WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
2004-04-07
Z/2074/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

2
BARTOLEWSKA Julia
2001-04-19
Z/3020/16

TAK

200m K U20 I 25.82/17

3
BIEDA Kamila
2001-02-19
Z/1900/17

BRAK

W dal K U20 I 4.45 4.45/19

4
BRENDEL Magdalena
2000-09-17
Z/3835/15

BRAK

100m K U20 I 12.29 12.08/18

5
CHRUŚCIEL Marek
2004-01-14
Z/2075/18

BRAK

400m M U20 I 53.52 53.52/19

6
CYRULIŃSKA Oliwia
2005-03-03
Z/3419/18

BRAK

100m K U20 I 13.43 13.43/19

7
FELSKI Filip
2001-09-26
Z/4603/15

BRAK

Wzwyż M U20 I 1.90 2.00/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
JAGIELSKA Karolina
2000-03-09
Z/2606/15

BRAK

400m K U20 I 61.89/16

9
JEZIAK Wiktoria
2002-03-18
Z/3210/16

BRAK

400m pł K U20 I 70.66 70.66/19

10
JUNDZIŁŁ Maja
2005-05-28
Z/3255/19

BRAK

W dal K U20 I 4.72 4.72/19

11
KACPERAK Mateusz
2001-08-28
Z/2283/16

TAK

400m pł M U20 I 57.79 57.79/19

12
KISZKA Dawid
2003-04-16
Z/2242/19

TAK

2000m prz.M U20 I 7:02.50 7:02.50/19

13
KOPKA Malwina
2003-09-16
Z/4002/17

TAK

400m pł K U20 I

14
KOWALSKA Natalia
2003-02-20
Z/669/17

TAK

1500m prz.K U18 I 5:30.26 5:30.26/19

15
MARCZEWSKA Ewa
2001-09-29
Z/3211/16

TAK

200m K U20 I 26.12/18

16
MROŻEK Jakub
2001-02-07
Z/1062/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:08.17 6:08.17/19

17
MUSZYŃSKA Nina
2003-03-10
Z/666/17

TAK

400m pł K U20 I 65.59 65.59/19

18
NITECKI Kamil
2002-01-30
Z/2999/17

BRAK

Oszczep M U18 (700) I 51.92 51.92/19

19
PAPLICKI Mateusz
2003-09-22
Z/3695/18

BRAK

100m M U20 I 12.15 12.15/19

20
PIĄTEK Michał
2003-06-16
Z/1831/18

TAK

2000m prz.M U20 I

21
PŁUSA Amelia
2003-03-14
Z/3980/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40 1.40/18

22
RYNKIEWICZ Zuzanna
2002-01-02
Z/3368/16

BRAK

Młot K U18 (3kg) I 28.83 29.99/17

23
SIMIŃSKI Konrad
2003-04-23
Z/3696/18

TAK

800m M U20 I 2:12.46 2:12.36/18

24
SITKOWSKI Jan
2001-07-23
Z/1899/17

TAK

800m M U20 I 2:03.18 2:00.08/18

25
SOWA Karol
2001-03-08
Z/3837/15

BRAK

200m M U20 I 22.51/17

26
SZKOP Wioletta
2001-02-18
Z/3214/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.59 1.59/18

27
TOBOREK Aleksandra
2003-04-29
Z/3613/17

TAK

400m K U20 I

28
WASZKIEWICZ Bruno
2000-07-10
Z/3045/16

TAK

400m M U20 I 50.04 50.04/19

29
WOJNA Kacper
2002-02-10
Z/3724/16

BRAK

800m M U20 I 2:07.42 1:59.79/18

30
WOŚ Aleksandra
2001-01-15
Z/2463/18

TAK

100m K U20 I 13.01 13.01/19