WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 70 ( 70 ) K-37 M-33
NrLicencji: 2/POD/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
Z/2760/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 45.18/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
Z/2676/16

BRAK

200m K U20 I 25.03 24.60/17

WARUNKOWO - BADANIA
3
BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
Z/3299/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.35 11.63/18

4
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
Z/2724/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 48.87 48.87/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
JAKSINA Jakub
2001-10-11
Z/3843/15

BRAK

100m M U20 I 11.44 11.26/18

6
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
Z/448/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.71 1.74/18

7
KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
Z/2032/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 16.00 16.00/19

8
KARPIUK Diana
2000-04-05
Z/1889/15

TAK

3000m K U20 I 10:06.07 10:06.07/19

WARUNKOWO - BADANIA
9
KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
Z/596/16

TAK

100m pł K U20 I 13.99 13.99/19

10
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
Z/2041/15

TAK

400m pł K U20 I 65.76 64.07/18

WARUNKOWO - BADANIA
11
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
Z/2728/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62 1.65/17

12
ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
Z/2667/18

TAK

100m M U20 I 10.75 10.65/18

WARUNKOWO - BADANIA
13
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
Z/2836/15

TAK

100m K U20 I 12.27 12.26/17

WARUNKOWO - BADANIA
14
MILEWSKA Elżbieta
2003-04-02
Z/3129/17

BRAK

W dal K U20 I 5.33 5.37/18

WARUNKOWO - BADANIA
15
MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
Z/2035/15

BRAK

3000m M U20 I 9:02.74 8:59.24/18

WARUNKOWO - BADANIA
16
OSTAPOWICZ Daniel
2000-03-10
Z/2585/17

TAK

Trójskok M U20 I 13.19 13.19/19

17
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
Z/4176/18

BRAK

Kula M U20 (6kg) I 12.91 12.91/19

WARUNKOWO - BADANIA
18
PERKOWSKI Jakub
2001-08-13
Z/2856/17

TAK

400m M U20 I 51.43/18

19
PIEKARSKA Gabriela
2001-01-12
Z/3680/16

BRAK

Młot K U20 (4kg) I 44.32 44.32/19

WARUNKOWO - BADANIA
20
PIELOCH Dawid
2002-04-14
Z/2719/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 57.51 57.51/19

21
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
Z/6128/15

TAK

W dal M U20 I 6.82 7.16/18

WARUNKOWO - BADANIA
22
STARAK Radosław
2003-02-28
Z/3133/17

TAK

Kula M U18 (5kg) I 15.68 15.68/19

WARUNKOWO - BADANIA
23
TOMCZYK Wojciech
2002-11-23
Z/2836/16

TAK

W dal M U20 I 6.46 6.80/18

WARUNKOWO - BADANIA
24
TREJGO Oskar
2000-05-02
Z/2049/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 71.03/18

25
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
Z/2034/15

TAK

800m M U20 I 2:01.96 1:56.74/18

WARUNKOWO - BADANIA
26
WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
Z/4782/17

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.04 11.09/18

27
ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
Z/600/16

TAK

100m pł K U20 I 15.03 15.03/19

WARUNKOWO - BADANIA
28
BIELAWSKI Krzysztof
2002-03-09
Z/2531/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) II 41.18 41.18/19

29
CZERWIŃSKA Natalia
2002-10-27
Z/3221/19

TAK

W dal K U20 II 4.71 4.73/18

30
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
Z/2144/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) II 43.50 43.50/19

31
JABŁOŃSKA Patrycja
2000-02-15
Z/2709/15

BRAK

W dal K U20 II 4.70 5.27/18

32
JAROMA Michał
2003-06-09
Z/2536/17

TAK

Oszczep M U18 (700) II 46.32/18

33
KISZLUK Justyna
2001-06-25
Z/2727/15

BRAK

400m K U20 II 60.94/17

34
KONDRAK Piotr
2003-05-03
Z/664/17

TAK

1500m M U20 II 4:25.81 4:25.81/19

WARUNKOWO - BADANIA
35
KSEPKO Katarzyna
2003-01-10
Z/5742/18

TAK

100m pł K U18 II 16.49 16.49/19

36
MAC Bartosz
2003-05-30
Z/2146/19

TAK

Kula M U18 (5kg) II 12.56/18

37
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
Z/830/16

TAK

400m pł K U20 II 69.41 69.41/19

38
MASŁOWSKA Monika
2002-06-06
Z/2539/17

BRAK

Kula K U18 (3kg) II 10.79 10.79/19

39
OSTAPCZUK Dominika
2003-04-29
Z/591/17

TAK

100m pł K U18 II 14.78/18

WARUNKOWO - BADANIA
40
POLETYŁO Damian
2002-05-26
Z/622/16

BRAK

1500m M U20 II

41
PONIATOWSKA Natalia
2005-10-27
Z/1967/19

TAK

Wzwyż K U20 II

42
PUZANOWSKA Sylwia
2002-06-04
Z/4030/17

TAK

Oszczep K U18 (500) II 34.25 34.25/19

43
RAKOWICZ Martyna
2003-08-09
Z/3135/17

TAK

Kula K U18 (3kg) II 10.81 10.81/19

WARUNKOWO - BADANIA
44
SAWICKA Gabriela
2002-07-02
Z/3303/16

TAK

Wzwyż K U20 II 1.50 1.50/17

45
ŚNIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
Z/2747/15

BRAK

100m pł K U20 II 16.93 16.93/19

46
ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
Z/2033/15

TAK

1500m K U20 II 4:58.93/17

47
WIŚNIEWSKA Aleksandra
2000-05-12
Z/2426/17

BRAK

200m K U20 II 26.13/18

WARUNKOWO - BADANIA
48
WIŚNIEWSKI Dominik
2000-05-29
Z/5265/15

BRAK

Oszczep M U20 (800) II 52.51 55.32/17

49
WNOROWSKI Przemysław
2001-06-13
Z/2039/15

TAK

200m M U20 II 23.38 23.38/19

50
WYSZYŃSKI Paweł
2001-08-03
Z/3665/18

TAK

W dal M U20 II 6.38 6.38/19

51
ANTONOWICZ Dominika
2005-08-07
Z/448/19

TAK

200m K U20 III 28.20 28.20/19

52
AUGUSTYNOWICZ Dawid
2000-09-22
Z/2108/17

BRAK

Wzwyż M U20 III 1.75 1.85/17

53
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
Z/2530/17

BRAK

Kula M U18 (5kg) III 13.42 13.54/18

54
CHOROSZUCHA Amelia
2004-06-29
Z/1490/18

TAK

Wzwyż K U20 III

55
DZIUBA Jakub
2002-12-09
Z/599/16

BRAK

800m M U20 III 2:19.63 2:19.63/19

56
HOŁOWIENKO Marcin
2003-05-01
Z/5318/18

TAK

800m M U20 III

57
JELSKI Paweł
2002-06-25
Z/3644/17

BRAK

1500m M U20 III 4:34.81 4:34.81/19

58
KUPIŃSKI Hubert
2002-05-13
Z/1972/19

BRAK

1500m M U20 III 4:42.14 4:42.14/19

59
ŁOZOWSKI Marcin
2002-08-26
Z/592/17

BRAK

110m M (91.4) U18 III 17.41 16.72/18

60
MISIEWICZ Kacper
2002-07-19
Z/1755/18

BRAK

100m M U20 III 12.42 12.34/18

61
RACEWICZ Julia
2002-01-10
Z/597/16

BRAK

800m K U20 III 2:39.72 2:39.72/19

62
SIEMIENIUK Wiktoria
2003-11-26
Z/5374/18

BRAK

100m K U20 III 13.86 13.86/19

63
SKRECZKO Julia
2003-07-30
Z/3161/16

BRAK

100m K U20 III 13.91/17

64
SUPRANOWICZ Patrycja
2004-05-25
Z/1823/18

TAK

800m K U20 III

65
TOMASZEWSKA Magda
2002-08-28
Z/2665/18

BRAK

200m K U20 III 29.23 29.23/19

66
WOŹNIAK Julian
2001-04-03
Z/4811/18

BRAK

400m M U20 III 54.61 54.61/19

67
WÓJCIK Natalia
2002-03-28
Z/3305/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) III 27.59 28.56/18

68
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-04
Z/3886/17

TAK

100m K U20 III

69
ZAWISTOWSKA Nikola
2002-09-09
Z/752/16

BRAK

800m K U20 III 2:40.28 2:35.31/18

70
ŻAMOJTUK Maciej
2001-05-09
Z/3664/18

BRAK

200m M U20 III 24.48 24.48/19