WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 27 ( 27 ) K-19 M-8
NrLicencji: 32/WLKP/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODURA Szymon
2002-04-07
Z/1469/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:17.88 6:09.07/18

Wrocław (1)
2019-05-12
2s1 - 6:17.88
112 Zamość (M)
2019-06-01
1s1 - 6:11.13
121
2
GAŁKA Anna
2003-02-09
Z/1161/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55 1.55/19

Wrocław (1)
2019-05-12
2 - 1.50
92 Łódź (1)
2019-05-19
12 - 1.46
78 Opole (1)
2019-05-18
2f2 - 1.55
103 Piła (1)
2019-05-25
4f2 - 1.50
92 Wrocław (1)
2019-06-01
4 - 1.56
105 Bełchatów (1)
2019-06-09
6 - 1.49
88 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
2 - 1.56
105
3
GAŁKA Karolina
2000-06-25
Z/6220/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 38.38/18

WARUNKOWO - BADANIA
Bełchatów (1)
2019-06-09
1f2 - 33.75
112 Racibórz (M)
2019-07-05
11 - 31.75
105
4
HOŁOŚ Aleksandra
2001-04-17
Z/3321/19

TAK

100m K U20 I 13.40 13.40/19

Opole (1)
2019-05-18
3s7 - 13.52 (-1.7)
91 Wrocław (1)
2019-06-01
4e1 - 13.21 (+0.6)
103
5
JANICKI Dominik
2003-01-03
Z/2555/19

TAK

800m M U20 I 2:09.67 2:09.67/19

Łódź (1)
2019-05-19
3s1 - 2:09.67
71 Piła (1)
2019-05-26
10s1 - 2:09.37
72
6
JANUS Katarzyna
2003-05-02
Z/4000/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 28.32 28.32/19

Łódź (1)
2019-05-19
4 - 26.39
85 Piła (1)
2019-05-25
5 - 24.58
77 Zamość (M)
2019-06-01
7f2 - 31.10
103 Bełchatów (1)
2019-06-09
5 - 27.90
91 Opole (1)
2019-06-15
3 - 27.14
88
7
JASTRZĘBSKI Kacper
2000-07-27
Z/1686/15

TAK

100m M U20 I 11.32 11.17/17

Warszawa (1)
2019-05-18
1w3 - 11.32 (+0.1)
120 Zamość (M)
2019-06-01
1e6 - 11.09 (+1.7)
133 Zamość (M)
2019-06-01
7f2 - 11.06 (+0.9)
135 Kraków (M)
2019-06-08
1w4 - 11.09 (+0.3)
133 Wrocław (1)
2019-06-23
7e1 - 11.26 (-0.9)
123 Wrocław (1)
2019-06-23
5 - 11.27 (+0.5)
123
8
KACZOR Jagoda
2004-11-07
Z/1697/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I

Łódź (1)
2019-06-02
4 - 24.32
56 Bełchatów (1)
2019-06-08
3 - 29.30
72
9
KĘDZIOR Oliwia
2004-08-25
Z/3363/18

TAK

400m pł K U20 I

10
KOZŁOWSKA Nikola
2003-11-12
Z/1470/17

TAK

800m K U20 I 2:26.90/18

11
LASECKI Miłosz
2001-07-04
Z/2401/17

TAK

800m M U20 I 2:01.37 2:01.37/19

Łódź (1)
2019-05-19
1s1 - 2:01.37
100 Piła (1)
2019-05-26
3s2 - 1:58.90
112 Zamość (M)
2019-06-02
5s3 - 1:59.19
111
12
LUBOJAŃSKA Martyna
2000-12-27
Z/2402/17

TAK

2000m prz.K U20 I 7:29.64 7:13.51/18

Wrocław (1)
2019-05-12
3s1 - 7:29.64
120 Zamość (M)
2019-06-01
2s1 - 7:14.50
130 Racibórz (M)
2019-07-04
5s1 - 7:07.67
134
13
ŁAZAJ Katarzyna
2002-09-27
Z/2642/17

TAK

Trójskok K U20 I 9.92 9.92/19

Wrocław (1)
2019-05-11
6 - 9.75 (-1.1)
71 Opole (1)
2019-05-18
1f3 - 9.92 (+1.7)
73 Wrocław (1)
2019-06-01
7 - 9.40 (-0.5)
66 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
10 - 9.79 (+0.8)
71
14
ŁUKIANOWSKA Katarzyna
2003-06-02
Z/2643/17

TAK

100m K U20 I 13.13 13.13/19

Wrocław (1)
2019-05-11
4e3 - 13.13 (-0.5)
106 Opole (1)
2019-05-18
5s4 - 13.30 (0.0)
100 Piła (1)
2019-05-25
3e1 - 13.13 (-0.1)
106 Piła (1)
2019-05-25
6 - 12.99 (+1.7)
112 Bełchatów (1)
2019-06-08
1s3 - 12.83

(+3.5)

0 Wrocław (1)
2019-06-23
6e3 - 13.26 (+1.6)
101
15
MIKOŚ Gabriela
2004-04-13
Z/4127/18

TAK

1500m K U20 I

16
NOWAK Bruno
2002-05-01
Z/2557/19

TAK

Kula M U18 (5kg) I 12.36 12.36/19

Łódź (1)
2019-05-19
8 - 11.27
78 Wrocław (1)
2019-06-01
7 - 11.60
83
17
NOWAK Natalia
2002-03-24
Z/3783/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 29.32 31.55/18

Opole (1)
2019-05-18
3 - 29.32
72
18
PANEK Katarzyna
2002-02-18
Z/3782/16

TAK

400m K U20 I 64.76 62.72/18

Wrocław (1)
2019-05-11
7s2 - 64.76
80 Opole (1)
2019-05-18
3s3 - 64.86
79 Piła (1)
2019-05-25
8s2 - 64.81
79 Zamość (M)
2019-06-01
6s2 - 64.19
83 Wrocław (1)
2019-06-23
1s2 - 63.69
87
19
PIETRZAK Alicja
2003-05-14
Z/3322/19

TAK

400m K U20 I 64.75 64.75/19

Wrocław (1)
2019-05-11
3s3 - 64.75
80
20
PLESNER Mateusz
2003-04-27
Z/4324/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 43.70 43.70/19

Wrocław (1)
2019-05-11
4 - 41.53
115 Opole (1)
2019-05-18
1 - 43.70
122 Zamość (M)
2019-06-01
6 - 41.27
114 Bełchatów (1)
2019-06-09
4 - 39.77
109 Opole (1)
2019-06-15
3 - 36.14
96 Wrocław (1)
2019-06-23
4 - 43.09
120
21
RYBCZYŃSKA Martyna
2002-04-25
Z/2558/19

TAK

800m K U20 I 2:32.31 2:32.31/19

22
SKORUPA Bartosz
2003-04-27
Z/3323/19

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.54/18

23
SOSNOWSKA Ida
2005-12-13
Z/1698/19

TAK

200m K U20 I 28.48/18

24
TOMALAK Piotr
2001-03-10
Z/2404/17

TAK

400m pł M U20 I 60.66 60.66/19

Łódź (1)
2019-05-19
3s1 - 60.66
96 Opole (1)
2019-05-18
2s2 - 62.05
88 Zamość (M)
2019-06-02
2s2 - 61.51
91 Opole (1)
2019-06-15
3s1 - 63.75
76 Wrocław (1)
2019-06-23
4s1 - 61.36
92
25
TOMASZEWSKA Aurelia
2001-12-17
Z/2559/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 28.94 28.94/19

Opole (1)
2019-05-18
1f2 - 28.94
95 Łódź (1)
2019-06-02
3 - 31.36
104 Bełchatów (1)
2019-06-09
2f2 - 30.35
100 Opole (1)
2019-06-15
2 - 30.91
102 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
4 - 30.36
100 Racibórz (M)
2019-07-05
14 - 29.16
96
26
WALISZEWSKA Klaudia
2004-08-29
Z/1157/18

TAK

100m K U20 I 12.96 12.96/19

Wrocław (1)
2019-05-11
3s1 - 13.04 (-1.5)
110 Wrocław (1)
2019-05-11
3 - 13.25 (-1.9)
102 Opole (1)
2019-05-18
1s1 - 13.20 (-1.8)
104 Łódź (1)
2019-06-02
1e7 - 12.86 (+0.1)
118 Wrocław (1)
2019-06-23
1e3 - 12.87 (+1.6)
118 Wrocław (1)
2019-06-23
6 - 12.74 (+0.2)
123
27
WODNIK Agnieszka
2002-06-30
Z/2645/17

TAK

100m pł K U18 I 17.20 16.96/18

Wrocław (1)
2019-05-11
7w1 - 17.20 (+2.0)
86 Opole (1)
2019-05-18
4s1 - 17.31 (-1.1)
80 Wrocław (1)
2019-06-01
6s1 - 17.00 (+1.0)
95 Wrocław (1)
2019-06-23
4s1 - 17.26 (+1.0)
82