WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 28 ( 28 ) K-12 M-16
NrLicencji: 9/MAZ/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOŚ Krzysztof
2003-12-17
Z/282/19

TAK

W dal M U20 I 4.76 4.76/19

2
CELIŃSKA Gabriela
2003-10-22
Z/370/19

TAK

100m K U20 I 15.25 15.25/19

3
CHWAŁA Bartosz
2001-11-07
Z/784/15

BRAK

110m M (99.1) U20 I 15.96 15.20/17

WARUNKOWO - BADANIA
4
CHYLIŃSKI Alek
2001-09-22
Z/1057/17

BRAK

3000m M U20 I

5
CUBER Bartosz
2001-01-13
Z/2432/17

BRAK

Kula M U20 (6kg) I 16.46 16.46/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
DOMINO Jan
2000-08-26
Z/4562/15

BRAK

Tyczka M U20 I 4.20 4.30/18

7
FIGAJ Sebastian
2002-05-19
Z/955/18

BRAK

1500m M U20 I 4:54.98/18

8
GŁĘBOCKI Jan
2001-04-09
Z/3401/16

BRAK

200m M U20 I 22.12 22.12/19

9
IWANICKA Anna
2003-10-08
Z/702/19

BRAK

100m K U20 I

10
JANKOWSKI Artur
2003-02-10
Z/2516/19

TAK

200m M U20 I 27.35 27.35/19

11
JÓŹWICKA Małgorzata
2002-06-03
Z/2037/16

BRAK

100m pł K U18 I

WARUNKOWO - BADANIA
12
KAMIEŃ Monika
2003-06-06
Z/2419/17

BRAK

Tyczka K U20 I 3.00 3.00/19

WARUNKOWO - BADANIA
13
KOŚCIANEK Daria
2003-03-28
Z/2635/16

TAK

W dal K U20 I 4.87 4.87/19

WARUNKOWO - BADANIA
14
KOVALCHUK Oleh
2001-08-09
Z/283/19

BRAK

1500m M U20 I 4:05.33 4:05.33/19

15
LENNON Julia
2003-06-19
Z/1462/19

BRAK

100m K U20 I 13.72 13.72/19

16
LIZAK Weronika
2001-01-19
Z/2518/19

BRAK

Tyczka K U20 I 2.60 2.60/19

17
MARCINIEWICZ Bartosz
2002-11-24
Z/2627/16

TAK

Tyczka M U20 I 3.90 4.20/18

18
MOCH Łukasz
2001-02-08
Z/281/19

BRAK

800m M U20 I 2:00.40 2:00.40/19

19
PAŁYGA Robert
2001-06-21
Z/1058/17

BRAK

800m M U20 I 2:09.94 2:02.43/18

20
PIECHNA Wojciech
2002-01-01
Z/2420/17

BRAK

100m M U20 I 13.25/17

21
PIOTROWSKI Wojciech
2001-01-04
Z/2530/16

BRAK

Młot M U20 (6kg) I 52.13 52.13/19

WARUNKOWO - BADANIA
22
RADASZKIEWICZ Weronika
2003-04-09
Z/3894/15

BRAK

200m K U20 I 29.44 28.44/18

23
SKIERKOWSKI Paweł
2002-05-13
Z/3155/16

BRAK

1500m M U20 I 4:32.93 4:32.93/19

24
SKRZYSZOWSKA Pia
2001-04-20
Z/3958/15

BRAK

100m pł K U20 I

25
SŁOCKA Julia
2001-02-18
Z/3990/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62 1.65/18

26
SOBIESZCZAK Miłosz
2002-06-20
Z/2986/16

TAK

Młot M U18 (5kg) I 54.22 54.22/19

27
STARUCH Nina
2001-03-03
Z/4824/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 44.49 44.49/19

WARUNKOWO - BADANIA
28
SZYMANEK Maja
2000-07-05
Z/3992/15

BRAK

Tyczka K U20 I 3.60 3.90/18

WARUNKOWO - BADANIA