica (1)
2019-05-26
2e3 - 12.88 (-0.7)
117 Brodnica (1)
2019-05-26
4 - 12.77 (-1.9)
122 Włocławek (M)
2019-06-01
1e3 - 12.69 (-0.2)
126 Włocławek (M)
2019-06-01
5 - 12.70 (0.0)
125 Warszawa (1)
2019-06-15
1e3 - 12.66 (+0.5)
127 Warszawa (1)
2019-06-15
7f3 - 12.76 (+0.4)
122 Toruń (1)
2019-06-22
5s1 - 12.56 (+1.0)
131
17
PAWLICKI Szymon
2002-06-14
Z/4815/18

TAK

Tyczka M U20 I 3.60 3.60/19

Żary (M)
2019-05-18
8 - 3.60
106 Łódź (M)
2019-06-01
7 - 3.50
102 Warszawa (1)
2019-06-15
6 - 3.70
110 Goleniów (M)
2019-06-26
4 - 3.70
110 Warszawa (1)
2019-06-29
4 - 3.50
102 Warszawa (1)
2019-07-05
4 - 3.40
99
18
PIASECKI Ryszard
2001-09-29
Z/948/18

TAK

400m M U20 I 49.95 49.95/19

Toruń (1)
2019-05-18
4s1 - 49.95
132 Brodnica (1)
2019-05-26
2s2 - 51.15
119 Gdańsk (1)
2019-06-15
1s3 - 49.09
140 Racibórz (M)
2019-07-03
1e3 - 48.57
146 Racibórz (M)
2019-07-04
6 - 49.15
140
19
PIECZYŃSKA Monika
2002-03-11
Z/2402/16

TAK

100m pł K U18 I

20
RĄBKOWSKI Kacper
2002-01-05
Z/2137/15

TAK

800m M U20 I 1:59.67/18

WARUNKOWO - BADANIA
Toruń (1)
2019-06-22
3s1 - 1:58.99
112
21
SOLDAT Adam
2001-01-27
Z/858/15

TAK

800m M U20 I 2:01.26 1:57.43/18

Szczecinek (M)
2019-05-18
3s1 - 2:01.26
100 Szczecin (1)
2019-05-25
5s2 - 2:02.39
95 Białogard (1)
2019-06-22
5s1 - 1:57.14
120 Racibórz (M)
2019-07-03
8e3 - 1:59.43
110
22
ŚLAZIŃSKI Adam
2001-03-07
Z/138/15

TAK

110m M (99.1) U20 I

Łódź (M)
2019-06-01
4e1 - 15.39 (+0.3)
132 Racibórz (M)
2019-07-05
5e2 - 15.55 (-0.1)
128 Racibórz (M)
2019-07-05
7f2 - 15.88 (+0.6)
119
23
TRZÓSŁO Adrian
2001-10-08
Z/465/15

TAK

400m M U20 I 49.70 49.70/19

Toruń (1)
2019-05-18
3s1 - 49.70
134 Łódź (M)
2019-06-01
4s1 - 49.80
133 Gdańsk (1)
2019-06-15
5s3 - 50.56
125 Racibórz (M)
2019-07-03
3e2 - 49.41
137 Racibórz (M)
2019-07-04
7 - 49.65
135
24
WIŚNIEWSKI Gracjan
2001-02-16
Z/798/15

TAK

Wzwyż M U20 I 2.00 2.04/18

Toruń (1)
2019-05-18
3 - 2.00
134 Brodnica (1)
2019-05-26
1 - 2.01
136 Łódź (M)
2019-06-01
4 - 2.02
138 Bełchatów (1)
2019-06-09
1 - 1.97
128 Opole (M)
2019-06-23
1f2 - 1.96
126 Opole (M)
2019-06-22
6 - 1.95
125 Racibórz (M)
2019-07-04
1e1 - 1.92
120 Racibórz (M)
2019-07-05
4 - 2.05
144
25
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz
2001-08-29
Z/2282/15

TAK

800m M U20 I

WARUNKOWO - BADANIA
Białogard (1)
2019-06-22
2s1 - 1:55.00
130
26
ZABROCKA Agata
2001-04-01
Z/6142/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55 1.58/18

Toruń (1)
2019-05-18
4 - 1.55
103 Brodnica (1)
2019-05-26
1 - 1.60
115 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 1.62
121 Racibórz (M)
2019-07-04
11 - 1.55
103
27
ZARĘBA Weronika
2001-12-12
Z/69/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.65 1.70/18

WARUNKOWO - BADANIA
Toruń (1)
2019-05-18
1 - 1.65
130 Racibórz (M)
2019-07-03
4e2 - 1.58
110 Racibórz (M)
2019-07-04
7 - 1.62
121
28
ŻYGOWSKI Damian
2001-04-06
Z/6140/15

TAK

400m pł M U20 I

Łódź (M)
2019-06-01
6s1 - 57.18
117 Gdańsk (1)
2019-06-15
1s1 - 56.77
120 Toruń (1)
2019-06-22
1s2 - 56.40
123 Racibórz (M)
2019-07-03
3e3 - 56.20
125 Racibórz (M)
2019-07-04
2f2 - 55.71
129
29
ŻYLSKA Zuzanna
2002-04-02
Z/144/15

TAK

1500m prz.K U18 I 5:15.55/18

WARUNKOWO - BADANIA
Brodnica (1)
2019-05-26
3s1 - 5:30.83
101 Leszno (1)
2019-06-08
2s1 - 5:29.77
103 Białogard (1)
2019-06-22
6s1 - 5:23.36
110