WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 30 ( 30 ) K-12 M-18
NrLicencji: 7/SLK/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARIK Natalia
2003-05-07
Z/1146/17

TAK

1500m prz.K U18 I 5:25.97 5:25.97/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
1s1 - 5:25.97
107 Kraków (1)
2019-06-01
1s1 - 5:19.91
114
2
CHLUBA Michał
2003-04-17
Z/1147/17

TAK

100m M U20 I 12.41 12.33/17

Gliwice (1)
2019-05-11
6s1 - 12.41 (-0.9)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
7s4 - 12.50 (+0.5)

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
4e3 - 12.26

(+2.1)

0 Chorzów (1)
2019-06-01
4s2 - 12.10 (+0.4)
85 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
7e5 - 12.16

(+2.1)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1s5 - 11.96 (+0.9)
89
3
DYBAŁA Marek
2004-08-05
Z/444/18

TAK

400m M U20 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1s4 - 56.67
72
4
GAWRY¦ Wiktoria
2003-04-19
Z/1149/17

TAK

Trójskok K U20 I 11.20 11.20/19

Chorzów (1)
2019-05-12
3 - 11.20 (+1.1)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
2 - 10.72 (-0.6)

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2 - 11.15

(+3.4)

0 Kraków (1)
2019-06-01
3 - 10.69 (0.0)
94 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3 - 11.06 (+0.6)
105
5
KAPS Tomasz
2001-04-11
Z/2774/15

TAK

200m M U20 I 24.86/18

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3s5 - 24.81 (+1.2)
81
6
KORUS Kacper
2001-03-25
Z/2777/15

TAK

100m M U20 I 10.95 10.89/18

Chorzów (1)
2019-05-12
4e1 - 11.04 (+0.5)

PO TERMINIE

0 Chorzów (1)
2019-05-12
5 - 11.20 (+1.3)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5s1 - 11.02 (+0.2)

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2e4 - 10.96 (+1.4)
140 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3f2 - 10.95 (+0.6)
141 Piaseczno (M)
2019-05-31
2e3 - 10.96 (+1.3)
140 Piaseczno (M)
2019-05-31
6 - 10.97 (+0.9)
140 Gliwice (M)
2019-06-02
5e2 - 11.10 (+0.7)
132 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
9s2 - 11.03

(+4.1)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
7e1 - 10.83 (+1.4)
148 Chorzów (M)
2019-06-16
9s2 - 10.97 (-0.2)
140
7
KORYCIŃSKI Wojciech
2004-10-18
Z/448/18

TAK

800m M U20 I 2:09.58 2:09.58/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3s2 - 2:09.58

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
7s2 - 2:15.96
64
8
KRYSTOSIK Maja
2005-05-19
Z/936/19

TAK

100m K U20 I 13.66 13.66/19

Gliwice (1)
2019-05-11
1s3 - 13.66 (0.0)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5s4 - 13.69 (+0.6)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-24
6s1 - 13.74 (-1.0)
83 Częstochowa (1)
2019-06-09
3e1 - 13.46 (+1.1)
93
9
KSIˇŻCZYK Bartosz
2003-06-29
Z/1152/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 34.75 34.75/19

Chorzów (1)
2019-05-12
8 - 31.52

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
7 - 34.71

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
10 - 34.75
91 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6 - 35.56
94 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6 - 35.86
95 Kraków (M)
2019-06-22
1 - 35.20
92
10
KUCHMAN Mateusz
2001-08-14
Z/4236/15

TAK

1500m M U20 I 3:56.98 3:52.63/18

Chorzów (1)
2019-05-12
1s2 - 3:56.98

PO TERMINIE

0 Wrocław (M)
2019-05-29
0s1 - DNF
0 Gdańsk (M)
2019-06-08
4s1 - 3:49.61
145 Kraków (M)
2019-06-22
1s1 - 3:51.14
142 Racibórz (M)
2019-07-05
1s2 - 3:51.51
141
11
KULISZ Kamil
2002-07-28
Z/1304/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 38.33 38.99/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5 - 36.57

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5 - 38.33
103
12
ŁĘSKI Bruno
2003-11-12
Z/1154/17

TAK

3000m M U20 I 9:27.00 9:27.00/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5s1 - 9:27.00
100
13
MERZOWICZ Wiktoria
2003-11-15
Z/1155/17

TAK

100m pł K U18 I

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2 - 15.1 r (+1.2)

POMIAR RĘCZNY

0 Kraków (1)
2019-06-01
2e2 - 17.10 (-0.7)
92 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3s1 - 14.59 (-0.4)
146 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1s1 - 14.76 (+0.9)
143 Białogard (1)
2019-06-22
1s1 - 14.91 (+0.4)
140
14
MROZOWSKI Sebastian
2002-01-11
Z/1310/16

TAK

800m M U20 I

15
MUC Julia
2001-01-31
Z/2771/15

TAK

200m K U20 I 26.41/17

16
NAPORA Alicja
2003-03-20
Z/1156/17

TAK

100m K U20 I 13.74 13.17/18

Gliwice (1)
2019-05-11
7s1 - 14.03 (+0.4)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
2s5 - 13.74 (+1.3)

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5e2 - 13.90

(+2.1)

0 Chorzów (1)
2019-06-01
5s2 - 13.63

(+2.2)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2s1 - 13.49

(+2.5)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
7e4 - 13.69 (+1.4)
85 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6s3 - 13.56 (+0.5)
89
17
NOWAK Szymon
2004-08-28
Z/451/18

TAK

400m M U20 I 56.42 56.42/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
1s6 - 56.42

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2s3 - 56.17
74
18
PIENIEK Vanessa
2004-11-23
Z/452/18

TAK

400m K U20 I 62.23 62.23/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
3s2 - 62.23

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s3 - 63.00
92
19
PIETRASZ Karolina
2003-05-08
Z/1157/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 31.15 31.70/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5 - 30.65

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2 - 31.15
103 Kraków (1)
2019-06-01
4 - 31.27
103 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
10 - 29.68
98 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1 - 29.81
98
20
PTAK Bartosz
2001-03-04
Z/3840/15

TAK

100m M U20 I 11.78 11.69/17

Gliwice (1)
2019-05-11
2s1 - 11.78 (-0.9)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s4 - 11.61 (+1.8)
105
21
ROMBERG Adrian
2003-04-21
Z/1159/17

TAK

1500m M U20 I 4:04.68 4:04.68/19

Chorzów (1)
2019-05-12
9s2 - 4:04.68

PO TERMINIE

0 Wrocław (M)
2019-05-29
10s2 - 4:03.63
116 Gdańsk (M)
2019-06-08
8s2 - 4:02.49
119
22
SOPORSKI Tomasz
2002-10-15
Z/786/19

TAK

Trójskok M U20 I 12.37 12.37/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
2 - 12.37 (-0.1)

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
7 - 11.95

(+2.7)

0 Kraków (1)
2019-06-01
4f2 - 12.13 (+0.6)
77
23
TYPER Michalina
2001-08-06
Z/1317/16

TAK

800m K U20 I 2:16.58 2:13.66/17

Chorzów (1)
2019-05-12
4s2 - 2:16.58

PO TERMINIE

0 Piaseczno (M)
2019-05-31
2f2 - 2:13.28
136 Gdańsk (M)
2019-06-08
2s2 - 2:13.86
134 Kraków (M)
2019-06-22
7s1 - 2:13.02
137 Racibórz (M)
2019-07-03
3e1 - 2:12.75
138 Racibórz (M)
2019-07-04
7 - 2:13.06
137
24
WAWRYKA Zuzanna
2004-08-22
Z/458/18

TAK

100m K U20 I 13.66 13.06/18

Gliwice (1)
2019-05-11
6s1 - 13.66 (+0.4)

PO TERMINIE

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-24
7s1 - 13.97 (-1.0)
76 Chorzów (1)
2019-06-01
3s2 - 13.58

(+2.2)

0 Częstochowa (1)
2019-06-09
1e5 - 13.44 (-0.3)
94
25
WITKOWSKI Stanisław
2002-04-29
Z/1313/16

TAK

2000m prz.M U20 I 6:35.98 6:35.98/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5s1 - 6:35.98
95 Kraków (1)
2019-06-01
4s1 - 6:32.00
99
26
WÓJCIK Alicja
2003-06-23
Z/1162/17

TAK

800m K U20 I 2:10.16 2:10.16/19

Chorzów (1)
2019-05-12
1s1 - 2:19.27

PO TERMINIE

0 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2s1 - 2:10.16
147 Gdańsk (M)
2019-06-08
5s1 - 2:09.24
151 Kraków (M)
2019-06-22
4s1 - 2:08.94
152 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
4 - 2:11.21
143
27
WYDERKA Maciej
2002-07-29
Z/1315/16

TAK

800m M U20 I 1:55.87 1:53.56/18

Chorzów (1)
2019-05-12
1s1 - 1:55.87

PO TERMINIE

0 Piaseczno (M)
2019-05-31
4f2 - 1:54.07
134 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
1s1 - 1:53.06
139 Kraków (M)
2019-06-22
2s1 - 1:51.30
148
28
ZAMOJSKI Kacper
2003-04-24
Z/1163/17

TAK

Trójskok M U20 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6 - 11.74 (+0.6)
71
29
ZIĘBA Mateusz
2000-09-02
Z/970/18

TAK

200m M U20 I 24.83/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
4s5 - 24.21

(+3.4)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
1s5 - 24.16 (+1.2)
91 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
4s4 - 24.06 (+0.2)
93 Kraków (M)
2019-06-22
1s4 - 24.27 (+0.4)
90
30
ZIMOLˇG Oliwia
2005-03-07
Z/457/18

TAK

200m K U20 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
1s5 - 26.89 (+0.4)
108 Kraków (M)
2019-06-22
3s3 - 27.21 (-0.3)
103