WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 22 ( 22 ) K-7 M-15
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANCUTA Jan
2002-03-25
Z/3738/17

TAK

2000m prz.M U20 I

Szczecin (1)
2019-05-25
3s1 - 7:15.30
70 Zamość (M)
2019-06-01
11s1 - 7:16.51
70 Białogard (1)
2019-06-22
11s1 - 6:50.00
83
2
DZIADEK Karolina
2004-11-10
Z/4648/18

TAK

400m K U20 I

3
JANIEC Radosław
2003-07-26
Z/972/17

TAK

3000m M U20 I

Zamość (M)
2019-06-02
6s2 - 9:41.33
95
4
KACZMAREK Alicja
2002-09-30
Z/628/17

TAK

400m pł K U20 I 62.32 60.48/18

Słubice (1)
2019-05-25
1s1 - 62.32
144 Zamość (M)
2019-06-02
1s1 - 61.78
148 Gdańsk (M)
2019-06-08
2s1 - 60.81
155 Szczecinek (M)
2019-06-14
1s1 - 62.11
145 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 62.68
142
5
KOZŁOWSKI Mateusz
2003-06-18
Z/974/17

TAK

110m M (91.4) U18 I

6
ŁAPO Artur
2000-03-01
Z/5594/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 51.55 59.46/18

Piła (1)
2019-05-11
3 - 51.55
126 Zielona Góra (1)
2019-05-28
3 - 55.71
136 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 55.60
136 Racibórz (M)
2019-07-05
6 - 53.65
131
7
ŁAZARCZYK Kacper
2003-03-08
Z/3741/17

TAK

800m M U20 I 2:01.97 2:01.97/19

Żary (1)
2019-05-18
3s1 - 2:01.97
97 Słubice (1)
2019-05-23
1s1 - 2:04.17
87
8
ŁUŹNIAK Igor
2003-03-20
Z/3737/17

TAK

Młot M U18 (5kg) I 46.47 46.47/19

Piła (1)
2019-05-11
1f2 - 46.47
105 Środa Wielkopolska (1)
2019-05-18
2f2 - 46.22
104 Zielona Góra (1)
2019-05-28
2 - 45.32
103 Zamość (M)
2019-06-01
0 - NM
0 Piła (1)
2019-06-15
2 - 43.98
100 Toruń (1)
2019-06-22
2 - 43.62
100
9
MAJDAŃSKI Adam
2000-09-15
Z/5084/15

TAK

400m pł M U20 I 56.27/18

10
MARKOWSKA Wiktoria
2002-02-19
Z/632/17

TAK

Trójskok K U20 I 10.84 10.84/19

Piła (1)
2019-05-11
1 - 10.75 (-0.3)
96 Słubice (1)
2019-05-25
1f2 - 10.84 (+1.2)
99 Zamość (M)
2019-06-02
6 - 10.74 (-0.5)
96 Szczecinek (M)
2019-06-14
2 - 10.52 (+0.4)
89
11
NAUS Kacper
2001-08-23
Z/2934/15

TAK

400m pł M U20 I

12
NOWACKI Maciej
2002-09-12
Z/4830/18

TAK

400m M U20 I 57.84/18

Słubice (1)
2019-05-23
1s3 - 56.10
74 Sulęcin (1)
2019-06-01
4s1 - 55.51
79 Międzyrzecz (1)
2019-06-22
1s1 - 54.84
84
13
PACHOLAK Karolina
2000-12-29
Z/505/17

TAK

100m pł K U20 I 14.60 14.60/19

Piła (1)
2019-05-11
1s1 - 15.00 (-0.2)
139 Słubice (1)
2019-05-25
1s1 - 14.60 (+2.0)
147 Zamość (M)
2019-06-01
1e1 - 14.59 (+1.5)
147 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 14.55 (+1.8)
148 Szczecinek (M)
2019-06-14
2e1 - 14.80 (+0.4)
143 Szczecinek (M)
2019-06-14
1 - 14.53 (+0.4)
148 Racibórz (M)
2019-07-05
3e2 - 14.58 (+0.2)
147 Racibórz (M)
2019-07-05
4 - 14.33 (+0.6)
153
14
PIÓRO Olaf
2001-08-07
Z/5773/15

TAK

400m M U20 I 51.77/17

Słubice (1)
2019-05-23
2s1 - 52.01
109 Zamość (M)
2019-06-01
3s6 - 52.07
109 Racibórz (M)
2019-07-03
2s1 - 53.10
100
15
RADZEWICZ Jędrzej
2001-02-15
Z/5771/15

TAK

110m M (99.1) U20 I

Zamość (M)
2019-06-01
5e1 - 15.77 (+0.5)
122 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 15.17 (+0.5)
137 Szczecinek (M)
2019-06-14
5e1 - 15.17 (+0.7)
137 Szczecinek (M)
2019-06-14
7 - 15.59 (+0.1)
127 Racibórz (M)
2019-07-05
4e3 - 15.01 (+0.1)
140 Racibórz (M)
2019-07-05
1f2 - 14.60 (+0.6)
150
16
RATAJCZYK Jakub
2001-04-19
Z/486/16

TAK

100m M U20 I 10.89/18

Zamość (M)
2019-06-01
6e4 - 11.45 (+0.7)
112 Szczecinek (M)
2019-06-14
1e1 - 11.42 (+0.2)
114 Szczecinek (M)
2019-06-14
4 - 11.36 (+0.9)
118
17
RÓŻAŃSKA Alicja
2003-08-27
Z/975/17

TAK

Tyczka K U20 I

Wrocław (1)
2019-06-23
4 - 2.20
83
18
RZESZEWSKA Olga
2002-01-03
Z/630/17

TAK

200m K U20 I 24.56 24.56/19

Warszawa (1)
2019-05-18
3s1 - 24.56 (0.0)
155 Słubice (1)
2019-05-23
1s1 - 24.76

(+2.2)

0 Zamość (M)
2019-06-02
1s1 - 24.64 (+1.2)
153 Gdańsk (M)
2019-06-08
6s1 - 24.68 (+0.2)
152 Szczecinek (M)
2019-06-14
111 - 24.73 (+0.2)
151 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 24.42 (-1.0)
158
19
SEMENYSZYN Jacek
2001-01-11
Z/2215/17

TAK

200m M U20 I 23.19/17

Słubice (1)
2019-05-23
1s4 - 23.17

(+2.1)

0 Zamość (M)
2019-06-02
5s9 - 23.05 (+0.4)
115
20
SOŁTYSIAK Bartosz
2001-09-06
Z/233/19

TAK

400m M U20 I

Słubice (1)
2019-05-23
1s1 - 51.66
113 Zamość (M)
2019-06-01
0s6 - DQ
0
21
SOŁTYSIAK Daniel
2001-09-06
Z/234/19

TAK

400m pł M U20 I

Szczecinek (M)
2019-06-14
3s1 - 58.05
109 Racibórz (M)
2019-07-03
7e2 - 57.66
112
22
SURA Kornelia
2002-06-28
Z/631/17

TAK

100m pł K U18 I 15.27 15.14/18

Piła (1)
2019-05-11
3s1 - 15.27 (-0.1)
133 Warszawa (M)
2019-05-18
1w3 - 15.34 (-0.5)
132 Szczecinek (M)
2019-06-14
2e1 - 15.83 (+0.4)
122 Szczecinek (M)
2019-06-14
2 - 15.51 (+0.4)
128