WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 28 ( 28 ) K-11 M-17
NrLicencji: 14/DOL/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Gaspar
2003-01-23
Z/5360/18

TAK

400m pł M (84) U18 I 60.89 60.89/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s2 - 60.89
92 Zgorzelec (1)
2019-06-08
3s1 - 59.57
99 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
5s1 - 60.02
97 Wrocław (1)
2019-06-23
5s1 - 61.18
90
2
DELIJEWSKA Karolina
2002-01-10
Z/1042/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

3
GRUZD Wiktor
2002-06-30
Z/2442/16

TAK

400m M U20 I 49.39 49.15/18

Wrocław (1)
2019-05-11
3s1 - 49.39
137 Wrocław (M)
2019-05-29
6s2 - 50.00
131 Zamość (M)
2019-06-01
2s1 - 49.33
138 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
1s1 - 48.38
148
4
GRZYWACZ Jakub
2003-07-30
Z/680/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 46.02 46.02/19

Wrocław (1)
2019-05-11
3 - 41.76
96 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3 - 46.02
104 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 46.07
104 Oborniki (1)
2019-06-22
1 - 45.56
103
5
HORODECKI Arkadiusz
2002-05-23
Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.80 1.80/19

Wrocław (1)
2019-05-11
0 - NM
0 Żary (1)
2019-05-18
6 - 1.75
90 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3 - 1.80
99 Wrocław (1)
2019-06-23
2 - 1.80
99
6
JĘDRZEJCZYK Tomasz
2002-07-03
Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 56.38 56.38/19

Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 51.69
105
7
KASZCZYC Kornel
2000-04-11
Z/4111/15

TAK

400m M U20 I 52.97/18

Kraków (M)
2019-06-08
1w3 - 53.54
96
8
KIERZKOWSKA Kaja
2002-08-22
Z/1040/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 28.99 29.52/18

Żary (1)
2019-05-18
6 - 28.99
95 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
9 - 24.70
77 Zgorzelec (1)
2019-06-08
3 - 31.75
105 Oborniki (1)
2019-06-22
3 - 29.78
98
9
KLIMCZAK Przemysław
2000-04-12
Z/4116/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.11/18

10
KLIMCZAK Sebastian
2000-04-12
Z/4117/15

TAK

200m M U20 I

11
KORDASIEWICZ Filip
2002-07-07
Z/3471/16

TAK

Tyczka M U20 I 3.30 3.30/19

Wrocław (1)
2019-05-12
1w3 - 3.20
92 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
7 - 3.20
92
12
LISOWSKI Norbert
2001-02-16
Z/2287/15

TAK

Kula M U20 (6kg) I 11.89 11.89/19

Żary (1)
2019-05-18
3 - 11.55
93 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4 - 11.89
96 Zgorzelec (1)
2019-06-08
4 - 11.67
94
13
MENCEL Natalia
2002-06-17
Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 40.86 42.66/18

Wrocław (1)
2019-05-11
3 - 39.19
106 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1 - 40.71
113 Zamość (M)
2019-06-02
3 - 43.15
123 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2 - 41.66
117
14
MIŚKÓW Kasjan
2003-10-14
Z/2885/18

TAK

100m M U20 I

15
PRZYBYLSKI Oliwier
2004-04-15
Z/1347/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 36.24 36.24/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
7 - 36.24
96 Zgorzelec (1)
2019-06-08
3 - 37.58
101
16
RADAWIEC Martyna
2002-05-17
Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) I 55.65 55.65/19

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-05-11
1 - 53.24
140 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1 - 55.65
145 Zamość (M)
2019-06-01
2 - 56.80
147 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 56.67
147
17
ROJSZCZYK Szymon
2002-09-10
Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.67 14.67/19

Wrocław (1)
2019-05-11
2s1 - 14.67 (0.0)
137 Żary (1)
2019-05-18
2s1 - 15.02 (-1.5)
129 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1s1 - 14.86 (+1.0)
133 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1s1 - 14.90 (+0.7)
132
18
RYNKIEIWCZ Sandra
2002-08-08
Z/3472/16

TAK

400m pł K U20 I 77.55 77.55/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2s3 - 77.55
72 Zgorzelec (1)
2019-06-08
2s2 - 77.84
71
19
RZEŹNICZAK Nina
2003-10-10
Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 43.94 43.94/19

Wrocław (1)
2019-05-11
1 - 43.94
126 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
2 - 38.56
103 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 42.96
122
20
SENKOWSKA Karolina
2002-02-08
Z/2924/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 47.69 47.69/19

Wrocław (1)
2019-05-11
4 - 43.53
105 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3 - 40.39
95 Zamość (M)
2019-06-01
10 - 39.42
92 Zgorzelec (1)
2019-06-08
4 - 45.80
113
21
SZELIGA Sandra
2002-04-13
Z/3772/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 33.80 33.80/19

Żary (1)
2019-05-18
5 - 31.23
103 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3 - 33.80
113 Zamość (M)
2019-06-01
10f2 - 27.03
87 Jelenia Góra (1)
2019-06-15
2 - 31.08
103
22
TURCZYŃSKI Dawid
2001-01-22
Z/4123/15

TAK

Tyczka M U20 I 3.40 3.70/17

Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 3.84
115
23
UZAREK Aleksander
2003-07-04
Z/2749/17

TAK

400m pł M (84) U18 I 58.82 58.82/19

Wrocław (1)
2019-05-12
2s2 - 62.13
82 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
3s1 - 58.82
103 Zamość (M)
2019-06-02
3s1 - 59.11
101 Wrocław (1)
2019-06-23
1s1 - 57.88
108
24
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
Z/1036/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.94 14.78/18

Wrocław (1)
2019-05-12
1w1 - 14.94 (0.0)
131 Żary (1)
2019-05-18
1s1 - 14.96 (-1.5)
131
25
WIELEWIS Emilia
2003-02-25
Z/2597/17

TAK

100m pł K U18 I 15.77 15.77/19

Wrocław (1)
2019-05-11
3w1 - 15.77 (+2.0)
123 Żary (1)
2019-05-18
3s2 - 16.54 (-2.0)
108 Zamość (M)
2019-06-01
6e2 - 16.63 (+0.6)
106
26
WOŹNIAK Wiktoria
2002-02-15
Z/2813/17

TAK

400m pł K U20 I 72.32 72.32/19

Jelenia Góra (1)
2019-05-25
4s1 - 72.32
90 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1s2 - 74.16
83
27
WÓJCIK Karolina
2000-08-28
Z/1126/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 39.61/18

28
ZAWROTNIAK Marcin
2002-07-28
Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) I 59.29 59.29/19

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-05-11
1 - 56.17
124 Jelenia Góra (1)
2019-05-25
1 - 56.00
124 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 56.09
124 Zgorzelec (1)
2019-06-08
1 - 56.45
124