WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 28 ( 28 ) K-8 M-20
NrLicencji: 1/MŁP/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Gabriel
2003-12-29
Z/2700/18

TAK

400m M U20 I 66.16 66.16/19

Kraków (1)
2019-05-25
6s2 - 66.16
35
2
BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
Z/80/17

TAK

100m K U20 I 12.51 12.51/19

Kraków (1)
2019-05-11
3e1 - 12.61 (+0.3)
129 Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
1s1 - 12.80 (-0.3)
121 Kraków (1)
2019-05-18
5s1 - 12.84 (+0.4)
119 Kraków (1)
2019-05-25
1e2 - 12.66 (-0.3)
127 Kraków (1)
2019-05-25
1 - 12.51 (+0.6)
134 Kraków (1)
2019-06-01
3s1 - 12.53 (-0.1)
133 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
4s1 - 12.61 (+0.2)
129
3
BULIŃSKI Filip
2000-11-10
Z/4806/15

TAK

800m M U20 I 2:03.36 1:59.14/18

Kraków (1)
2019-05-18
9s2 - 2:03.36
90 Kraków (1)
2019-06-01
6s2 - 2:02.96
92 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
8s2 - 2:09.10
72 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
4s1 - 2:01.78
98
4
CHOJNOWSKI Kamil
2000-03-14
Z/4928/15

TAK

200m M U20 I 22.58 22.58/19

Kraków (1)
2019-05-18
0s2 - DQ (+0.1)
0 Kraków (1)
2019-05-25
2s3 - 22.58 (+0.2)
127 Kraków (1)
2019-06-01
4s5 - 23.08 (+0.3)
114 Kraków (M)
2019-06-22
2s2 - 22.57 (+0.5)
128 Racibórz (M)
2019-07-04
5e2 - 22.88 (-1.2)
119
5
GOCH Szymon
2002-03-10
Z/3551/18

TAK

200m M U20 I 24.38 24.38/19

Kraków (1)
2019-05-25
6s1 - 24.38 (+0.4)
88 Kraków (1)
2019-06-01
3s2 - 24.13 (-0.2)
92 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
5s4 - 24.41 (+1.2)
87
6
HALUCH Karol
2002-10-19
Z/2463/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 61.04 60.35/18

Kraków (1)
2019-05-25
2s1 - 61.04
91
7
JACYNO Klaudia
2001-03-12
Z/1955/17

TAK

200m K U20 I 28.02 28.02/19

Kraków (1)
2019-05-18
5s3 - 28.02 (+0.2)
91 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
5s3 - 27.98

(+2.9)

0
8
KANTOR Amadeusz
2000-02-09
Z/1639/18

TAK

W dal M U20 I 6.96 6.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
Kraków (1)
2019-05-18
4 - 6.96 (-0.2)
128 Kraków (1)
2019-05-25
2 - 7.06

(+2.9)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4f3 - 6.45

(+3.7)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1 - 6.85 (+0.8)
122 Racibórz (M)
2019-07-03
6e2 - 6.78 (-0.1)
119 Racibórz (M)
2019-07-03
2 - 7.12 (+0.4)
136
9
KOCHANOWICZ Krystian
2002-11-12
Z/1446/16

TAK

400m M U20 I 59.21/16

10
KONDERAK Martyna
2001-09-30
Z/903/17

TAK

100m K U20 I 12.63 12.57/17

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3s1 - 13.17 (-0.3)
105 Kraków (1)
2019-05-18
6s1 - 12.98 (+0.4)
113 Kraków (1)
2019-05-25
2e3 - 12.94 (-1.0)
114 Kraków (1)
2019-05-25
1f2 - 12.63 (+0.7)
128 Kraków (1)
2019-06-01
3s5 - 12.80 (+0.5)
121 Kraków (M)
2019-06-08
3s2 - 12.70 (+0.2)
125 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s1 - 12.58 (+0.2)
130 Kraków (M)
2019-06-22
2e3 - 12.77 (-0.1)
122 Racibórz (M)
2019-07-03
3e2 - 12.40 (+0.5)
138 Racibórz (M)
2019-07-03
4f2 - 12.38 (+0.5)
139
11
KRZYŻOWSKA Martyna
2000-10-20
Z/419/17

TAK

100m K U20 I 13.11 12.97/17

Kraków (1)
2019-05-18
7s1 - 13.18 (+0.4)
104 Kraków (1)
2019-05-25
3e3 - 13.31 (-1.0)
99 Kraków (1)
2019-05-25
3f2 - 13.11 (+0.7)
107 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6e2 - 13.04

(+2.7)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6s2 - 13.15 (+0.1)
106
12
KU¬NIAR Julia
2004-06-14
Z/3049/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.56 1.56/19

Kraków (1)
2019-05-11
2 - 1.55
103 Kraków (1)
2019-05-25
1f3 - 1.56
105 Kraków (1)
2019-06-01
1f2 - 1.53
98 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
1f2 - 1.60
115
13
LI¦KIEWICZ Zbigniew
2000-09-17
Z/1978/17

TAK

100m M U20 I 11.37 11.30/18

Kraków (1)
2019-05-11
2e1 - 11.81 (-3.4)
96 Kraków (1)
2019-05-18
6s3 - 11.48

(+2.4)

0 Kraków (1)
2019-05-25
3e4 - 11.49 (+0.3)
110 Kraków (1)
2019-05-25
4f2 - 11.37 (+1.7)
117 Kraków (M)
2019-06-08
6s2 - 11.51 (+0.5)
109 Kraków (M)
2019-06-22
5e3 - 11.67 (-0.3)
102
14
MAKOWSKI Maciej
2003-08-26
Z/3191/19

TAK

100m M U20 I 12.22 12.22/19

Kraków (1)
2019-05-11
5e1 - 12.60 (-3.4)
71 Kraków (1)
2019-05-25
4e2 - 12.22 (-0.3)
81
15
MUCHA Michał
2002-01-20
Z/1001/19

TAK

1500m M U20 I 4:21.87 4:21.87/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
11s1 - 4:33.34
72 Kraków (1)
2019-05-18
5s1 - 4:23.61
80 Kraków (1)
2019-05-25
2s1 - 4:21.87
83 Kraków (M)
2019-06-22
6s2 - 4:17.94
90
16
POLASZEK Jakub
2001-12-30
Z/1640/18

TAK

100m M U20 I 12.44 12.34/18

Kraków (1)
2019-05-25
4e5 - 12.44 (-1.1)
74
17
SAMEL Jakub
2001-01-23
Z/2528/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.80 1.91/17

Kraków (1)
2019-05-25
1f2 - 1.80
99 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1 - 1.80
99 Kraków (M)
2019-06-22
3 - 1.80
99 Racibórz (M)
2019-07-04
8e1 - 1.80
99
18
SERAFIN Katarzyna
2002-09-09
Z/63/16

TAK

800m K U20 I 2:19.37 2:17.53/18

Kraków (1)
2019-05-18
4s1 - 2:19.37
117 Kraków (1)
2019-05-25
0s1 - DNF
0 Kraków (1)
2019-06-01
5s1 - 2:18.57
119 Kraków (M)
2019-06-22
0s2 - DNF
0
19
SKIMINA Wiktor
2002-07-29
Z/79/17

TAK

800m M U20 I 1:59.99 1:59.99/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
1s1 - 2:03.20
91 Kraków (1)
2019-05-18
8s2 - 1:59.99
107 Kraków (1)
2019-05-25
10s1 - 2:00.93
102 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3s2 - 2:01.66
98 Kraków (M)
2019-06-22
5s2 - 2:12.14
69
20
SKROBISZ Julia
2000-06-15
Z/2391/17

TAK

200m K U20 I 29.66/17

21
SŁOTA Paweł
2003-11-21
Z/4271/17

TAK

800m M U20 I 2:11.11 2:11.11/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3s1 - 2:15.78
64 Kraków (1)
2019-05-18
7s3 - 2:11.11
70 Kraków (1)
2019-06-01
5s3 - 2:09.59
72
22
SOLECKI Mikołaj
2001-04-11
Z/1956/17

TAK

200m M U20 I 23.19 23.19/19

Kraków (1)
2019-05-11
2s1 - 23.77 (-1.9)
99 Kraków (1)
2019-05-25
3s3 - 23.19 (+0.2)
111 Kraków (1)
2019-06-01
5s5 - 23.42 (+0.3)
106 Kraków (M)
2019-06-22
1s3 - 23.06 (-1.4)
115
23
SROKA Paulina
2004-02-08
Z/2699/18

TAK

100m pł K U18 I

Kraków (1)
2019-05-25
3s1 - 15.37 (+0.1)
131 Kraków (1)
2019-06-01
1e2 - 15.63 (-0.7)
126 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s1 - 15.36 (+0.9)
131 Kraków (M)
2019-06-22
1s1 - 15.16 (-0.2)
135
24
STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
Z/5984/15

TAK

400m pł M U20 I

25
SZUMIEC Michał
2001-02-09
Z/5971/15

TAK

Trójskok M U20 I 13.86 13.90/18

WARUNKOWO - BADANIA
Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
1 - 13.34 (+0.1)
105 Kraków (1)
2019-05-25
1f3 - 13.86 (+0.7)
117 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2 - 13.77 (+0.4)
115 Kraków (M)
2019-06-22
1 - 13.77 (-0.2)
115 Racibórz (M)
2019-07-04
3e2 - 13.97 (+0.8)
119 Racibórz (M)
2019-07-05
7 - 13.79 (+0.7)
115
26
UCHACZ Kacper
2001-07-30
Z/1781/18

TAK

1500m M U20 I 4:18.60 4:18.60/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
4s1 - 4:18.60
89 Kraków (1)
2019-06-01
5s1 - 4:19.99
86 Kraków (M)
2019-06-22
9s2 - 4:20.54
85
27
WĘDZICHA Wiktor
2004-12-05
Z/3050/18

TAK

400m M U20 I 57.07 57.07/19

Kraków (1)
2019-05-25
7s3 - 57.07
70
28
ZASADA Mikołaj
2000-10-16
Z/2502/17

TAK

1500m M U20 I