WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 23 ( 23 ) K-7 M-16
NrLicencji: 18/MAZ/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia
2005-07-28
Z/1104/18

TAK

100m K U20 I 12.63 12.63/19

Lublin (1)
2019-05-18
2s6 - 12.93 (-0.9)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
2 - 12.96 (+2.0)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
2e1 - 12.92 (+1.1)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
5e1 - 12.63 (-2.0)
128 Warszawa (1)
2019-06-08
5 - 12.70 (-1.0)
125 Warszawa (1)
2019-06-15
5e2 - 12.83 (-1.0)
119 Warszawa (1)
2019-06-15
5f3 - 12.69 (+0.4)
126
2
ANDRYSZCZYK Krystian
2002-10-22
Z/385/17

TAK

400m M U20 I 54.71 54.71/19

Lublin (1)
2019-05-18
1s3 - 55.27

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
6s3 - 55.22

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-01
5s3 - 55.60

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
2s2 - 54.71
85 Warszawa (1)
2019-06-15
7s4 - 55.36
80
3
BEDNARCZYK Kacper
2002-07-12
Z/2998/16

TAK

200m M U20 I 24.26 24.26/19

Warszawa (1)
2019-05-26
3s5 - 24.47 (0.0)

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
2s4 - 24.26 (-0.9)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-16
2s5 - 23.85 (+1.2)
98 Warszawa (1)
2019-06-29
5s2 - 23.58 (+0.4)
103
4
CZYŻ Letina
2003-10-05
Z/378/17

TAK

100m K U20 I 13.32 13.16/17

Lublin (1)
2019-05-18
6s4 - 13.60 (-1.7)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
3e8 - 13.32 (-0.3)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-15
2e5 - 13.57 (-0.9)
89
5
FAŁDROWICZ Dorota
2003-07-12
Z/389/17

TAK

1500m prz.K U18 I 5:35.06 5:35.06/19

Warszawa (1)
2019-05-12
4s1 - 5:44.72

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
1s1 - 5:39.63

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-01
5s1 - 5:35.06

PO TERMINIE

0
6
GĘBCZYK Przemysław
2003-12-30
Z/386/17

TAK

400m pł M (84) U18 I 58.43 58.43/19

Warszawa (1)
2019-05-25
2s1 - 59.93

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
4s2 - 63.33

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
2s1 - 58.43
105 Warszawa (1)
2019-06-15
3s1 - 59.28
100
7
GRZEGORZEK Jakub
2002-03-05
Z/1602/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 45.71 45.71/19

Lublin (1)
2019-05-18
1 - 45.71

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
1 - 45.18

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
8 - 41.61

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
2 - 43.03
87 Warszawa (1)
2019-06-15
1 - 47.68
98
8
KACPRZAK Mateusz
2001-11-18
Z/3676/16

TAK

400m pł M U20 I 61.74 61.28/18

Warszawa (1)
2019-05-25
2s1 - 63.51

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
4s2 - 63.22

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
2s1 - 61.74
90 Warszawa (1)
2019-06-15
4s2 - 63.00
81
9
KOLASIŃSKI Hubert
2003-01-03
Z/379/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.39 16.39/19

Lublin (1)
2019-05-18
0s1 - DNF (0.0)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
5e1 - 16.79 (+1.8)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
5 - 16.68 (+1.9)

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-01
6e1 - 16.42 (+1.1)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
0e1 - DNF (+0.2)
0 Warszawa (1)
2019-06-08
2 - 16.39 (-0.2)
89 Warszawa (1)
2019-06-16
0e1 - DNF

(+2.8)

0 Warszawa (1)
2019-06-16
3 - 16.40

(+2.4)

0 Łódź (1)
2019-06-22
1e1 - 17.33 (-0.4)
70 Łódź (1)
2019-06-22
1 - 18.61 (-1.1)
57 Warszawa (1)
2019-06-23
1e1 - 16.06 (0.0)
100 Warszawa (1)
2019-06-23
4 - 15.87 (+1.6)
107
10
KORCZ Bartosz
2000-09-29
Z/565/17

TAK

200m M U20 I 22.31 22.31/19

Lublin (1)
2019-05-18
4s1 - 22.85 (+0.7)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
5s1 - 22.51 (+1.6)

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
4s8 - 22.31 (+1.8)

PO TERMINIE

0 Racibórz (M)
2019-07-04
6e2 - 22.99 (-1.2)
116
11
KRAWCZYK Paweł
2000-11-22
Z/5479/15

TAK

2000m prz.M U20 I 6:29.94 6:29.94/19

Warszawa (1)
2019-05-12
2s1 - 6:34.08

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
4s1 - 6:29.94

PO TERMINIE

0
12
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
Z/4910/15

TAK

Trójskok M U20 I

Warszawa (1)
2019-05-12
1 - 14.58 (+0.7)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
2 - 14.50 (-1.4)

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
1f2 - 14.70 (+0.1)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-16
1 - 15.01 (+1.8)
142 Racibórz (M)
2019-07-04
1e1 - 14.32 (-0.4)
126 Racibórz (M)
2019-07-05
1 - 15.01 (-0.2)
142
13
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
Z/2174/15

TAK

1500m M U20 I 3:59.75 3:59.75/19

Lublin (1)
2019-05-18
1s1 - 4:07.05

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
3s1 - 4:08.71

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-01
1s2 - 4:05.89

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
1s1 - 3:59.75
124 Warszawa (1)
2019-06-15
3s1 - 4:01.90
120 Racibórz (M)
2019-07-05
10s2 - 4:06.10
111
14
KULA Przemysław
2003-04-23
Z/380/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I 45.93 45.93/19

Lublin (1)
2019-05-18
3 - 37.55

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
2 - 44.84

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
10 - 40.90

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
1 - 45.93
94 Warszawa (1)
2019-06-15
4 - 41.43
82
15
MICHNIEWSKI Olgierd
2000-11-18
Z/5567/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 14.18/18

Łódź (1)
2019-06-22
2e1 - 14.58 (-0.4)
150 Łódź (1)
2019-06-22
2 - 14.48 (-1.1)
153 Warszawa (1)
2019-06-23
3e1 - 14.52 (+0.3)
152 Warszawa (1)
2019-06-23
4 - 14.37 (+1.2)
157 Warszawa (1)
2019-06-29
2s1 - 14.29

(+4.1)

0 Warszawa (1)
2019-06-29
2 - 14.29 (+1.2)
159 Racibórz (M)
2019-07-05
1e2 - 14.37 (-0.1)
157 Racibórz (M)
2019-07-05
3 - 14.20 (+0.4)
162
16
ORACZKO Denis
2003-09-10
Z/388/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:45.10 6:45.10/19

Warszawa (1)
2019-05-12
3s1 - 7:03.17

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
6s1 - 6:45.10

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-01
10s1 - 6:57.69

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-16
4s1 - 6:41.07
91
17
ORDOWICZ Jadwiga
2001-02-12
Z/4756/18

TAK

100m pł K U20 I 17.19 17.19/19

Lublin (1)
2019-05-18
3s1 - 17.19 (-1.4)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
6e1 - 17.54 (-0.7)
75
18
OSIŃSKA Martyna
2001-07-03
Z/5568/15

TAK

200m K U20 I 25.92 25.92/19

Lublin (1)
2019-05-18
4s4 - 26.17 (+1.3)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-26
8s1 - 26.31 (+1.3)

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
3s6 - 25.92 (+0.9)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-16
8s2 - 26.23 (+1.6)
121 Racibórz (M)
2019-07-04
3e3 - 25.85 (+0.6)
129 Racibórz (M)
2019-07-05
4f2 - 25.90 (0.0)
128
19
PRYGIEL Martyna
2003-02-05
Z/1664/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 41.08 46.51/18

Lublin (1)
2019-05-18
1 - 38.87

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
1 - 40.73

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-02
4 - 39.98

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
1 - 41.08
114 Warszawa (1)
2019-06-15
2 - 39.70
108 Warszawa (1)
2019-07-05
1 - 37.55
99
20
SUMIŃSKI Michał
2001-03-12
Z/5571/15

TAK

W dal M U20 I 6.54 6.54/19

Lublin (1)
2019-05-18
4 - 6.34 (+0.5)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-05-25
3f2 - 6.54 (+1.7)

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-01
7f2 - 6.43 (-0.1)

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
5 - 6.30 (+1.8)
94 Warszawa (1)
2019-06-15
5 - 6.52 (+0.3)
105 Łódź (1)
2019-06-22
5 - 6.18 (+2.0)
89 Warszawa (1)
2019-06-23
3 - 6.21 (+1.2)
90 Warszawa (1)
2019-06-29
3 - 5.76 (-0.7)
72 Racibórz (M)
2019-07-03
7e1 - 6.45 (+1.8)
102
21
SZAJNER Wojciech
2003-03-18
Z/5753/18

TAK

400m M U20 I 52.01 52.01/19

Lublin (1)
2019-05-18
3s2 - 52.82

PO TERMINIE

0 Zamość (M)
2019-06-01
4s2 - 52.85

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-08
4s1 - 52.01
109 Warszawa (1)
2019-06-15
7s2 - 53.60
95
22
TURSKI Krzysztof
2000-06-08
Z/2581/15

TAK

800m M U20 I 1:50.84/18

Racibórz (M)
2019-07-03
2e3 - 1:54.28
133 Racibórz (M)
2019-07-04
3 - 1:53.09
139
23
WILK Karolina
2000-05-16
Z/6248/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.59 1.68/15

Warszawa (1)
2019-05-18
3w2 - 1.59

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-02
5 - 1.55

PO TERMINIE

0 Warszawa (1)
2019-06-29
4 - 1.55
103