WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 36/SLK/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIEWICZ Kamil
2000-09-29
Z/2729/17

TAK

100m M U20 I 11.53/18

2
BARTOSZ Patrycja
2000-12-18
Z/2912/15

TAK

100m K U20 I 12.25/16

3
CIMERMAN Kewin
2002-01-31
Z/4893/18

TAK

100m M U20 I 11.95 11.66/18

Gliwice (1)
2019-05-11
3s1 - 11.95 (-0.9)
90
4
DRÓZD Wiktoria
2003-05-30
Z/2316/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 34.85 34.85/19

WARUNKOWO - BADANIA
Gliwice (1)
2019-05-11
1 - 33.56
112 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
1 - 34.85
117 Gliwice (M)
2019-06-02
6 - 33.61
112 Kraków (1)
2019-06-01
3 - 32.86
109 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4 - 37.57
128
5
DZIADZIA Anna
2004-09-17
Z/3294/18

TAK

100m K U20 I 12.98 12.98/19

Gliwice (1)
2019-05-11
2s1 - 12.98 (+0.4)
113 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-24
3s1 - 13.48 (-1.0)
92 Chorzów (1)
2019-06-01
4s1 - 13.12

(+2.1)

0 Częstochowa (1)
2019-06-09
1e4 - 13.27 (-0.9)
101 Częstochowa (1)
2019-06-09
8 - 13.60 (+1.2)
88 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
7s2 - 13.17 (+0.1)
105
6
GAMBUSZ Olaf
2005-06-28
Z/1183/19

TAK

200m M U20 I

7
HOŁDYS Inga
2003-07-07
Z/1815/17

TAK

800m K U20 I 2:29.24/18

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4s2 - 2:45.18
63
8
HRUZIK Patrycja
2000-01-13
Z/2913/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 29.58 30.08/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
5 - 29.58
80 Chorzów (1)
2019-06-01
1 - 27.80
74 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3 - 28.16
75
9
JAŃCZAK Magda
2005-02-15
Z/5645/18

TAK

100m K U20 I

10
KAWCZYK Kacper
2003-03-18
Z/2099/18

TAK

800m M U20 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s2 - 2:10.32
71
11
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
2003-10-19
Z/2100/18

TAK

1500m M U20 I

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6s1 - 4:50.91
64
12
KORGÓL Bartosz
2002-09-18
Z/1464/19

TAK

400m M U20 I 55.07 54.28/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5s2 - 55.07
82
13
KRAWCZYK Maja
2005-05-20
Z/1176/19

TAK

200m K U20 I 30.36 30.36/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
2s8 - 30.36 (-0.7)
68 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3s5 - 29.98 (+1.9)
71 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s7 - 29.80 (+0.8)
72
14
LEGASZEWSKA Maria
2000-10-16
Z/1426/17

TAK

W dal K U20 I 5.03 5.03/19

Gliwice (1)
2019-05-11
2 - 5.03 (+0.9)
83 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
4f2 - 5.00 (+1.7)
81 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4f3 - 5.23

(+3.8)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
0 - 5.17 (+1.8)
93 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2 - 5.25 (-0.6)
101 Racibórz (M)
2019-07-03
9e2 - 4.82 (+1.5)
72
15
LE¦NIAK Matylda
2004-02-01
Z/1177/19

TAK

800m K U20 I 2:22.95 2:22.95/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
8s2 - 2:22.95
107
16
MARKIEWICZ Kamil
2003-02-06
Z/4512/18

TAK

100m M U20 I 12.32 12.16/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5s3 - 12.32 (+0.3)
77 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5e2 - 11.95

(+3.3)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2e6 - 12.05

(+3.0)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s5 - 11.98 (+0.9)
89 Racibórz (1)
2019-06-22
4s2 - 12.47 (+0.3)
73
17
MRÓZEK Mikołaj
2003-05-20
Z/2322/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.29 16.29/19

WARUNKOWO - BADANIA
Chorzów (1)
2019-05-12
4s1 - 16.29 (-0.8)
92 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
6 - 16.76 (+0.1)
79 Kraków (1)
2019-06-01
3s1 - 16.03 (+0.1)
102 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s1 - 16.15 (+0.9)
97 Białogard (1)
2019-06-22
1s1 - 15.70 (+1.0)
112
18
MYSIUK Dawid
2001-11-05
Z/1417/16

TAK

800m M U20 I 1:56.61/18

19
PRUSKO Gabriela
2003-08-04
Z/5647/18

TAK

800m K U20 I 2:53.35 2:53.35/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
9s1 - 2:53.35
55
20
PRZERADZKI Kacper
2000-02-10
Z/2910/15

TAK

200m M U20 I 22.79/16

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s3 - 24.87 (-0.7)
80
21
RÓŻAŃSKI Bartłomiej
2002-04-30
Z/1822/17

TAK

400m M U20 I 52.02 52.02/19

WARUNKOWO - BADANIA
Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2s2 - 52.02
109
22
SZYSZKA Martyna
2003-04-23
Z/2320/17

TAK

400m K U20 I

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2s3 - 69.14
63
23
¦LUSAREK Agnieszka
2003-02-27
Z/5639/18

TAK

200m K U20 I 29.76/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2s6 - 28.97 (+0.9)
81 Racibórz (1)
2019-06-22
7s1 - 29.06

(+2.5)

0
24
¦WIĘCICKA Maja
2003-06-02
Z/2319/17

TAK

100m pł K U18 I

25
TOMASZEK Mateusz
2000-06-05
Z/1465/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.75/19

Gliwice (1)
2019-05-11
1 - 1.70
81 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2f2 - 1.75
90
26
TRESZCZOTKO Dominik
2004-06-28
Z/1665/19

TAK

800m M U20 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
6s2 - 2:13.97
66
27
WODNICKA Julia
2003-08-09
Z/4535/17

TAK

400m K U20 I

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3s3 - 71.35
57
28
ZABROCKA Nikola
2003-12-14
Z/4595/17

TAK

W dal K U20 I 4.14 4.34/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
15 - 4.14 (+0.2)
49 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
10f2 - 4.12

(+3.1)

0
29
ZAJˇC Kamil
2004-03-07
Z/4594/17

TAK

400m M U20 I

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
4s3 - 60.12
58
30
ZAKRZEWSKA Dominika
2003-04-05
Z/4536/17

TAK

200m K U20 I 30.25 30.25/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5s6 - 30.25 (+0.9)
69 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4s5 - 30.14 (+1.9)
69