WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 9/LBE/12

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian
2002-02-01
Z/476/16

BRAK

1500m M U20 I 4:07.77 4:04.81/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BIAŁACH Marzena
2000-06-18
Z/5234/15

BRAK

100m K U20 I 12.39 12.33/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
CZAPKA Oliwia
2003-01-09
Z/34/17

TAK

400m pł K U20 I

4
GŁUCHOWSKA Kinga
2002-11-20
Z/326/16

TAK

100m K U20 I 12.27 12.27/19

5
JABŁOŃSKA Dagmara
2003-06-19
Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 48.86 48.86/19

6
JACHYMEK Sabina
2004-08-03
Z/988/18

TAK

200m K U20 I 27.21 27.21/19

7
JAKÓBCZYK Mateusz
2000-11-17
Z/5230/15

TAK

400m pł M U20 I 57.83/18

8
JANIK Marcin
2001-01-24
Z/1507/18

TAK

200m M U20 I 22.51 22.51/19

9
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
2002-05-29
Z/477/16

TAK

800m M U20 I 2:01.28/18

10
KLUCZEK Szymon
2003-05-03
Z/35/17

TAK

400m pł M (84) U18 I

11
KRUPA Patryk
2002-04-21
Z/324/16

TAK

100m M U20 I 10.79 10.79/18

12
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
Z/5232/15

TAK

W dal M U20 I 6.93/18

13
LENKIEWICZ Aneta
2002-08-29
Z/2668/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 42.12 43.17/18

WARUNKOWO - BADANIA
14
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
Z/5235/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 57.56 60.41/18

15
ŁADNIAK Przemysław
2003-11-01
Z/989/18

BRAK

3000m M U20 I

16
ŁUCZAK Wiktoria
2002-09-27
Z/323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 14.35 15.23/18

17
ŁUKASZEK Konstanty
2000-04-24
Z/2121/17

TAK

110m M (99.1) U20 I 14.73/18

WARUNKOWO - BADANIA
18
PRAŻMO Oliwia
2001-02-11
Z/5237/15

BRAK

Trójskok K U20 I 11.13/17

19
PYDA Jakub
2001-03-23
Z/3083/18

TAK

200m M U20 I 22.46 22.27/18

20
ROMASZKO Monika
2002-04-13
Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 I 13.72/18

WARUNKOWO - BADANIA
21
SEŃ Martyna
2005-08-08
Z/513/19

TAK

100m K U20 I 12.32 12.32/19

22
STASZCZUK Kinga
2003-02-05
Z/3323/17

TAK

Trójskok K U20 I 10.61 10.61/19

23
SWATOWSKI Kacper
2003-02-18
Z/3322/17

TAK

200m M U20 I 23.87 23.69/18

24
SZLENDAK Martyna
2002-08-08
Z/1731/16

BRAK

400m K U20 I 64.12/18

25
WARSZAWSKI Kornel
2000-01-11
Z/4325/15

TAK

Kula M U20 (6kg) I 18.12 18.33/18

26
WAWERSKI Ernest
2001-02-16
Z/1728/18

TAK

3000m M U20 I 9:33.21/18

27
WELCZ Aleksandra
2003-02-26
Z/116/17

TAK

400m pł K U20 I

28
WÓJCICKI Kamil
2000-10-19
Z/4572/18

BRAK

100m M U20 I 11.72/18

29
WRÓBEL Sebastian
2001-06-21
Z/5109/15

BRAK

800m M U20 I 2:03.16 1:59.36/18

30
ŻUK Julita
2000-08-01
Z/5229/15

BRAK

200m K U20 I 28.28 28.28/19