WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 28 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 11/KPO/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper
2002-04-17
Z/2216/19

TAK

2000m prz.M U20 I

Brodnica (1)
2019-05-26
2s1 - 6:44.47
88 Gdańsk (1)
2019-06-15
4s1 - 6:27.32
103 Toruń (1)
2019-06-22
2s1 - 6:39.33
92
2
AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
Z/931/16

TAK

800m M U20 I 1:50.39/18

Piaseczno (M)
2019-05-31
2 - 1:48.63
169 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
10 - 1:49.92
158 Racibórz (M)
2019-07-03
1e2 - 1:52.87
140 Racibórz (M)
2019-07-04
1 - 1:52.40
143
3
BACKHAUS Mateeusz
2002-02-18
Z/1734/16

TAK

W dal M U20 I

Toruń (1)
2019-05-12
4 - 5.39

(+2.3)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
6 - 5.22

(+2.3)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
0 - 5.04 (+1.7)
54 Włocławek (M)
2019-06-01
8 - 5.35 (+1.1)
62 Gdańsk (1)
2019-06-15
8 - 5.58 (0.0)
68 Toruń (1)
2019-06-22
5 - 5.44 (+1.8)
64
4
CWALINA Paulina
2004-03-19
Z/4598/17

TAK

100m K U20 I 14.29/18

5
CZUBASZEK Weronika
2005-06-03
Z/3882/18

TAK

800m K U20 I

Gdańsk (1)
2019-06-15
5s1 - 2:29.37
88
6
DONAKOWSKI Damian
2003-03-23
Z/4605/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.85 1.85/19

Toruń (1)
2019-05-12
2 - 1.80
99 Toruń (1)
2019-05-18
5 - 1.85
108 Brodnica (1)
2019-05-26
4 - 1.86
110 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 1.91
118
7
GRODEK Fabian
2002-01-23
Z/6558/15

TAK

800m M U20 I 2:00.43/18

Gdańsk (1)
2019-06-15
7s2 - 2:06.76
76
8
GROSZEWSKA Wiktoria
2003-08-08
Z/703/18

TAK

1500m K U20 I

Toruń (1)
2019-06-22
7s1 - 6:03.06
54
9
HAWEŁKO Igor
2004-03-17
Z/3491/17

TAK

800m M U20 I

Gdańsk (1)
2019-06-15
4s1 - 2:11.41
69
10
KALAMARSKI Mateusz
2002-06-16
Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.85 1.86/17

Toruń (1)
2019-05-12
1 - 1.85
108 Toruń (1)
2019-05-18
0 - NM
0 Brodnica (1)
2019-05-26
3 - 1.91
118 Włocławek (M)
2019-06-01
1 - 1.83
104 Toruń (1)
2019-06-22
4 - 1.83
104
11
KOWALSKI Piotr
2002-01-04
Z/3489/17

TAK

100m M U20 I 11.54 11.54/19

Toruń (1)
2019-05-18
1s3 - 11.54 (-0.1)
108 Brodnica (1)
2019-05-26
4e2 - 11.86 (-2.8)
93 Gdańsk (M)
2019-06-08
8s1 - 11.59 (+1.1)
105 Gdańsk (1)
2019-06-15
2e4 - 11.56 (-0.3)
107 Gdańsk (1)
2019-06-15
2 - 11.63 (-5.0)
104 Toruń (1)
2019-06-22
6e3 - 11.73 (+1.1)
99
12
LEŚNIEWSKA Julia
2004-08-10
Z/699/18

TAK

100m K U20 I 13.33/18

Toruń (1)
2019-06-22
4s3 - 13.18 (+1.7)
104
13
MAJSAK Marcin
2002-03-14
Z/3484/17

TAK

W dal M U20 I 6.05 6.38/18

Toruń (1)
2019-05-18
7 - 6.05 (0.0)
83 Gdańsk (1)
2019-06-15
2 - 6.21 (-0.1)
90 Toruń (1)
2019-06-22
0 - NM (0.0)
0
14
MALINOWSKA Natalia
2002-10-16
Z/6531/15

TAK

Trójskok K U20 I 10.64 10.64/19

Toruń (1)
2019-05-18
2 - 10.64 (+1.7)
93 Brodnica (1)
2019-05-26
3 - 10.35 (+1.9)
84 Gdańsk (M)
2019-06-08
4 - 10.31 (+0.8)
83 Toruń (1)
2019-06-22
4 - 10.58

(+2.5)

0
15
MANTHEY Julia
2003-02-23
Z/4318/17

TAK

800m K U20 I 2:23.62 2:23.62/19

Toruń (1)
2019-05-18
1s2 - 2:23.62
105 Brodnica (1)
2019-05-26
3s1 - 2:20.53
114 Gdańsk (M)
2019-06-08
6s2 - 2:20.74
113 Gdańsk (1)
2019-06-15
2s1 - 2:20.00
115
16
ORDAŃSKA Laura
2003-01-22
Z/3488/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40/18

17
ORGACKA Dominika
2002-09-29
Z/2666/15

TAK

1500m prz.K U18 I 5:24.35/18

Brodnica (1)
2019-05-26
0s1 - DNF
0
18
REETZ Bartosz
2002-03-24
Z/1737/16

TAK

2000m prz.M U20 I 7:12.35/18

Brodnica (1)
2019-05-26
3s1 - 6:53.02
80 Gdańsk (1)
2019-06-15
9s1 - 6:41.00
91 Toruń (1)
2019-06-22
3s1 - 6:42.53
89
19
RESZKA Mieszko
2004-01-24
Z/495/19

TAK

100m M U20 I

Włocławek (1)
2019-05-11
3s1 - 11.74

(+2.2)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
1e7 - 12.02 (-1.3)
87 Chełmno (1)
2019-06-15
2s1 - 11.98 (-0.1)
89
20
SCHULTZ Martyna
2005-04-06
Z/2402/19

TAK

800m K U20 I

Toruń (1)
2019-06-22
8s1 - 2:42.76
66
21
SIEDLECKA Hanna
2005-10-17
Z/5655/18

TAK

400m K U20 I

22
SIERPNIEWSKI Igor
2005-02-25
Z/5614/18

TAK

100m M U20 I 12.05 12.05/19

Włocławek (1)
2019-05-11
2s1 - 11.69

(+2.2)

0 Toruń (1)
2019-05-18
1s5 - 12.05 (-1.1)
86 Brodnica (1)
2019-05-26
1e4 - 12.21 (-2.1)
81 Toruń (1)
2019-06-22
2e4 - 11.87

(+2.6)

0
23
ŚWITANOWSKA Natalia
2005-01-12
Z/4601/17

TAK

W dal K U20 I 4.70/18

Toruń (1)
2019-05-18
0 - NM (0.0)
0 Brodnica (1)
2019-05-26
15 - 4.04 (+1.5)
46
24
URBANEK Gabriela
2002-06-20
Z/3855/16

TAK

W dal K U20 I 4.81 4.98/18

Toruń (1)
2019-05-12
6 - 4.59 (+1.8)
64 Toruń (1)
2019-05-18
7 - 4.81 (+0.5)
72 Brodnica (1)
2019-05-26
7 - 4.86

(+3.3)

0 Gdańsk (1)
2019-06-15
8 - 4.74 (0.0)
69 Toruń (1)
2019-06-22
8 - 4.85 (+1.2)
73
25
WALISIEWICZ Magdalena
2002-04-14
Z/1031/15

TAK

1500m K U20 I 4:56.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
Włocławek (M)
2019-06-01
4 - 4:47.60
116
26
WIŚNIEWSKI Damian
2000-10-30
Z/2264/15

TAK

400m M U20 I 50.89/18

Gdańsk (1)
2019-06-15
3s2 - 50.60
125 Toruń (1)
2019-06-22
2s1 - 51.00
120 Racibórz (M)
2019-07-03
4e1 - 50.39
127 Racibórz (M)
2019-07-04
5f2 - 50.98
121
27
WOJTECKA Natalia
2005-03-11
Z/497/19

TAK

100m K U20 I 13.92 13.92/19

Włocławek (1)
2019-05-11
2e1 - 13.84

(+2.1)

0 Włocławek (1)
2019-05-11
3 - 13.92 (+1.9)
77 Toruń (1)
2019-05-18
2s6 - 14.07 (-2.1)
73
28
ZIELIŃSKA Jessika
2003-10-14
Z/1126/19

TAK

200m K U20 I 27.01 27.01/19

Toruń (1)
2019-05-18
1s6 - 27.01 (-0.8)
106 Brodnica (1)
2019-05-26
3s6 - 27.96 (-1.0)
92 Gdańsk (1)
2019-06-15
6s3 - 28.07 (-1.8)
91 Toruń (1)
2019-06-22
4s2 - 27.42 (-0.1)
100