WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.justteam.pl
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKI Szymon
2003-05-22
Z/3721/18

TAK

1500m M U20 I 5:07.38 5:07.38/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
12s1 - 5:07.38
56
2
DUTKA Martyna
2001-07-02
Z/415/17

TAK

400m K U20 I 66.03 64.79/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
7s4 - 66.03
73
3
FENDER Piotr
2003-05-19
Z/1986/18

TAK

100m M U20 I 12.41 12.41/19

Kraków (1)
2019-05-18
5s6 - 12.41 (+1.5)
74 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6e2 - 12.30

(+3.3)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-01
5s2 - 12.40 (+1.0)
75 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6e6 - 12.51

(+3.0)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
7s5 - 12.43 (+0.9)
74 Racibórz (1)
2019-06-22
2s3 - 12.70 (+0.5)
69
4
FILAR Michał
2002-12-03
Z/2853/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.65 1.70/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6 - 1.65
73 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6 - 1.60
68
5
GIZICKI Szymon
2002-04-26
Z/258/17

TAK

400m M U20 I 54.37 54.37/19

Chorzów (1)
2019-05-12
3s3 - 54.51
87 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2s3 - 54.37
88 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
0s3 - DQ
0 Racibórz (1)
2019-06-22
6s1 - 55.14
82
6
GRZEMPA Adam
2003-03-16
Z/4402/18

TAK

200m M U20 I 25.48 25.48/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3s4 - 25.48 (0.0)
73 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
4s3 - 24.95

(+2.1)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
5s5 - 25.35 (+1.2)
74 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s5 - 25.04 (0.0)
78 Racibórz (1)
2019-06-22
4s2 - 25.31 (-0.4)
74
7
GRZESIOWSKI Igor
2005-05-09
Z/2000/18

TAK

110m M (91.4) U18 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6s1 - 18.50 (+0.9)
58
8
GRZESIOWSKI Marcin
2003-11-20
Z/1983/18

TAK

110m M (91.4) U18 I 17.70 17.70/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
7 - 17.70 (+0.1)
66 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4s1 - 17.02

(+2.7)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s1 - 17.04 (+0.9)
73
9
HABICIAK Justyna
2002-03-08
Z/2855/17

TAK

200m K U20 I 27.85 27.85/19

Kraków (1)
2019-05-18
4s3 - 27.85 (+0.2)
94 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
3s2 - 27.90 (+1.8)
93 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s4 - 27.49 (+1.8)
99 Racibórz (1)
2019-06-22
3s1 - 27.40

(+2.5)

0
10
JUSTYNIAK Anna
2002-03-12
Z/1991/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 27.93 27.93/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
9 - 27.93
91 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
7 - 26.14
84 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
11 - 28.29
93 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2 - 27.94
91
11
KARWOWSKA Małgorzata
2003-02-07
Z/1980/18

TAK

100m pł K U18 I

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
6 - 17.8 r (+1.2)

POMIAR RĘCZNY

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
7s1 - 18.12 (+0.9)
66
12
KASIŃSKA Emilia
2003-04-09
Z/3573/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 8.43 10.02/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
9 - 8.43
64
13
KOZIAR Bartosz
2002-01-31
Z/910/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.48 15.99/18

Chorzów (1)
2019-05-12
5s1 - 16.48 (-0.8)
87 Kraków (1)
2019-05-18
3s1 - 16.60 (+0.3)
83 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
5 - 16.59 (+0.1)
84 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3s1 - 16.27

(+2.7)

0
14
KRAMER Konrad
2002-02-08
Z/1347/19

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.19 10.19/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6 - 10.19
67 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4 - 9.67
61
15
KRYSTA Tymoteusz
2002-05-24
Z/1344/19

TAK

400m M U20 I 56.89 56.89/19

Chorzów (1)
2019-05-12
6s3 - 57.93
67 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
5s3 - 57.16
70
16
KUDRYS Kazimierz
2002-02-22
Z/1783/18

TAK

3000m M U20 I 9:58.34 9:58.34/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
11s1 - 9:58.34
89 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
9s1 - 9:57.70
89
17
LUBIŃSKA Oliwia
2004-02-08
Z/1981/18

TAK

800m K U20 I 2:22.25 2:22.25/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3s1 - 2:22.25
109 Racibórz (1)
2019-06-22
2s1 - 2:21.94
110
18
MOJŻYSZEK Klaudia
2001-08-25
Z/623/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I 33.65 33.65/19

Chorzów (1)
2019-05-12
4 - 32.77
93 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3 - 30.17
83 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2 - 33.65
97 Kraków (1)
2019-06-01
1 - 36.13
110 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3 - 36.59
111 Racibórz (M)
2019-07-03
7e1 - 38.45
118 Racibórz (M)
2019-07-04
8 - 37.18
113
19
MOJŻYSZEK Wiktoria
2004-04-23
Z/4868/18

TAK

100m pł K U18 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s1 - 16.74 (+0.9)
102
20
NIKIEL Maciek
2002-08-13
Z/1345/19

TAK

800m M U20 I 2:16.20 2:16.20/19

Chorzów (1)
2019-05-12
11s1 - 2:16.20
64 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s2 - 2:13.49
67
21
PAJˇK Jakub
2002-04-23
Z/1981/16

TAK

100m M U20 I 11.59 11.59/19

Chorzów (1)
2019-05-12
4e3 - 11.74 (-0.4)
99 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2e1 - 11.60 (+1.9)
105 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6 - 11.59 (+0.4)
105 Bielsko-Biała (1)
2019-06-01
5s1 - 11.61 (+0.3)
105 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2e4 - 11.3 r (+1.8)

POMIAR RĘCZNY

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6s3 - 11.65

(+2.2)

0 Racibórz (1)
2019-06-22
5s1 - 11.67 (+0.7)
102
22
PASZKO Mikołaj
2001-04-02
Z/2311/18

TAK

800m M U20 I 1:59.57 1:59.57/19

Chorzów (1)
2019-05-12
5s1 - 2:02.04
96 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2s2 - 1:59.57
109 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1s1 - 1:58.13
116 Racibórz (1)
2019-06-22
1s1 - 1:59.53
109
23
PINDEL Jakub
2003-08-14
Z/911/17

TAK

100m M U20 I 12.64/18

24
PIZNAL Weronika
2003-11-18
Z/2570/19

TAK

100m K U20 I 14.05 14.05/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
1s9 - 14.05 (+1.9)
74 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6e3 - 13.80

(+2.1)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-01
2s2 - 14.12 (-0.1)
72 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3e5 - 13.77 (+1.8)
82
25
PTAK Karolina
2001-04-03
Z/3476/15

TAK

100m K U20 I 13.21 13.21/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5e4 - 13.21 (+1.8)
103 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
7f2 - 13.44 (+0.4)
94
26
ROZUMKIEWICZ Jakub
2003-03-19
Z/4291/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.85 1.85/18

Chorzów (1)
2019-05-12
4 - 1.85
108 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
1 - 1.85
108 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3 - 1.85
108 Bielsko-Biała (1)
2019-06-01
1 - 1.85
108 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2 - 1.90
116
27
RZYMAN Oliwia
2003-02-25
Z/1985/16

TAK

100m pł K U18 I

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
4 - 17.1 r (+1.2)

POMIAR RĘCZNY

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6s1 - 17.20 (+0.9)
86
28
SIUDA Nikola
2004-10-07
Z/2630/19

TAK

400m K U20 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
4s5 - 68.98
64
29
SZAREK Oliwia
2002-01-08
Z/257/17

TAK

100m K U20 I 13.20 13.01/18

Chorzów (1)
2019-05-12
4e2 - 13.20 (+0.2)
104 Kraków (1)
2019-05-18
4s2 - 13.37 (+0.4)
97 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2e1 - 13.24 (+0.6)
102 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6 - 13.21 (+0.6)
103 Bielsko-Biała (1)
2019-06-01
1s1 - 13.50 (-2.2)
92 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
8s2 - 13.29 (+0.1)
100 Racibórz (1)
2019-06-22
4s1 - 13.54 (-0.1)
90
30
ZWARDOŃ Wiktoria
2002-06-27
Z/1647/17

TAK

200m K U20 I

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
4s4 - 29.10

(+3.1)

0