WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 23 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: 8/KPO/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTECZKA Bartek
2003-03-03
Z/3044/17

TAK

W dal M U20 I 5.90 6.17/18

Toruń (1)
2019-05-12
3 - 5.90 (+0.8)
77 Toruń (1)
2019-05-18
10 - 5.78 (+0.8)
73 Toruń (1)
2019-05-18
10 - 5.78 (+0.8)
73
2
BˇKOWSKA Julianna
2005-08-18
Z/1442/17

TAK

200m K U20 I

Toruń (1)
2019-05-12
3s9 - 29.12

(+3.9)

0
3
BOROWIK Dawid
2001-02-04
Z/1586/15

TAK

400m M U20 I 48.43 48.43/19

Toruń (1)
2019-05-18
1s1 - 48.43
147 Wrocław (M)
2019-05-29
3s2 - 48.79
143 Gdańsk (M)
2019-06-08
5s1 - 48.79
143 Gdańsk (1)
2019-06-15
2s3 - 49.22
139 Racibórz (M)
2019-07-03
2e2 - 48.58
146 Racibórz (M)
2019-07-04
0 - DQ
0
4
CHILLA Dominika
2002-04-05
Z/3402/16

TAK

Młot K U18 (3kg) I 49.16 49.16/19

Toruń (1)
2019-05-12
3 - 49.16
126 Toruń (1)
2019-06-22
5 - 48.09
122
5
CZYŻYCKA Anastazja
2005-08-15
Z/110/18

TAK

200m K U20 I

Toruń (1)
2019-05-12
2s9 - 28.12

(+3.9)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
1s13 - 28.56 (-1.9)
85 Toruń (1)
2019-06-22
2s3 - 27.49 (-1.9)
99
6
DOBRAK Filip
2001-08-24
Z/2234/16

TAK

800m M U20 I 2:12.54/18

Brodnica (1)
2019-05-26
8s1 - 2:12.54
68 Gdańsk (1)
2019-06-15
3s1 - 2:09.89
71 Toruń (1)
2019-06-22
2s2 - 2:06.39
77
7
DUMA Martyna
2005-01-14
Z/108/18

TAK

W dal K U20 I 5.24/18

Toruń (1)
2019-06-22
11 - 4.72 (+1.4)
69
8
GACKA Kinga
2001-10-25
Z/5030/15

TAK

400m K U20 I 56.03 55.20/18

Toruń (1)
2019-05-18
2s1 - 56.03
148 ŁódĽ (M)
2019-06-01
1s1 - 55.33
155 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
3s3 - 55.60
153 Racibórz (M)
2019-07-03
1e3 - 55.49
154 Racibórz (M)
2019-07-04
2 - 54.46
164
9
GLIŃSKA Wiktoria
2005-09-02
Z/6554/15

TAK

100m K U20 I 13.52 13.52/19

Toruń (1)
2019-05-12
4s4 - 13.56 (+1.6)
89 Toruń (1)
2019-05-18
3s5 - 13.52 (-0.5)
91 Brodnica (1)
2019-05-26
2e6 - 13.87 (-3.4)
79 Włocławek (M)
2019-06-01
3e2 - 13.50 (-0.1)
92 Toruń (1)
2019-06-22
3s4 - 13.43 (+1.8)
94 Chełmno (1)
2019-06-15
5s1 - 13.47 (+0.3)
93
10
KAMIŃSKA Julia
2004-04-18
Z/680/19

TAK

800m K U20 I

Brodnica (1)
2019-05-26
5s2 - 2:39.28
69
11
KHUAT CAO Lena
2004-11-22
Z/3043/17

TAK

Tyczka K U20 I 2.20 2.20/19

Toruń (1)
2019-05-18
12 - 2.20
83
12
KINCZEWSKI Filip
2001-10-10
Z/144/18

TAK

400m M U20 I 50.52/18

Gdańsk (M)
2019-06-08
2s3 - 50.97
121 Gdańsk (1)
2019-06-15
1s2 - 49.88
132 Racibórz (M)
2019-07-03
4e2 - 49.64
135 Racibórz (M)
2019-07-04
3f2 - 50.03
131
13
KOPERCZUK Daria
2003-06-12
Z/3045/17

TAK

W dal K U20 I 4.40 4.85/18

Toruń (1)
2019-05-12
7 - 4.48

(+3.1)

0 Toruń (1)
2019-05-12
0 - 4.40 (0.0)
58 Toruń (1)
2019-05-18
19 - 3.24 (+0.1)
20
14
KUCHCZYŃSKI Jakub
2002-09-05
Z/6464/15

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.75/19

Toruń (1)
2019-05-18
9 - 1.75
90 Włocławek (M)
2019-06-01
5 - 1.71
83 Toruń (1)
2019-06-22
6 - 1.79
97 Chełmno (1)
2019-06-15
3 - 1.80
99
15
ŁAPETA Krystian
2004-04-30
Z/3329/19

TAK

W dal M U20 I 5.01 5.01/19

Toruń (1)
2019-05-12
5 - 5.19

(+3.7)

0 Toruń (1)
2019-05-12
0 - 5.01 (+1.8)
53 Brodnica (1)
2019-05-26
2 - 5.90 (+0.6)
77 Toruń (1)
2019-06-22
4 - 5.51

(+4.3)

0 Chełmno (1)
2019-06-15
2 - 5.75 (-0.1)
72
16
MATUSZYŃSKI Jakub
2004-05-06
Z/564/18

TAK

100m M U20 I 12.52/18

Chełmno (1)
2019-06-15
3s1 - 12.56 (-0.1)
72
17
MINTA Kinga
2005-11-22
Z/2301/18

TAK

200m K U20 I

Toruń (1)
2019-05-12
1s9 - 27.79

(+3.9)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
1s14 - 29.53 (-1.8)
74
18
PARTYKA Alicja
2001-12-18
Z/5100/15

TAK

400m K U20 I 62.34/17

19
PRZYBYŁA Ewa
2000-05-12
Z/5815/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 46.91/18

20
RAMUSIEWICZ Szymon
2001-05-03
Z/3560/16

TAK

1500m M U20 I 4:44.94 4:36.20/17

Toruń (1)
2019-05-18
9s1 - 4:44.94
66
21
RÓŻYCKI Mateusz
2000-04-07
Z/5816/15

TAK

Trójskok M U20 I 13.13 13.96/18

Płońsk (1)
2019-05-26
3 - 13.13 (+0.9)
100 ŁódĽ (M)
2019-06-01
2 - 13.51 (-0.6)
110 Aleksandrów Łódzki (1)
2019-06-16
7 - 13.26 (+1.5)
103 Racibórz (M)
2019-07-04
6e1 - 13.69 (+0.2)
113 Racibórz (M)
2019-07-05
8 - 13.52 (-0.4)
110
22
SZEWCZYK Julia
2002-05-29
Z/5101/15

TAK

400m K U20 I 57.54 57.45/18

Toruń (1)
2019-05-18
3s1 - 57.54
134 ŁódĽ (M)
2019-06-01
3s1 - 56.80
141 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
8s3 - 57.36
136
23
WARAWˇSOWSKA Martyna
2004-09-28
Z/48/16

TAK

100m K U20 I 13.42 13.41/18

Toruń (1)
2019-05-12
2s4 - 13.42 (+1.6)
95 Brodnica (1)
2019-05-26
1e6 - 13.79 (-3.4)
82