WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 26 ( 26 ) K-12 M-14
NrLicencji:

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABEL Patryk
2002-09-10
Z/547/19

TAK

800m M U20 I 2:04.04 2:04.04/19

2
ALEKSANDROWICZ Oskar
2002-08-07
Z/35/16

TAK

100m M U20 I 11.18 11.18/19

3
GRABOWSKA Hanna
2005-06-12
Z/15/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.65 1.65/19

4
HALECKA Patrycja
2003-11-15
Z/20/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 31.48 34.59/18

5
HOŁOWIENKO Jan
2003-02-09
Z/4751/17

TAK

1500m M U20 I

6
HUK Oliwia
2004-01-16
Z/4648/17

TAK

200m K U20 I 26.75 26.75/19

7
JARMUŁ Piotr
2004-11-30
Z/3793/18

TAK

W dal M U20 I 5.54 5.54/19

8
JOŃCZYK Oliwier
2002-07-11
Z/778/16

BRAK

800m M U20 I 1:58.7 1:56.38/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
KASPRZYK Kacper
2005-01-20
Z/16/18

TAK

200m M U20 I 24.17 24.17/19

10
KAUFMAN Martyna
2003-08-05
Z/676/17

BRAK

W dal K U20 I 4.88/17

11
KOŁODZIEJSKI Oliwier
2005-01-15
Z/4002/18

TAK

200m M U20 I 24.20 24.20/19

12
KORNIAT Ludwika
2003-01-16
Z/122/17

TAK

400m K U20 I 60.50 60.50/19

WARUNKOWO - BADANIA
13
KOZACZUK Jakub
2004-06-16
Z/4644/17

TAK

W dal M U20 I 5.54 5.54/19

14
KOZACZUK Kacper
2004-06-16
Z/4645/17

TAK

200m M U20 I 24.75 24.75/19

15
LITWIN Adrianna
2003-05-03
Z/38/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.66 1.66/19

WARUNKOWO - BADANIA
16
MAŁEK Kewin
2005-05-10
Z/18/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.75/19

17
MARZENTA Martyna
2000-06-20
Z/4292/15

BRAK

W dal K U20 I 5.15 5.31/16

18
MAŚLORZ Mikołaj
2003-08-23
Z/11/18

BRAK

Wzwyż M U20 I 1.76 1.76/18

19
MICHALAK Piotr
2002-06-29
Z/2843/16

TAK

100m M U20 I 11.15 11.13/18

WARUNKOWO - BADANIA
20
NOWAKOWSKA Katarzyna
2003-10-21
Z/2544/18

TAK

800m K U20 I 2:23.81 2:23.81/19

21
NOWOSADKO Julia
2002-08-15
Z/123/17

BRAK

100m K U20 I 12.38 12.38/19

22
RUMINKIEWICZ Zofia
2004-09-29
Z/4649/17

BRAK

100m K U20 I 12.97 12.97/19

23
SKOWROŃSKA Dominika
2002-05-01
Z/39/16

TAK

100m pł K U18 I 15.25 15.25/19

24
STASIOŁEK Kornelia
2003-09-29
Z/40/16

BRAK

Oszczep K U18 (500) I 39.08 39.08/19

WARUNKOWO - BADANIA
25
WIECZOREK Alan
2000-05-12
Z/198/16

TAK

1500m M U20 I 4:15.29 4:06.38/18

26
ZAKRZEWSKI Marek
2005-12-18
Z/2543/18

TAK

100m M U20 I 11.51 11.51/19