WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 10/SWK/12

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna
2001-12-28
Z/3633/15

TAK

Tyczka K U20 I 3.60/18

WARUNKOWO - BADANIA
Racibórz (M)
2019-07-04
8 - 3.15
137
2
BIELECKA Wiktoria
2000-12-26
Z/1703/17

TAK

1500m K U20 I 4:55.55 4:53.45/18

Kielce (M)
2019-05-11
4s1 - 4:55.55
102 Bełchatów (1)
2019-06-08
1s2 - 4:51.29
111 Racibórz (M)
2019-07-05
7s1 - 4:48.65
114
3
BOREK Alicja
2005-05-14
Z/5280/18

TAK

W dal K U20 I 5.03 5.03/19

Kielce (M)
2019-05-11
5 - 5.03 (+2.0)
83 Kozienice (1)
2019-05-25
3 - 4.71 (-0.7)
68 Kielce (1)
2019-06-23
1 - 4.86 (-0.4)
73
4
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
Z/126/17

TAK

100m pł K U18 I 15.97 15.97/19

WARUNKOWO - BADANIA
Kielce (1)
2019-05-18
1s1 - 16.40 (-3.0)
111 Kraków (1)
2019-05-25
1s1 - 15.97 (+1.2)
120 Kraków (1)
2019-06-01
3e1 - 16.42 (-0.3)
111
5
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
Z/4775/17

TAK

W dal M U20 I 5.71 5.71/19

Kielce (M)
2019-05-11
3 - 5.58 (+0.8)
68 Kielce (1)
2019-05-18
3 - 5.71 (-0.2)
71 Kraków (1)
2019-06-01
9 - 5.69 (-0.2)
70 Kielce (1)
2019-06-23
2 - 5.70 (-2.2)
71
6
GˇSIOREK Jakub
2002-03-01
Z/2494/19

TAK

200m M U20 I 25.09 25.09/19

Kielce (M)
2019-05-11
3s1 - 25.09 (+0.8)
77 Kielce (1)
2019-05-18
3s2 - 25.43 (+0.1)
73 Kraków (1)
2019-06-01
3s3 - 25.54 (0.0)
72
7
IWANIEC Anna
2001-07-18
Z/3636/15

TAK

100m K U20 I 13.39 13.39/19

Kielce (M)
2019-05-11
2s2 - 13.39 (+1.7)
96 Kielce (1)
2019-05-18
6s4 - 13.79 (-1.2)
82 Kraków (1)
2019-06-01
4s6 - 13.67 (0.0)
86
8
JASIEŃCZUK Małgorzata
2002-01-17
Z/813/16

TAK

800m K U20 I

9
JASIEŃCZUK Szymon
2000-12-12
Z/1819/16

TAK

400m pł M U20 I 55.89 55.89/19

Kraków (1)
2019-05-25
2s1 - 55.89
128 Lublin (M)
2019-06-16
3s1 - 55.06
135 Racibórz (M)
2019-07-03
2e3 - 55.04
136 Racibórz (M)
2019-07-04
4 - 54.58
140
10
KĘDZIORA Adam
2001-02-23
Z/3731/16

TAK

1500m M U20 I 4:26.71 4:23.21/18

Kielce (1)
2019-05-18
3s1 - 4:26.71
75
11
LENARTOWICZ Eryk
2003-04-07
Z/144/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.75 16.75/19

Kielce (1)
2019-05-18
1s1 - 16.75 (-0.5)
79 Kraków (1)
2019-06-01
0s1 - DNF (+0.1)
0
12
LEWINOWSKA Iga
2002-08-08
Z/815/16

TAK

1500m K U20 I 5:19.74 5:11.24/18

Kielce (M)
2019-05-11
8s1 - 5:19.74
74 Kielce (1)
2019-05-18
2s1 - 5:28.68
70
13
ŁAKOMIEC Łukasz
2002-03-19
Z/1398/17

TAK

800m M U20 I 1:58.41 1:56.38/18

Kraków (1)
2019-05-25
7s1 - 1:58.41
114 Piaseczno (M)
2019-05-31
6e2 - 1:58.46
114 Lublin (M)
2019-06-16
13s1 - 1:58.22
115
14
ŁOS Izabela
2003-08-05
Z/1399/17

TAK

100m pł K U18 I

Kielce (1)
2019-05-18
0s1 - DQ (-3.0)
0 Kraków (1)
2019-06-01
3e2 - 17.16 (-0.7)
88
15
MAKUŁA Adrianna
2005-06-08
Z/155/17

TAK

100m K U20 I 12.93 12.81/18

Kielce (M)
2019-05-11
4s3 - 13.11 (+1.1)
107 Kielce (1)
2019-05-18
5s4 - 13.48 (-1.2)
92 Kozienice (1)
2019-05-25
1e4 - 13.08 (+1.2)
108 Kozienice (1)
2019-05-25
1 - 12.93 (+1.0)
115 Kielce (1)
2019-06-23
1s3 - 13.25 (+0.7)
102
16
MASACZYŃSKI Adam
2001-02-05
Z/3631/15

TAK

800m M U20 I 1:54.02 1:51.08/18

Kraków (1)
2019-05-25
3s1 - 1:54.02
134 Piaseczno (M)
2019-05-31
4 - 1:50.98
150 Lublin (M)
2019-06-16
4s1 - 1:52.02
144 Racibórz (M)
2019-07-03
1e1 - 1:54.61
131 Racibórz (M)
2019-07-04
2 - 1:52.91
140
17
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
Z/156/17

TAK

200m K U20 I 27.91 27.91/19

Kielce (M)
2019-05-11
1s1 - 28.03 (+1.0)
91 Kielce (1)
2019-05-18
3s2 - 27.91 (+0.5)
93 Kraków (1)
2019-06-01
2s3 - 27.84 (0.0)
94
18
MICHALSKA Małgorzata
2005-06-13
Z/2298/19

TAK

800m K U20 I 2:35.44 2:35.44/19

Kielce (1)
2019-05-18
6s1 - 2:35.44
73 Kraków (1)
2019-06-01
5s2 - 2:29.93
86 Kielce (1)
2019-06-23
4s1 - 2:32.59
79
19
PˇCZKIEWICZ Jakub
2002-06-13
Z/2229/19

TAK

1500m M U20 I

Bełchatów (1)
2019-06-08
3s1 - 4:20.68
85 Lublin (M)
2019-06-16
9s1 - 4:19.01
88
20
PIETRZYKOWSKI Jakub
2003-05-06
Z/5507/18

TAK

1500m M U20 I 4:28.04 4:28.04/19

Kielce (1)
2019-05-18
4s1 - 4:28.04
74 Kraków (1)
2019-06-01
8s1 - 4:26.68
75
21
PIORUNOWICZ Kamil
2001-10-27
Z/4048/18

TAK

100m M U20 I 12.22 12.22/19

Kielce (M)
2019-05-11
7s3 - 12.36 (+1.2)
76 Kraków (1)
2019-06-01
2s8 - 12.08 (-1.0)
85 Kielce (1)
2019-06-23
3s2 - 12.08 (-1.4)
85
22
POCHOPIEŃ Nikodem
2004-11-04
Z/146/17

TAK

Tyczka M U20 I 3.10/18

23
RADWAŃSKI Bartłomiej
2003-03-11
Z/5145/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

24
SKOWRON Wiktoria
2004-07-11
Z/487/19

TAK

800m K U20 I

Kraków (1)
2019-06-01
7s2 - 2:37.15
71
25
SKOWRONEK Anna
2004-02-12
Z/148/17

TAK

200m K U20 I 26.92 26.92/19

Kielce (M)
2019-05-11
3s3 - 26.92 (+0.4)
108
26
SKRZYNIARZ Oliwia
2003-11-24
Z/149/17

TAK

400m K U20 I 61.03 61.03/19

WARUNKOWO - BADANIA
Kielce (1)
2019-05-18
3s2 - 61.03
106 Kraków (1)
2019-05-25
1s2 - 61.12
105 Kielce (1)
2019-06-23
2s2 - 61.02
106
27
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
Z/1101/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 56.64 56.64/19

Kraków (1)
2019-05-25
1s1 - 56.64
118 Kraków (1)
2019-06-01
2s1 - 56.36
120 Lublin (M)
2019-06-16
1s1 - 57.33
111
28
STACHURSKI Jakub
2004-03-09
Z/3001/18

TAK

800m M U20 I 2:10.41 2:10.41/19

Kielce (1)
2019-05-18
1s2 - 2:10.41
71 Kielce (1)
2019-06-23
3s2 - 2:12.27
68
29
¦NIOCH Wiktor
2003-06-24
Z/2480/18

TAK

400m M U20 I 56.45 56.45/19

Kraków (1)
2019-05-25
3s2 - 56.45
73
30
WIJAS Wiktoria
2003-02-06
Z/153/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 57.04 57.04/19

Kielce (M)
2019-05-11
1 - 55.34
144 Kielce (1)
2019-05-18
2 - 57.04
148