WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 23/DOL/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz
2000-12-17
Z/1161/15

BRAK

Tyczka M U20 I 4.80 4.80/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
BUGAJSKI Paweł
2001-02-26
Z/4584/15

BRAK

400m M U20 I 48.81 48.81/19

3
FILA Urszula
2004-10-12
Z/3230/19

BRAK

200m K U20 I 27.86 27.86/19

4
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna
2004-06-15
Z/267/19

BRAK

100m K U20 I 13.44 13.44/19

5
GÓRKA Beata
2000-07-19
Z/1079/15

BRAK

400m K U20 I 62.74 62.35/18

6
KADYŁO Adam
2003-07-07
Z/5139/18

BRAK

200m M U20 I

7
KLAG Alicja
2004-03-18
Z/2956/19

BRAK

400m K U20 I 63.66 63.66/19

8
KRAUZE Martyna
2003-10-19
Z/2180/17

BRAK

200m K U20 I 27.53 27.11/18

9
KRĘŻEL Jakub
2001-03-17
Z/2132/15

BRAK

3000m M U20 I 10:19.74 10:19.74/19

10
LÜDTKE Martyna
2003-02-13
Z/3446/17

BRAK

100m K U20 I 13.09 13.09/19

11
ŁOKIETKO Natalia
2004-02-22
Z/1260/18

BRAK

Kula K U18 (3kg) I 8.07 8.31/18

12
ŁYKO Anna
2001-05-30
Z/3600/15

BRAK

Tyczka K U20 I 4.10 4.10/19

13
MAĆKAŁA Amelia
2002-06-05
Z/365/16

BRAK

400m K U20 I 70.40 70.40/19

14
MALINOWSKI Rafał
2001-09-25
Z/4362/15

BRAK

400m M U20 I 52.72/18

15
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
Z/2692/15

BRAK

Trójskok M U20 I 12.60 12.96/17

16
NAWOCKI Paweł
2001-03-30
Z/3604/15

BRAK

Tyczka M U20 I 4.50 4.50/19

WARUNKOWO - BADANIA
17
NIEMCZYK Marcin
2001-03-08
Z/3897/18

BRAK

Tyczka M U20 I 4.00 4.00/19

WARUNKOWO - BADANIA
18
OCHWAT Kamil
2001-07-04
Z/4278/17

BRAK

100m M U20 I 11.33 11.33/19

19
PAWELCZAK Karol
2000-01-20
Z/5624/15

BRAK

400m M U20 I 56.44 54.79/18

20
PISKOREK Aleksandra
2001-11-25
Z/3398/15

BRAK

800m K U20 I 2:26.48 2:18.27/17

WARUNKOWO - BADANIA
21
PODWIKA Lena
2002-12-12
Z/4785/18

BRAK

100m K U20 I 12.74 12.74/19

22
RAK Jakub
2000-10-20
Z/361/16

BRAK

Trójskok M U20 I 12.68 13.08/18

23
RODAK Weronika
2000-02-24
Z/1609/15

BRAK

400m pł K U20 I 64.46 63.63/18

24
RYBA Kacper
2002-11-27
Z/2083/16

BRAK

100m M U20 I 11.80 11.80/19

25
SITEK Zuzanna
2003-08-08
Z/1920/17

BRAK

200m K U20 I 26.53 26.53/19

26
SZACHNIEWICZ Szymon
2001-05-26
Z/1867/17

BRAK

200m M U20 I 21.52 21.52/19

27
TABORSKI Andrzej
2003-04-24
Z/1262/18

BRAK

200m M U20 I 23.07 23.07/19

28
WISZNIOWSKI Mateusz
2002-09-07
Z/409/16

BRAK

100m M U20 I 10.94 10.94/19

29
WOLIŃSKI Stanisław
2004-08-10
Z/1299/18

BRAK

W dal M U20 I 5.84 5.84/19

30
ŻABSKA Emilia
2004-03-29
Z/1259/18

BRAK

W dal K U20 I 4.52 4.84/18