WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 70 ( 70 ) K-37 M-33
NrLicencji: 2/POD/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
Z/2760/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 45.18/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
Z/2676/16

TAK

200m K U20 I 25.03 24.60/17

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
2s1 - 25.03 (+0.1)
145
3
BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
Z/3299/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.35 11.63/18

Białystok (1)
2019-05-24
1 - 11.35
101 Zamość (M)
2019-06-02
8 - 11.55
103 Łomża (1)
2019-06-05
3 - 11.35
101 Białystok (1)
2019-06-18
3 - 11.42
101
4
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
Z/2724/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 48.87 48.87/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
1 - 47.20
136 Zamość (M)
2019-06-01
8 - 46.00
132 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 47.09
135 Racibórz (M)
2019-07-04
5e1 - 48.42
139 Racibórz (M)
2019-07-05
11 - 45.94
132
5
JAKSINA Jakub
2001-10-11
Z/3843/15

TAK

100m M U20 I 11.44 11.26/18

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
5s1 - 11.44 (-0.5)
113 Zamość (M)
2019-06-01
5e4 - 11.33 (+0.7)
119
6
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
Z/448/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.71 1.74/18

Białystok (1)
2019-05-11
1 - 1.71
143 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 1.65
130 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 1.76
153 Chorzów (M)
2019-06-16
0 - NM
0 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 1.74
150 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 1.70
141
7
KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
Z/2032/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 16.00 16.00/19

Warszawa (1)
2019-05-18
5e1 - 16.96 (+1.1)
87 Warszawa (1)
2019-05-18
3 - 16.45 (+1.1)
102 Białystok (1)
2019-05-24
2 - 16.00 (+0.3)
115 Zamość (M)
2019-06-01
6e1 - 16.02 (+0.5)
115 Zamość (M)
2019-06-01
4 - 15.67 (+0.5)
125 Łomża (1)
2019-06-05
3s1 - 15.19 (+1.6)
136 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 15.73 (+0.9)
123 Racibórz (M)
2019-07-05
5e1 - 15.28 (+0.5)
134 Racibórz (M)
2019-07-05
6f2 - 15.47 (+0.6)
130
8
KARPIUK Diana
2000-04-05
Z/1889/15

TAK

3000m K U20 I 10:06.07 10:06.07/19

WARUNKOWO - BADANIA
Zamość (M)
2019-06-02
0s1 - DNF
0 Racibórz (M)
2019-07-03
4s1 - 10:04.56
133
9
KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
Z/596/16

TAK

100m pł K U20 I 13.99 13.99/19

Warszawa (1)
2019-05-18
2e1 - 13.93

(+3.0)

0 Warszawa (1)
2019-05-18
2 - 13.99 (+0.2)
163 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 14.06 (+0.5)
161 Zamość (M)
2019-06-01
1e2 - 13.90 (+0.3)
166 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 13.78 (+1.8)
169 Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 13.83 (+1.1)
168 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 13.96

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-05
1e1 - 13.91 (+0.5)
165 Racibórz (M)
2019-07-05
6 - 14.47 (+0.6)
149
10
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
Z/2041/15

TAK

400m pł K U20 I 65.76 64.07/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
1 - 65.76
122 Zamość (M)
2019-06-02
3s5 - 64.18
132 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 64.72
128 Racibórz (M)
2019-07-03
3e2 - 64.67
129 Racibórz (M)
2019-07-04
1f2 - 63.97
133
11
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
Z/2728/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62 1.65/17

Białystok (1)
2019-05-11
3 - 1.62
121 Białystok (1)
2019-05-24
2 - 1.55
103 Zamość (M)
2019-06-01
1f2 - 1.62
121 Warszawa (1)
2019-06-16
4 - 1.60
115 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 1.60
115 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 1.62
121 Racibórz (M)
2019-07-04
5 - 1.65
130
12
ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
Z/2667/18

TAK

100m M U20 I 10.75 10.65/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1s1 - 10.86 (+0.3)
146 Białystok (1)
2019-05-24
1s1 - 10.75 (+0.6)
153 Gliwice (M)
2019-06-02
2e1 - 10.61

(+2.1)

0 Białystok (1)
2019-06-18
0s1 - DQ (+0.3)
0
13
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
Z/2836/15

TAK

100m K U20 I 12.27 12.26/17

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
3s1 - 12.48 (+1.5)
135 Białystok (1)
2019-05-24
1s1 - 12.27 (+1.0)
144 Zamość (M)
2019-06-01
1e5 - 12.10 (+1.6)
152 Zamość (M)
2019-06-01
2f2 - 12.11 (+0.3)
151 Białystok (1)
2019-06-18
1s1 - 12.09

(+2.6)

0 Racibórz (M)
2019-07-03
2e3 - 12.09 (+0.8)
152 Racibórz (M)
2019-07-03
7 - 12.10 (+1.2)
152
14
MILEWSKA Elżbieta
2003-04-02
Z/3129/17

TAK

W dal K U20 I 5.33 5.37/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
2 - 5.33 (+0.2)
108 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 5.35 (-0.3)
110
15
MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
Z/2035/15

TAK

3000m M U20 I 9:02.74 8:59.24/18

WARUNKOWO - BADANIA
Zamość (M)
2019-06-02
1s1 - 8:54.63
116 Racibórz (M)
2019-07-03
13s1 - 8:53.87
116
16
OSTAPOWICZ Daniel
2000-03-10
Z/2585/17

TAK

Trójskok M U20 I 13.19 13.19/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
2 - 13.19 (-0.4)
102 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 13.05 (-0.1)
98 Zamość (M)
2019-06-02
7f2 - 13.12 (0.0)
100 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 13.27 (+0.7)
104 Warszawa (1)
2019-06-16
5 - 12.95

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-04
11e1 - 12.75 (+0.1)
90
17
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
Z/4176/18

TAK

Kula M U20 (6kg) I 12.91 12.91/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
2 - 12.91
105 Zamość (M)
2019-06-02
10 - 11.96
97 Łomża (1)
2019-06-05
4 - 12.20
99 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 13.04
106
18
PERKOWSKI Jakub
2001-08-13
Z/2856/17

TAK

400m M U20 I 51.43/18

Warszawa (1)
2019-06-23
4s2 - 52.23
107 Racibórz (M)
2019-07-03
1s1 - 52.63
104
19
PIEKARSKA Gabriela
2001-01-12
Z/3680/16

TAK

Młot K U20 (4kg) I 44.32 44.32/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
1 - 44.32
133 Zamość (M)
2019-06-01
6 - 41.19
124 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 40.88
123 Racibórz (M)
2019-07-03
10e1 - 41.93
126 Racibórz (M)
2019-07-04
9 - 44.94
135
20
PIELOCH Dawid
2002-04-14
Z/2719/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 57.51 57.51/19

Warszawa (1)
2019-05-18
1 - 55.32
112 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 52.16
106 Zamość (M)
2019-06-02
4 - 58.06
118 Łomża (1)
2019-06-05
1 - 59.88
121 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 65.41
132
21
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
Z/6128/15

TAK

W dal M U20 I 6.82 7.16/18

WARUNKOWO - BADANIA
Biała Podlaska (1)
2019-05-11
2 - 6.69 (+0.7)
114 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 6.82 (+0.2)
121 Zamość (M)
2019-06-01
2f2 - 6.95 (+0.2)
127 Łomża (1)
2019-06-05
3 - 7.01 (+1.1)
130 Warszawa (1)
2019-06-15
4 - 6.82 (-0.8)
121 Białystok (1)
2019-06-18
4 - 3.78 (+0.9)
23 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 7.01 (+1.6)
130 Racibórz (M)
2019-07-03
5 - 6.99 (+0.3)
129
22
STARAK Radosław
2003-02-28
Z/3133/17

TAK

Kula M U18 (5kg) I 15.68 15.68/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
2 - 15.68
124 Białystok (1)
2019-05-30
2 - 15.91
126 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 16.39
131 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 16.53
133
23
TOMCZYK Wojciech
2002-11-23
Z/2836/16

TAK

W dal M U20 I 6.46 6.80/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
9 - 5.33 (-1.0)
61 Białystok (1)
2019-05-24
2 - 6.45 (+0.4)
102 Zamość (M)
2019-06-01
1f3 - 6.67 (+0.8)
113 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 7.03 (+1.2)
131 Warszawa (1)
2019-06-15
1f2 - 6.35 (+1.2)
97 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
3 - 6.74 (+0.6)
117
24
TREJGO Oskar
2000-05-02
Z/2049/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 71.03/18

Zamość (M)
2019-06-02
1f2 - 64.31
144 Gdańsk (M)
2019-06-08
6 - 67.74
152 Warszawa (1)
2019-06-15
2 - 66.54
148 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 63.49
142 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
1 - 63.42
142 Racibórz (M)
2019-07-04
3 - 67.77
152
25
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
Z/2034/15

TAK

800m M U20 I 2:01.96 1:56.74/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1 - 2:01.96
97 Zamość (M)
2019-06-02
6s3 - 1:59.30
110
26
WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
Z/4782/17

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.04 11.09/18

Białystok (1)
2019-05-24
3 - 11.04
97 Białystok (1)
2019-05-30
1 - 11.14
98 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 11.46
102 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 11.99
108
27
ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
Z/600/16

TAK

100m pł K U20 I 15.03 15.03/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
2 - 15.03 (+0.5)
138 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 14.91

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-05
3e3 - 14.94 (0.0)
140 Racibórz (M)
2019-07-05
6f2 - 15.09 (+0.4)
137
28
BIELAWSKI Krzysztof
2002-03-09
Z/2531/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) II 41.18 41.18/19

Białystok (1)
2019-05-24
5 - 41.18
113 Zamość (M)
2019-06-01
5 - 41.75
115 Białystok (1)
2019-05-30
5 - 40.43
111 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 43.41
121 Białystok (1)
2019-06-18
6 - 40.87
112
29
CZERWIŃSKA Natalia
2002-10-27
Z/3221/19

TAK

W dal K U20 II 4.71 4.73/18

Białystok (1)
2019-05-24
5 - 4.71 (+0.7)
68 Łomża (1)
2019-06-05
12 - 4.51 (0.0)
62 Warszawa (1)
2019-06-15
5 - 4.97 (+0.2)
79 Białystok (1)
2019-06-18
5 - 4.66 (+0.7)
67
30
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
Z/2144/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) II 43.50 43.50/19

Białystok (1)
2019-05-24
3 - 43.50
121 Zamość (M)
2019-06-01
4 - 43.49
121 Białystok (1)
2019-05-30
4 - 43.86
122 Łomża (1)
2019-06-05
4 - 42.90
119
31
JABŁOŃSKA Patrycja
2000-02-15
Z/2709/15

TAK

W dal K U20 II 4.70 5.27/18

32
JAROMA Michał
2003-06-09
Z/2536/17

TAK

Oszczep M U18 (700) II 46.32/18

Zamość (M)
2019-06-02
11 - 40.59
79 Białystok (1)
2019-05-30
1 - 54.59
111 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 54.10
110 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 51.58
105
33
KISZLUK Justyna
2001-06-25
Z/2727/15

TAK

400m K U20 II 60.94/17

34
KONDRAK Piotr
2003-05-03
Z/664/17

TAK

1500m M U20 II 4:25.81 4:25.81/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
3 - 4:25.81
77 Zamość (M)
2019-06-01
7s1 - 4:25.77
77
35
KSEPKO Katarzyna
2003-01-10
Z/5742/18

TAK

100m pł K U18 II 16.49 16.49/19

Białystok (1)
2019-05-24
1 - 16.49 (+0.5)
110
36
MAC Bartosz
2003-05-30
Z/2146/19

TAK

Kula M U18 (5kg) II 12.56/18

Zamość (M)
2019-06-02
8 - 13.64
103 Białystok (1)
2019-05-30
0 - NM
0 Łomża (1)
2019-06-05
6 - 13.43
102 Białystok (1)
2019-06-15
3 - 12.42
93 Białystok (1)
2019-06-18
5 - 13.04
98
37
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
Z/830/16

TAK

400m pł K U20 II 69.41 69.41/19

Białystok (1)
2019-05-24
2 - 69.41
103 Zamość (M)
2019-06-02
1s2 - 67.69
111 Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 66.37
119 Białystok (1)
2019-06-18
3 - 66.71
117
38
MASŁOWSKA Monika
2002-06-06
Z/2539/17

TAK

Kula K U18 (3kg) II 10.79 10.79/19

Białystok (1)
2019-05-24
7 - 9.95
83 Zamość (M)
2019-06-02
20 - 10.03
84
39
OSTAPCZUK Dominika
2003-04-29
Z/591/17

TAK

100m pł K U18 II 14.78/18

WARUNKOWO - BADANIA
Zamość (M)
2019-06-01
4e2 - 16.04 (+0.6)
118 Łomża (1)
2019-06-05
4s1 - 16.72 (+1.1)
103
40
POLETYŁO Damian
2002-05-26
Z/622/16

TAK

1500m M U20 II

41
PONIATOWSKA Natalia
2005-10-27
Z/1967/19

TAK

Wzwyż K U20 II

42
PUZANOWSKA Sylwia
2002-06-04
Z/4030/17

TAK

Oszczep K U18 (500) II 34.25 34.25/19

Białystok (1)
2019-05-24
1 - 34.25
88 Zamość (M)
2019-06-02
5 - 37.01
97 Łomża (1)
2019-06-05
5 - 35.30
91 Białystok (1)
2019-06-18
3 - 37.30
98
43
RAKOWICZ Martyna
2003-08-09
Z/3135/17

TAK

Kula K U18 (3kg) II 10.81 10.81/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
4 - 10.81
94 Zamość (M)
2019-06-02
12 - 10.88
95 Białystok (1)
2019-05-30
1f2 - 11.09
98 Łomża (1)
2019-06-05
4 - 11.10
98 Białystok (1)
2019-06-18
4 - 10.91
95
44
SAWICKA Gabriela
2002-07-02
Z/3303/16

TAK

Wzwyż K U20 II 1.50 1.50/17

Białystok (1)
2019-05-24
3 - 1.50
92 Zamość (M)
2019-06-01
9 - 1.50
92 Łomża (1)
2019-06-05
3 - 1.50
92 Białystok (1)
2019-06-18
4 - 1.55
103
45
ŚNIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
Z/2747/15

TAK

100m pł K U20 II 16.93 16.93/19

Warszawa (1)
2019-05-18
6e1 - 17.58

(+3.0)

0 Warszawa (1)
2019-05-18
5 - 16.93 (+0.2)
100 Białystok (1)
2019-05-24
4 - 17.61 (+0.5)
74 Zamość (M)
2019-06-01
3e2 - 16.48 (+0.3)
112 Zamość (M)
2019-06-01
5 - 16.57 (+1.8)
110 Łomża (1)
2019-06-05
3s1 - 16.19 (+1.1)
117 Białystok (1)
2019-06-18
0 - DQ

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-05
0e3 - DNF (0.0)
0
46
ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
Z/2033/15

TAK

1500m K U20 II 4:58.93/17

Zamość (M)
2019-06-01
10s2 - 4:50.03
112 Warszawa (1)
2019-06-15
3s1 - 4:55.64
101 Racibórz (M)
2019-07-05
9s1 - 4:49.61
113
47
WIŚNIEWSKA Aleksandra
2000-05-12
Z/2426/17

TAK

200m K U20 II 26.13/18

WARUNKOWO - BADANIA
48
WIŚNIEWSKI Dominik
2000-05-29
Z/5265/15

TAK

Oszczep M U20 (800) II 52.51 55.32/17

Warszawa (1)
2019-05-18
5 - 47.20
106 Białystok (1)
2019-05-11
2 - 49.82
111 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 47.17
106 Zamość (M)
2019-06-02
6f2 - 46.73
105
49
WNOROWSKI Przemysław
2001-06-13
Z/2039/15

TAK

200m M U20 II 23.38 23.38/19

Białystok (1)
2019-05-24
4s1 - 23.38 (+0.1)
107 Zamość (M)
2019-06-02
1s10 - 23.29 (+0.3)
109
50
WYSZYŃSKI Paweł
2001-08-03
Z/3665/18

TAK

W dal M U20 II 6.38 6.38/19

Białystok (1)
2019-05-11
4 - 6.28 (+0.5)
93 Białystok (1)
2019-05-24
3 - 6.38 (+0.5)
98 Zamość (M)
2019-06-01
11f2 - 6.19 (+0.8)
89 Łomża (1)
2019-06-05
5 - 6.59 (+1.0)
109 Warszawa (1)
2019-06-15
6 - 6.49 (-0.2)
104 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 6.15 (+0.2)
87 Racibórz (M)
2019-07-03
10e2 - 6.10 (-0.2)
85
51
ANTONOWICZ Dominika
2005-08-07
Z/448/19

TAK

200m K U20 III 28.20 28.20/19

Białystok (1)
2019-05-11
1s2 - 28.20 (-0.2)
89
52
AUGUSTYNOWICZ Dawid
2000-09-22
Z/2108/17

TAK

Wzwyż M U20 III 1.75 1.85/17

53
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
Z/2530/17

TAK

Kula M U18 (5kg) III 13.42 13.54/18

Białystok (1)
2019-05-24
4 - 13.42
101 Białystok (1)
2019-05-30
5 - 13.96
106 Łomża (1)
2019-06-05
5 - 13.71
104 Białystok (1)
2019-06-18
6 - 12.78
96
54
CHOROSZUCHA Amelia
2004-06-29
Z/1490/18

TAK

Wzwyż K U20 III

55
DZIUBA Jakub
2002-12-09
Z/599/16

TAK

800m M U20 III 2:19.63 2:19.63/19

Białystok (1)
2019-05-11
9 - 2:20.70
59 Białystok (1)
2019-05-24
3 - 2:19.63
60
56
HOŁOWIENKO Marcin
2003-05-01
Z/5318/18

TAK

800m M U20 III

Białystok (1)
2019-06-18
1 - 2:11.88
69
57
JELSKI Paweł
2002-06-25
Z/3644/17

TAK

1500m M U20 III 4:34.81 4:34.81/19

Białystok (1)
2019-05-24
4 - 4:34.81
71
58
KUPIŃSKI Hubert
2002-05-13
Z/1972/19

TAK

1500m M U20 III 4:42.14 4:42.14/19

Białystok (1)
2019-05-24
6 - 4:42.14
68
59
ŁOZOWSKI Marcin
2002-08-26
Z/592/17

TAK

110m M (91.4) U18 III 17.41 16.72/18

Białystok (1)
2019-05-24
2 - 17.41 (+0.3)
69
60
MISIEWICZ Kacper
2002-07-19
Z/1755/18

TAK

100m M U20 III 12.42 12.34/18

Białystok (1)
2019-05-11
5s3 - 12.42 (-0.2)
74 Białystok (1)
2019-06-18
1s4 - 12.27 (+0.7)
79
61
RACEWICZ Julia
2002-01-10
Z/597/16

TAK

800m K U20 III 2:39.72 2:39.72/19

Białystok (1)
2019-05-24
5 - 2:39.72
69 Białystok (1)
2019-06-18
5 - 2:38.38
70
62
SIEMIENIUK Wiktoria
2003-11-26
Z/5374/18

TAK

100m K U20 III 13.86 13.86/19

Białystok (1)
2019-05-11
4s2 - 13.94 (-0.1)
77 Białystok (1)
2019-05-30
3s2 - 13.80 (+1.2)
81
63
SKRECZKO Julia
2003-07-30
Z/3161/16

TAK

100m K U20 III 13.91/17

64
SUPRANOWICZ Patrycja
2004-05-25
Z/1823/18

TAK

800m K U20 III

65
TOMASZEWSKA Magda
2002-08-28
Z/2665/18

TAK

200m K U20 III 29.23 29.23/19

66
WOŹNIAK Julian
2001-04-03
Z/4811/18

TAK

400m M U20 III 54.61 54.61/19

Białystok (1)
2019-05-24
2s1 - 54.61
86 Zamość (M)
2019-06-01
4s4 - 55.07
82 Łomża (1)
2019-06-05
5s2 - 55.06
82 Białystok (1)
2019-06-18
4 - 55.17
82
67
WÓJCIK Natalia
2002-03-28
Z/3305/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) III 27.59 28.56/18

Białystok (1)
2019-05-24
2 - 27.37
89 Białystok (1)
2019-05-30
1 - 29.14
96 Białystok (1)
2019-06-18
3 - 28.36
93
68
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-04
Z/3886/17

TAK

100m K U20 III

Białystok (1)
2019-05-30
5s2 - 13.98 (+1.2)
75
69
ZAWISTOWSKA Nikola
2002-09-09
Z/752/16

TAK

800m K U20 III 2:40.28 2:35.31/18

Białystok (1)
2019-05-24
6 - 2:40.28
68 Białystok (1)
2019-06-18
7 - 2:40.98
67
70
ŻAMOJTUK Maciej
2001-05-09
Z/3664/18

TAK

200m M U20 III 24.48 24.48/19