WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 21 ( 21 ) K-9 M-12
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria
2003-11-13
Z/2978/18

TAK

1500m K U20 I 5:21.51 5:21.51/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s1 - 5:21.51
73
2
BIEGAŃSKA Gabriela
2005-04-19
Z/544/19

TAK

800m K U20 I 2:45.49 2:45.49/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
9s1 - 2:45.49
63 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
8s1 - 2:47.24
61
3
BIELAK Natalia
2002-05-10
Z/442/16

TAK

3000m K U20 I 10:31.13/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
CIEŚLIK Wiktoria
2004-03-08
Z/5048/18

TAK

800m K U20 I 2:24.52 2:24.52/19

Chorzów (1)
2019-05-12
3s1 - 2:24.52
102
5
DRZYMAŁA Weronika
2003-03-13
Z/968/17

TAK

200m K U20 I 28.02 28.02/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s3 - 28.02 (0.0)
91
6
KANTCZAK Przemysław
2004-12-01
Z/4335/18

TAK

800m M U20 I

7
KONDERLA Jakub
2002-06-16
Z/1136/16

TAK

400m M U20 I 50.47 50.47/19

WARUNKOWO - BADANIA
Chorzów (1)
2019-05-12
1s2 - 50.47
126 Wrocław (M)
2019-05-29
2s5 - 51.34
117 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
4s1 - 51.04
120
8
KOROŚ Wojciech
2002-05-05
Z/5717/18

TAK

400m M U20 I 52.06 52.06/19

Chorzów (1)
2019-05-12
1s4 - 53.02
100 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3s2 - 52.06
109 Warszawa (1)
2019-07-05
3s1 - 52.38
106
9
KÖSTER Nicole
2003-03-10
Z/959/17

TAK

200m K U20 I 26.71/17

Jelenia Góra (1)
2019-06-15
6s3 - 27.47 (+0.6)
99
10
KRASZEWSKA Sandra
2002-05-06
Z/966/17

TAK

800m K U20 I 2:15.22 2:15.22/19

WARUNKOWO - BADANIA
Chorzów (1)
2019-05-12
2s2 - 2:15.22
129 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 2:19.55
117 Wrocław (M)
2019-05-29
8s1 - 2:20.11
115 Warszawa (1)
2019-07-05
1s1 - 2:15.92
127
11
LIGIŻYŃSKA Angelika
2003-03-27
Z/2097/18

TAK

200m K U20 I 29.92 28.48/18

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
6s2 - 29.92 (+0.5)
71 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
6s5 - 29.61 (+0.4)
74
12
MAJOS Jan
2004-02-08
Z/2096/18

TAK

1500m M U20 I

13
PIECHOWICZ Katarzyna
2002-10-21
Z/5718/18

TAK

1500m K U20 I 4:45.42 4:45.42/19

Chorzów (1)
2019-05-12
2s1 - 4:51.39
110 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 4:45.42
119
14
POŁCZYK Arkadiusz
2001-12-15
Z/3013/17

TAK

200m M U20 I 23.95/17

15
POŁCZYK Łukasz
2001-12-15
Z/3012/17

TAK

400m M U20 I 49.25 49.25/19

WARUNKOWO - BADANIA
Chorzów (1)
2019-05-12
3s1 - 49.25
139 Wrocław (M)
2019-05-29
1s5 - 49.85
133 Chorzów (M)
2019-06-16
3s3 - 48.94
142 Racibórz (M)
2019-07-03
2e4 - 48.92
142 Racibórz (M)
2019-07-04
4 - 48.96
142
16
RYMUT Konrad
2003-07-21
Z/965/17

TAK

800m M U20 I 2:04.78 2:04.78/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3s2 - 2:04.78
84 Wrocław (1)
2019-06-01
8s2 - 2:07.88
73
17
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
Z/2602/15

TAK

1500m M U20 I 3:57.64 3:57.64/19

WARUNKOWO - BADANIA
Chorzów (1)
2019-05-12
2s2 - 3:57.64
128 Wrocław (M)
2019-05-29
8s2 - 4:02.48
119
18
SKÓRKA Dominik
2002-11-25
Z/4675/18

TAK

3000m M U20 I 9:50.72 9:50.72/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4s1 - 9:50.72
91 Wrocław (1)
2019-06-23
4s1 - 9:48.29
92
19
SZMIT Patryk
2003-02-28
Z/3933/17

TAK

1500m M U20 I 4:13.96 4:13.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
Chorzów (1)
2019-05-12
1s1 - 4:13.96
97 Wrocław (M)
2019-05-29
15s2 - 4:13.96
97
20
ŚWIDERSKI Remigiusz
2005-08-24
Z/4439/18

TAK

200m M U20 I

Jelenia Góra (1)
2019-06-15
3s6 - 27.08 (+0.1)
60
21
WYMAZAŁA Bartłomiej
2000-03-07
Z/2601/15

TAK

400m pł M U20 I 56.47/18

WARUNKOWO - BADANIA
Jelenia Góra (1)
2019-06-15
4s1 - 57.68
112 Racibórz (M)
2019-07-03
5e1 - 56.16
126 Racibórz (M)
2019-07-04
6f2 - 57.18
117