WYKAZ STARTÓW W DRUÆYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zg³oszenia do imprezy: PZLA Druæynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
AZS £ód¼ Osobostarty: 23 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 2/LDZ/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespó³ Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria
2003-05-30
Z/3968/17

TAK

100m K U20 I 13.22 13.22/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
3e2 - 13.22 (+0.2)
103 £ód¼ (1)
2019-05-19
3e1 - 13.43 (-0.8)
94 £ód¼ (1)
2019-05-19
6 - 13.32 (-2.3)
99 £ód¼ (M)
2019-05-25
2e4 - 12.88

(+3.1)

0 £ód¼ (1)
2019-06-02
1e6 - 13.12 (-0.2)
107 £ód¼ (1)
2019-06-02
4f2 - 13.33 (+0.1)
98 Be³chatów (1)
2019-06-08
2s1 - 12.73

(+2.5)

0 Be³chatów (1)
2019-06-08
2f2 - 12.85

(+2.8)

0 £ód¼ (1)
2019-06-22
7e1 - 13.53 (-1.8)
90
2
BARCZ Weronika
2002-10-28
Z/2583/16

TAK

100m p³ K U18 I 15.04 14.37/18

£ód¼ (1)
2019-05-19
1e1 - 15.04 (-1.7)
137 £ód¼ (1)
2019-05-19
1 - 15.18 (-1.3)
135 Be³chatów (1)
2019-06-09
1e1 - 14.44 (0.0)
149 Be³chatów (1)
2019-06-09
1 - 14.46 (-2.1)
148 £ód¼ (1)
2019-06-22
1e1 - 14.65 (-2.0)
145 £ód¼ (1)
2019-06-22
1 - 14.58 (+0.2)
146
3
DOBROWOLSKI Bart³omiej
2002-06-26
Z/3494/16

TAK

100m M U20 I 11.89 11.89/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
1e2 - 11.89 (0.0)
92 £ód¼ (1)
2019-05-19
2e4 - 12.16 (-1.1)
83 £ód¼ (M)
2019-05-25
5e3 - 11.96 (+0.9)
89
4
JAWORSKI Aleks
2003-08-29
Z/653/18

TAK

400m M U20 I

5
K£OS Karina
2003-04-28
Z/3143/17

TAK

100m K U20 I 13.53/18

Be³chatów (1)
2019-06-08
5s1 - 14.17

(+2.5)

0 £ód¼ (1)
2019-06-22
2e7 - 14.46 (-1.7)
66
6
KOZIOROWSKA Jolanta
2005-02-23
Z/503/19

TAK

800m K U20 I 2:29.19 2:29.19/19

£ód¼ (1)
2019-05-19
4s1 - 2:29.19
88
7
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
Z/3833/15

TAK

Trójskok M U20 I 14.18 14.62/18

WARUNKOWO - BADANIA
£ód¼ (1)
2019-05-19
1 - 14.18 (+1.6)
123 £ód¼ (M)
2019-05-26
6 - 14.17 (+1.6)
123 £ód¼ (M)
2019-06-01
1 - 14.09 (+0.4)
121 Aleksandrów £ódzki (1)
2019-06-16
4 - 14.02 (+0.7)
120 £ód¼ (1)
2019-06-22
2 - 14.32

(+3.8)

0 £ód¼ (1)
2019-06-22
0 - 14.30 (+1.4)
126 Racibórz (M)
2019-07-04
2e1 - 14.27 (-1.0)
125 Racibórz (M)
2019-07-05
5 - 14.15 (+0.5)
123
8
KRÓLAK Liliana
2001-12-08
Z/2045/15

TAK

100m p³ K U20 I

9
KRYSIAK Iwo
2003-09-02
Z/3975/17

TAK

100m M U20 I 11.63 11.63/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
4e3 - 11.63 (0.0)
104 £ód¼ (1)
2019-05-12
3 - 11.53

(+2.3)

0 £ód¼ (1)
2019-05-19
4e1 - 12.06 (-3.3)
86 £ód¼ (M)
2019-05-25
4e15 - 11.55

(+2.3)

0 £ód¼ (1)
2019-06-02
2e5 - 11.67 (+0.2)
102 £ód¼ (1)
2019-06-02
3f2 - 11.66 (-0.2)
102
10
KWAPISIEWICZ Julia
2003-03-21
Z/3144/17

TAK

200m K U20 I 28.33 28.33/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
4s4 - 28.33 (0.0)
88 £ód¼ (M)
2019-05-26
6s12 - 28.25

(+2.7)

0 Be³chatów (1)
2019-06-09
3s2 - 28.99 (-0.6)
80 £ód¼ (1)
2019-06-22
6s2 - 28.29 (-2.3)
88
11
LEWANDOWSKI Jakub
2000-09-17
Z/2046/15

TAK

200m M U20 I 22.42 22.42/19

£ód¼ (1)
2019-05-19
1s2 - 22.64 (-1.8)
126 £ód¼ (M)
2019-05-26
2s6 - 22.42 (+0.8)
132 £ód¼ (M)
2019-06-01
6s1 - 22.96 (-0.2)
117 Be³chatów (1)
2019-06-09
1s1 - 22.38 (+1.1)
133 Racibórz (M)
2019-07-04
0e3 - DQ (+0.6)
0
12
MALARCZYK Micha³
2004-11-29
Z/656/18

TAK

800m M U20 I 2:26.83/18

£ód¼ (1)
2019-06-22
2s2 - 2:16.81
63
13
MARKS Matylda
2000-11-20
Z/6420/15

TAK

100m K U20 I 12.88 12.67/18

£ód¼ (1)
2019-05-12
2e1 - 13.00 (+1.7)
112 £ód¼ (1)
2019-05-12
6 - 13.13 (+1.5)
106 £ód¼ (1)
2019-05-19
4e2 - 13.17 (-0.2)
105 £ód¼ (1)
2019-05-19
5 - 13.19 (-2.3)
104 £ód¼ (M)
2019-05-25
3e13 - 12.88 (+1.8)
117 Be³chatów (1)
2019-06-08
2e2 - 12.81

(+3.4)

0 Be³chatów (1)
2019-06-08
3 - 12.81

(+2.9)

0 £ód¼ (1)
2019-06-22
5e4 - 13.27 (-0.4)
101
14
MARKS Patrycja
2003-10-14
Z/3145/17

TAK

Wzwyæ K U20 I 1.51 1.51/19

£ód¼ (1)
2019-05-19
9 - 1.51
94 £ód¼ (M)
2019-05-24
9e2 - 1.50
92 £ód¼ (M)
2019-06-01
5 - 1.53
98 Be³chatów (1)
2019-06-09
6 - 1.49
88 Aleksandrów £ódzki (1)
2019-06-16
3 - 1.56
105 £ód¼ (1)
2019-06-22
3 - 1.54
101
15
MA¦LANKO Jakub
2003-06-03
Z/5536/18

TAK

400m M U20 I

16
MATERA Mateusz
2004-04-20
Z/658/18

TAK

400m M U20 I

17
MURAWSKA Barbara
2001-02-22
Z/3487/16

TAK

200m K U20 I 27.45 27.45/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
4s3 - 27.45 (+1.8)
100 £ód¼ (M)
2019-05-26
3s11 - 27.50 (+2.0)
99 Be³chatów (1)
2019-06-09
2s5 - 27.36 (+0.8)
101 £ód¼ (1)
2019-06-22
6s1 - 28.54 (-0.9)
85
18
OSTROWSKA Alicja
2001-07-27
Z/2049/15

TAK

200m K U20 I 25.89 25.89/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
1s1 - 25.73

(+3.4)

0 £ód¼ (1)
2019-05-19
2s2 - 25.89 (-0.4)
128 £ód¼ (M)
2019-05-26
1s6 - 25.45

(+4.4)

0 £ód¼ (M)
2019-06-01
2s1 - 26.02 (-0.6)
125 Be³chatów (1)
2019-06-09
1s3 - 25.85 (+0.3)
129
19
RUTA Mateusz
2001-07-02
Z/3564/18

TAK

800m M U20 I 2:03.10 2:03.10/19

£ód¼ (1)
2019-05-19
2s1 - 2:04.70
84 £ód¼ (M)
2019-05-25
4s2 - 2:03.10
91 Be³chatów (1)
2019-06-09
2s1 - 2:02.40
95 £ód¼ (1)
2019-06-22
5s1 - 2:05.56
81
20
STANKIEWICZ Miko³aj
2003-07-25
Z/3972/17

TAK

200m M U20 I 24.55 24.55/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
4s3 - 24.55 (-0.3)
85 £ód¼ (M)
2019-05-26
3s13 - 24.51

(+2.2)

0
21
SZWED Maks
2004-08-06
Z/459/19

TAK

100m M U20 I 12.01 12.01/19

£ód¼ (1)
2019-05-12
1e4 - 12.01 (+0.1)
88 £ód¼ (1)
2019-05-19
3e4 - 12.16 (-1.1)
83 £ód¼ (1)
2019-06-02
1e2 - 11.68 (+0.9)
101 £ód¼ (1)
2019-06-02
2 - 11.68 (-0.1)
101 £ód¼ (1)
2019-06-22
6e2 - 11.85 (+0.2)
94
22
TURAJ Mateusz
2002-02-18
Z/3488/16

TAK

200m M U20 I 22.97 22.97/19

WARUNKOWO - BADANIA
£ód¼ (1)
2019-05-12
3s2 - 22.97 (+1.2)
117 £ód¼ (1)
2019-05-19
3s2 - 23.03 (-1.8)
115 £ód¼ (M)
2019-05-26
4s8 - 22.74

(+2.3)

0 £ód¼ (M)
2019-06-01
3s3 - 22.98 (-0.5)
117 Be³chatów (1)
2019-06-09
1s2 - 23.03 (+0.8)
115 £ód¼ (1)
2019-06-22
4s1 - 22.76 (-0.6)
123
23
W£ODARCZYK Kamila
2000-07-21
Z/2048/15

TAK

400m p³ K U20 I 68.99 67.11/18

£ód¼ (M)
2019-05-25
2s4 - 68.99
105 £ód¼ (M)
2019-06-01
7s1 - 69.10
105 Be³chatów (1)
2019-06-08
1s3 - 67.28
114 £ód¼ (1)
2019-06-22
3s1 - 66.33
119 Racibórz (M)
2019-07-03
6e1 - 68.53
107