WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 17 ( 17 ) K-4 M-13
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHIDA Tomasu
2002-04-11
Z/483/18

TAK

200m M U20 I 21.66 21.66/19

2
CIAPA Bartłomiej
2003-02-02
Z/5163/18

TAK

W dal M U20 I 5.26 5.26/19

Łódź (1)
2019-05-19
10 - 5.14 (+1.6)
57 Zamość (M)
2019-06-01
17f3 - 5.40 (+0.6)
63
3
GAWRON Patryk
2001-03-04
Z/2333/16

TAK

100m M U20 I 11.04 11.04/19

Łódź (1)
2019-05-19
2e2 - 11.63 (-1.6)
104 Zamość (M)
2019-06-01
1e6 - 11.09 (+1.7)
133 Zamość (M)
2019-06-01
5f2 - 11.05 (+0.9)
135 Bełchatów (1)
2019-06-08
2s1 - 11.08

(+4.2)

0 Bełchatów (1)
2019-06-08
1f2 - 11.17

(+3.7)

0 Racibórz (M)
2019-07-03
6e4 - 11.38 (+1.4)
116
4
GOŁĄB Jarosław
2000-03-15
Z/2244/18

TAK

100m M U20 I 10.99 10.99/19

Zamość (M)
2019-06-01
2e5 - 11.30 (-1.0)
121 Racibórz (M)
2019-07-03
3e4 - 11.26 (+1.4)
123
5
GRZEGORZEWSKI Szymon
2002-02-26
Z/258/19

TAK

200m M U20 I 23.89 23.89/19

Łódź (1)
2019-05-19
2s6 - 23.89 (-1.4)
97 Zamość (M)
2019-06-02
2s3 - 23.61 (0.0)
102 Łódź (1)
2019-06-22
2s2 - 23.67 (-1.7)
101
6
JAKÓBCZAK Mateusz
2001-01-03
Z/3549/18

TAK

W dal M U20 I 5.94 5.94/19

Łódź (1)
2019-05-19
5 - 5.94 (+1.9)
78 Zamość (M)
2019-06-01
16f2 - 5.81 (+0.3)
73
7
JASIAK Kacper
2002-04-19
Z/471/16

TAK

400m M U20 I 57.28 57.23/18

Łódź (1)
2019-05-19
7s2 - 57.28
69 Zamość (M)
2019-06-01
6s3 - 56.72
72
8
KAMAS Marek
2000-05-24
Z/1961/17

TAK

W dal M U20 I 5.91 5.91/19

Łódź (1)
2019-06-22
6 - 5.63 (+1.0)
69
9
KĘDZIERSKI Mateusz
2000-03-06
Z/259/19

TAK

200m M U20 I 23.67 23.67/19

Łódź (1)
2019-05-19
1s6 - 23.67 (-1.4)
101 Zamość (M)
2019-06-02
3s6 - 23.46 (+2.0)
105
10
KOŁODZIEJCZYK Lidia
2000-06-23
Z/4999/15

TAK

100m K U20 I 12.31 12.31/19

Łódź (1)
2019-05-19
2e3 - 12.72 (-1.7)
124 Łódź (1)
2019-05-19
3 - 12.54 (-2.3)
132 Zamość (M)
2019-06-01
1e4 - 12.10

(+3.4)

0 Zamość (M)
2019-06-01
1f2 - 12.10 (+0.3)
152 Bełchatów (1)
2019-06-08
1e1 - 12.27

(+4.6)

0 Bełchatów (1)
2019-06-08
1 - 12.16

(+2.9)

0 Racibórz (M)
2019-07-03
0e2 - DNF (+0.5)
0
11
KRUPIŃSKI Dawid
2003-07-12
Z/4078/18

TAK

100m M U20 I 11.77 11.57/18

Łódź (1)
2019-05-19
4e2 - 11.95 (-1.6)
90 Zamość (M)
2019-06-01
3e2 - 11.69 (+0.6)
101 Łódź (1)
2019-06-22
6e3 - 11.84 (0.0)
94
12
MAŁECKA Katarzyna
2000-07-16
Z/1959/17

TAK

Trójskok K U20 I 9.97 9.97/19

Warszawa (1)
2019-05-26
6 - 9.97 (-0.8)
74 Zamość (M)
2019-06-02
7f2 - 10.33 (-0.3)
84 Łódź (1)
2019-06-22
6 - 10.12

(+3.2)

0
13
RZEPECKI Mateusz
2000-05-22
Z/5000/15

TAK

800m M U20 I 2:05.30 2:02.48/17

14
ŚWINIARSKI Kacper
2000-11-03
Z/3550/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.66 1.66/19

Łódź (1)
2019-05-19
3 - 1.66
75
15
UŁAŃSKI Jakub
2004-05-23
Z/133/19

TAK

800m M U20 I 2:11.14 2:11.14/19

Łódź (1)
2019-06-22
6s1 - 2:06.97
75
16
WIŚNIEWSKA Katarzyna
2000-10-11
Z/1958/17

TAK

Trójskok K U20 I 11.03 11.03/19

Warszawa (1)
2019-05-26
2 - 11.03 (+0.6)
104 Zamość (M)
2019-06-02
4f2 - 11.08 (-0.9)
106 Warszawa (1)
2019-06-08
1 - 11.21 (+0.1)
110 Racibórz (M)
2019-07-04
3e1 - 11.43 (-0.6)
116 Racibórz (M)
2019-07-05
9 - 11.35 (+0.6)
114
17
WOLAK Wiktoria
2002-04-04
Z/470/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.41 1.41/19

Łódź (1)
2019-05-19
13 - 1.41
69 Zamość (M)
2019-06-01
14 - 1.45
75