WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 28 ( 28 ) K-17 M-11
NrLicencji: 18/KPO/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil
2004-06-04
Z/3656/17

TAK

Kula M U18 (5kg) I 9.94 12.13/18

Toruń (1)
2019-05-12
3f2 - 9.94
64 Toruń (1)
2019-05-18
0 - NM
0 Brodnica (1)
2019-05-26
2 - 11.91
87 Chełmno (1)
2019-06-15
2 - 11.95
88
2
ADAMCZYK Zuzanna
2003-02-15
Z/3655/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 24.94 24.94/19

Toruń (1)
2019-05-18
7f2 - 24.94
78 Brodnica (1)
2019-05-26
7 - 24.91
78
3
BOBOWSKA Natalia
2002-05-24
Z/2315/19

TAK

5000 m ch K U20 I 30:42.70 30:42.70/19

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
10 - 31:22 r
80 Toruń (1)
2019-05-18
4s1 - 30:42.70
85 Chełmno (1)
2019-06-15
4s1 - 32:00.38
74
4
DOMAGALSKI Mateusz
2004-09-24
Z/4963/18

TAK

Oszczep M U18 (700) I 40.83 40.83/19

Toruń (1)
2019-05-18
7 - 40.83
80
5
GIMIŃSKA Paulina
2001-02-16
Z/1967/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 43.03 43.03/19

Toruń (1)
2019-05-12
3f2 - 42.90
129 Toruń (1)
2019-05-18
2f2 - 43.03
130 Zamość (M)
2019-06-01
4 - 44.12
133 Gdańsk (1)
2019-06-15
1 - 43.67
131 Racibórz (M)
2019-07-03
15e1 - 30.44
88
6
HENNIG Julia
2003-12-16
Z/4967/18

TAK

1500m K U20 I 5:42.89 5:42.89/19

Toruń (1)
2019-05-18
4s1 - 5:42.89
63
7
KRYPCIAK Maciej
2004-07-15
Z/4968/18

TAK

W dal M U20 I 5.11 5.11/19

Toruń (1)
2019-05-12
7 - 4.69

(+4.2)

0 Toruń (1)
2019-05-12
0 - 4.62 (+0.9)
44 Toruń (1)
2019-05-18
15 - 5.11 (+0.6)
56 Brodnica (1)
2019-05-26
5 - 5.32 (+1.6)
61 Toruń (1)
2019-06-22
6 - 5.23

(+2.2)

0 Chełmno (1)
2019-06-15
3 - 5.10 (+0.9)
56
8
LATAŃSKA Zuzanna
2001-08-04
Z/1980/15

TAK

1500m K U20 I 4:38.42/18

Zamość (M)
2019-06-01
3s2 - 4:38.54
129
9
ŁUKASZEWSKA Karina
2002-02-22
Z/2087/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.64 12.32/17

Toruń (1)
2019-05-12
4f2 - 10.64
92 Toruń (1)
2019-05-18
7 - 10.33
88 Brodnica (1)
2019-05-26
7f2 - 10.38
88 Chełmno (1)
2019-06-15
3 - 10.58
91
10
ŁUKASZEWSKA Roksana
2002-02-22
Z/687/16

TAK

5000 m ch K U20 I 29:25 28:47.50/18

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
8 - 29:25 r
97 Toruń (1)
2019-05-18
1s1 - 29:32.40
96 Zamość (M)
2019-06-01
2s1 - 29:25.45
97 Chełmno (1)
2019-06-15
3s1 - 29:42.90
94
11
OCZKOŚ Miłosz
2001-05-20
Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U20 I 49:07 49:07/19

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
41 - 49:07 r
124 Toruń (1)
2019-05-18
0s1 - DNF
0 Zamość (M)
2019-06-01
4s2 - 52:24.06
108 Racibórz (M)
2019-07-04
4s1 - 50:42.77
116
12
OLLER Patrycja
2001-01-13
Z/2094/16

TAK

10000 m ch K U20 I 55:27.07 55:27.07/19

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
31 - 55:45 r
119 Toruń (1)
2019-05-18
2s1 - 55:27.07
120 Racibórz (M)
2019-07-04
4s1 - 56:10.52
117
13
PASIŃSKI Szymon
2002-01-16
Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 47.97 47.97/19

Toruń (1)
2019-05-12
1 - 47.97
135 Toruń (1)
2019-05-18
1 - 46.09
130 Brodnica (1)
2019-05-26
0 - NM
0 Zamość (M)
2019-06-01
7 - 40.19
110 Gdańsk (1)
2019-06-15
1 - 44.62
125 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 45.08
126
14
PŁATEK Weronika
2005-06-15
Z/351/18

TAK

1500m K U20 I 4:59.59 4:59.59/19

Toruń (1)
2019-05-18
2s1 - 4:59.59
92 Toruń (1)
2019-06-22
4s1 - 5:05.34
86
15
RUMIŃSKI Michał
2002-03-12
Z/683/16

TAK

1500m M U20 I 4:16.36 4:16.36/19

Toruń (1)
2019-05-18
4s1 - 4:16.36
93
16
SCHIEDEL Arkadiusz
2000-08-17
Z/1990/15

TAK

10000 m ch M U20 I 47:49 47:28/17

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
21 - 47:49 r
130 Zamość (M)
2019-06-01
2s2 - 50:43.68
116 Racibórz (M)
2019-07-04
2s1 - 48:29.62
127
17
SCHIEDEL Karol
2002-07-05
Z/682/16

TAK

10000 m ch M U20 I 56:04.00 54:15/18

Zaniemyśl (M)
2019-04-13
102 - 60:13 r
73 Toruń (1)
2019-05-18
2s1 - 56:04.00
91 Zamość (M)
2019-06-01
1s1 - 52:03.01
109
18
SIEMBRZUCH Wiktoria
2001-05-13
Z/1994/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 46.21 46.21/19

Toruń (1)
2019-05-12
1f2 - 46.00
150 Toruń (1)
2019-05-18
1f2 - 46.21
150 Zamość (M)
2019-06-02
1 - 48.92
157 Racibórz (M)
2019-07-03
3e1 - 43.27
136 Racibórz (M)
2019-07-04
1 - 46.71
151
19
STEJMAN Agata
2004-01-08
Z/126/18

TAK

100m K U20 I 13.69 13.68/18

Toruń (1)
2019-05-12
6s4 - 13.79 (+1.6)
82 Toruń (1)
2019-05-18
4s5 - 13.69 (-0.5)
85 Chełmno (1)
2019-06-15
4s1 - 13.45 (+0.3)
94
20
STĘPIEŃ Dominik
2002-01-16
Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 63.57 65.53/18

Toruń (1)
2019-05-12
4 - 41.75
83 Toruń (1)
2019-05-18
2 - 63.57
129 Brodnica (1)
2019-05-26
1 - 58.94
119 Zamość (M)
2019-06-02
2 - 67.40
136 Gdańsk (1)
2019-06-15
2 - 66.06
134 Chełmno (1)
2019-06-15
1 - 56.60
115
21
SZULC Kalina
2005-09-30
Z/587/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55 1.55/19

Toruń (1)
2019-05-12
2 - 1.55
103 Toruń (1)
2019-05-18
6 - 1.55
103 Brodnica (1)
2019-05-26
5 - 1.45
75 Toruń (1)
2019-06-22
5 - 1.55
103 Chełmno (1)
2019-06-15
1 - 1.50
92
22
SZYMAŃSKA Nicol
2004-02-03
Z/129/18

TAK

100m K U20 I 13.96/18

Toruń (1)
2019-05-12
7s5 - 14.24

(+2.2)

0
23
URBANSKA Karolina
2005-02-07
Z/353/18

TAK

100m pł K U18 I

24
WIELGOSZ Magdalena
2000-12-11
Z/1993/15

TAK

Trójskok K U20 I 10.76 11.53/18

Toruń (1)
2019-05-18
1 - 10.76 (+2.0)
96 Zamość (M)
2019-06-02
2f2 - 11.23 (-0.1)
110 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 11.57 (+0.8)
120 Racibórz (M)
2019-07-04
6e1 - 11.14 (-0.6)
108
25
WISNIEWSKA Monika
2005-08-30
Z/352/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.45 1.45/19

Toruń (1)
2019-05-12
4 - 1.45
75 Toruń (1)
2019-06-22
6 - 1.45
75 Chełmno (1)
2019-06-15
2 - 1.45
75
26
WIŚNIEWSKA Agata
2001-02-13
Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55 1.63/17

Toruń (1)
2019-05-12
1 - 1.55
103 Toruń (1)
2019-05-18
5 - 1.55
103 Brodnica (1)
2019-05-26
3 - 1.60
115 Zamość (M)
2019-06-01
3f2 - 1.59
112 Toruń (1)
2019-06-22
2 - 1.64
127 Racibórz (M)
2019-07-03
5e1 - 1.62
121 Racibórz (M)
2019-07-04
7 - 1.62
121
27
ZŁOTOWSKI Wiktor
2004-08-07
Z/4965/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 45.67 45.67/19

Toruń (1)
2019-05-12
1f2 - 45.67
104 Toruń (1)
2019-05-18
0f2 - NM
0 Włocławek (M)
2019-06-01
3f2 - 41.52
96 Gdańsk (1)
2019-06-15
1 - 45.76
104 Toruń (1)
2019-06-22
1f2 - 44.43
101 Chełmno (1)
2019-06-15
1 - 44.43
101
28
ŻEBROWSKI Piotr
2000-08-12
Z/1503/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.87/17

Toruń (1)
2019-05-18
8 - 1.75
90 Brodnica (1)
2019-05-26
7 - 1.76
92 Toruń (1)
2019-06-22
5 - 1.83
104 Chełmno (1)
2019-06-15
2 - 1.80
99 Racibórz (M)
2019-07-04
8e2 - 1.84
106