WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 32/POM/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub
2003-06-29
Z/1344/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:36.63 6:36.63/19

Słupsk (1)
2019-05-25
3s1 - 6:36.63
95 Gdańsk (1)
2019-06-15
0s1 - DNF
0 Białogard (1)
2019-06-22
5s1 - 6:16.46
114
2
BARANIAK Barbara
2003-03-12
Z/2980/17

TAK

100m K U20 I 13.06/17

3
BIENIAS Maksymilian
2001-12-11
Z/2978/16

TAK

200m M U20 I 24.05 24.05/19

Słupsk (1)
2019-05-11
1s2 - 24.05 (+1.4)
94 Słupsk (1)
2019-05-25
2s3 - 23.90

(+3.4)

0
4
BIESZKE Kacper
2003-01-12
Z/4771/17

TAK

800m M U20 I 2:05.2 2:05.2/19

Słupsk (1)
2019-05-11
2s1 - 2:05.2 r

POMIAR RĘCZNY

0 Gdańsk (1)
2019-06-15
6s2 - 2:03.15
91 Sopot (M)
2019-06-23
4s1 - 2:03.41
90
5
BROWARCZYK Dominika
2002-02-12
Z/2872/17

TAK

100m pł K U18 I 15.39 15.39/19

Słupsk (1)
2019-05-11
2s2 - 15.83 (+0.3)
122 Toruń (1)
2019-05-18
4e1 - 17.24 (-0.8)
84 Toruń (1)
2019-05-18
2 - 16.34 (+0.1)
113 Słupsk (1)
2019-05-25
3s1 - 15.39 (+1.1)
131 Gdańsk (1)
2019-06-05
2s1 - 15.79 (+0.9)
123 Gdańsk (1)
2019-06-15
3s1 - 16.43 (+1.0)
111
6
CHMURZYŃSKA Oliwia
2003-06-08
Z/4774/17

TAK

1500m K U20 I 5:09.3 5:09.3/19

Słupsk (1)
2019-05-11
8s1 - 5:09.3 r

POMIAR RĘCZNY

0 Słupsk (1)
2019-05-25
4s1 - 5:11.02
81 Gdańsk (1)
2019-06-15
6s1 - 5:05.53
86
7
DOBRZAŃSKI Piotr
2003-03-03
Z/210/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:26.10 6:26.10/19

Słupsk (1)
2019-05-25
2s1 - 6:26.10
104 Gdańsk (1)
2019-06-15
3s1 - 6:25.73
104
8
FORMELLA Aleksandra
2001-10-27
Z/3543/18

TAK

200m K U20 I 24.33 24.33/19

WARUNKOWO - BADANIA
Słupsk (1)
2019-05-11
1s1 - 24.69 (-1.0)
152 Toruń (1)
2019-05-18
1s1 - 24.45 (+0.9)
157 Słupsk (1)
2019-05-25
1s2 - 24.33 (+1.1)
160 Piaseczno (M)
2019-05-31
4s1 - 24.71 (+0.4)
151 Racibórz (M)
2019-07-04
1e1 - 24.76 (-0.8)
150 Racibórz (M)
2019-07-05
4 - 24.49 (+0.2)
156
9
GRZYBOWSKI Piotr
2002-03-12
Z/3649/17

TAK

800m M U20 I 2:02.70 2:02.70/19

Słupsk (1)
2019-05-11
7s2 - 2:04.4 r

POMIAR RĘCZNY

0 Słupsk (1)
2019-05-25
2s2 - 2:02.70
93 Gdańsk (1)
2019-06-05
1s2 - 1:59.48
110 Gdańsk (1)
2019-06-15
4s2 - 2:02.20
96 Sopot (M)
2019-06-23
3s1 - 2:03.06
91
10
GUSSMANN Konrad
2001-04-26
Z/5603/18

TAK

400m M U20 I 52.89 52.89/19

Słupsk (1)
2019-05-11
2s3 - 54.35
89 Słupsk (1)
2019-05-25
2s2 - 52.89
101 Gdańsk (M)
2019-06-08
5s2 - 53.03
100
11
JACHOREK Aleksandra
2001-02-14
Z/6243/15

TAK

400m pł K U20 I 63.12 63.12/19

WARUNKOWO - BADANIA
Słupsk (1)
2019-05-25
2s1 - 63.12
139 Gdańsk (1)
2019-06-15
4s1 - 63.40
137 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 63.08
139 Racibórz (M)
2019-07-04
2 - 61.90
147
12
LEWANDOWSKI Filip
2003-04-18
Z/2219/17

TAK

800m M U20 I 2:01.4 2:01.4/19

Słupsk (1)
2019-05-11
1s1 - 2:01.4 r

POMIAR RĘCZNY

0 Słupsk (1)
2019-05-25
3s2 - 2:02.70
93 Sopot (M)
2019-06-23
1s1 - 1:57.76
117
13
LIPIŃSKI Karol
2000-07-21
Z/1955/15

TAK

200m M U20 I 23.06/18

14
MAKARA Julianna
2003-11-06
Z/3179/17

TAK

200m K U20 I 27.55 27.25/18

Słupsk (1)
2019-05-11
4s1 - 27.55 (-1.0)
98 Toruń (1)
2019-05-18
7s3 - 27.99 (+1.1)
92 Słupsk (1)
2019-05-25
4s1 - 27.59 (+1.0)
98
15
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
Z/1549/15

TAK

2000m prz.K U20 I 6:49.56 6:49.56/19

Słupsk (1)
2019-05-25
1s1 - 6:49.56
151 Racibórz (M)
2019-07-04
2s1 - 6:46.41
154
16
NOWICKI Krzysztof
2001-01-01
Z/219/18

TAK

200m M U20 I

Słupsk (1)
2019-05-25
4s3 - 24.71

(+3.4)

0
17
PACUK Jakub
2002-06-30
Z/1392/17

TAK

400m M U20 I 53.64 53.64/19

Słupsk (1)
2019-05-11
4s3 - 55.06
82 Słupsk (1)
2019-05-25
4s1 - 53.64
95 Gdańsk (M)
2019-06-08
5s3 - 53.16
99
18
PLECZYŃSKA Natalia
2002-03-18
Z/2926/16

TAK

1500m K U20 I 4:53.11 4:53.11/19

Słupsk (1)
2019-05-25
1s1 - 4:53.11
107 Gdańsk (1)
2019-06-05
2s1 - 4:42.67
123 Gdańsk (1)
2019-06-15
1s1 - 4:46.00
118
19
ROŻEŃSKA Zuzanna
2002-03-18
Z/2927/16

TAK

100m pł K U18 I 14.56 14.56/19

Słupsk (1)
2019-05-11
1s1 - 14.82 (0.0)
142 Toruń (1)
2019-05-18
1e1 - 14.74 (-0.8)
143 Toruń (1)
2019-05-18
1 - 14.62 (+0.1)
145 Słupsk (1)
2019-05-25
1s1 - 14.56 (+1.1)
146 Gdańsk (1)
2019-06-05
1s1 - 14.71 (+0.9)
144 Gdańsk (1)
2019-06-15
1s1 - 14.67 (+1.0)
144 Sopot (M)
2019-06-23
2s2 - 14.32 (-1.3)
152
20
SAPIŃSKA Weronika
2000-09-04
Z/5468/15

TAK

Trójskok K U20 I 10.59 11.40/17

Słupsk (1)
2019-05-11
1 - 10.59 (+0.5)
91 Słupsk (1)
2019-05-25
1f2 - 10.27 (+1.4)
82
21
SAWONIUK Przemysław
2000-05-08
Z/1879/19

TAK

W dal M U20 I 6.16 6.37/18

Słupsk (1)
2019-05-11
3 - 6.16 (+0.4)
88 Słupsk (1)
2019-05-25
1f3 - 6.28

(+3.9)

0
22
SKALSKI Szymon
2002-02-08
Z/2827/16

TAK

3000m M U20 I 8:55.49 8:55.49/19

Słupsk (1)
2019-05-25
1s1 - 8:55.49
115 Gdańsk (M)
2019-06-08
10s1 - 8:50.29
119
23
STÓJ Alicja
2001-03-23
Z/1548/15

TAK

800m K U20 I 2:07.29/18

Piaseczno (M)
2019-05-31
4 - 2:06.38
163 Gliwice (M)
2019-06-02
5s1 - 2:13.03
137 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
9 - 2:12.58
138 Racibórz (M)
2019-07-03
2e1 - 2:12.33
139 Racibórz (M)
2019-07-04
2 - 2:09.25
151
24
STYBOR Jakub
2000-08-19
Z/1881/19

TAK

Trójskok M U20 I 13.18 13.18/19

Słupsk (1)
2019-05-11
1 - 13.18 (+1.9)
101 Słupsk (1)
2019-05-25
2 - 12.85 (0.0)
93 Gdańsk (1)
2019-06-15
3 - 12.64 (+0.4)
88 Racibórz (M)
2019-07-04
5e2 - 13.25 (+1.2)
103
25
SZYMAŃSKI Jakub
2002-07-22
Z/3149/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 13.99 13.99/19

Słupsk (1)
2019-05-11
1s1 - 14.16 (+1.3)
148 Toruń (1)
2019-05-18
1e1 - 14.03 (-0.3)
152 Toruń (1)
2019-05-18
1 - 13.99 (-0.4)
154 Słupsk (1)
2019-05-25
1s1 - 14.26 (-0.3)
146 Gdańsk (1)
2019-06-05
1s1 - 14.40 (-3.0)
143 Gdańsk (1)
2019-06-15
1s1 - 14.35 (-0.9)
144 Gdańsk (1)
2019-06-15
1s2 - 14.22 (0.0)
147 Pelpin (1)
2019-06-22
1s1 - 14.12 (+1.6)
149 Pelpin (1)
2019-06-22
1s2 - 14.09

(+2.4)

0
26
TRACZYK Agata
2001-02-02
Z/3542/18

TAK

Tyczka K U20 I 3.10 3.10/19

Słupsk (1)
2019-05-11
5 - 2.70
110 Słupsk (1)
2019-05-25
4f3 - 3.10
135 Pelpin (1)
2019-06-22
9 - 3.03
131 Racibórz (M)
2019-07-04
9 - 3.15
137
27
WOJTKUN Aleksandra
2003-06-21
Z/4922/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 32.40 35.95/18

Słupsk (1)
2019-05-11
3 - 30.97
77 Słupsk (1)
2019-05-25
4 - 32.40
82 Gdańsk (1)
2019-06-05
2 - 33.39
85 Gdańsk (1)
2019-06-15
1 - 33.50
85 Pelpin (1)
2019-06-22
2 - 38.04
101
28
ZAPORA Blanka
2001-11-02
Z/3200/17

TAK

400m pł K U20 I 63.73 63.73/19

WARUNKOWO - BADANIA
Słupsk (1)
2019-05-11
1s1 - 64.12
132 Słupsk (1)
2019-05-25
3s1 - 63.73
135 Gdańsk (1)
2019-06-15
2s1 - 63.24
138 Racibórz (M)
2019-07-03
3e1 - 64.05
133 Racibórz (M)
2019-07-04
3 - 62.44
143
29
ZMARZŁA Weronika
2001-01-12
Z/5436/15

TAK

200m K U20 I 25.36 25.36/19

Słupsk (1)
2019-05-11
2s1 - 25.68 (-1.0)
132 Toruń (1)
2019-05-18
1s2 - 25.37 (-0.2)
138 Słupsk (1)
2019-05-25
2s2 - 25.36 (+1.1)
138 Piaseczno (M)
2019-05-31
5s1 - 25.75 (+0.4)
131 Racibórz (M)
2019-07-04
5e3 - 26.01 (+0.6)
125
30
ŻÓŁTOWSKA Julia
2003-04-25
Z/1880/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 25.95 25.95/19

Słupsk (1)
2019-05-25
7 - 25.95
61 Słupsk (1)
2019-05-28
7 - 25.68
60