WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
Wybierz klub:
 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 4/ZPO/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BADOWSKA Aleksandra
2001-01-29
Z/2673/19

TAK

Kula K U20 (4kg) I

Szczecin (1)
2019-05-25
3 - 8.73
87
2
BARDA Julia
2000-07-17
Z/1755/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 31.17 38.37/17

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
1 - 31.17
103
3
CHOMICZ Zuzanna
2000-07-27
Z/4589/15

TAK

W dal K U20 I 5.46/17

Złocieniec (1)
2019-06-01
4 - 4.84 (-0.6)
73
4
CIESAK Klaudia
2002-06-16
Z/285/19

TAK

100m pł K U18 I 17.18 17.18/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
2s1 - 17.18 (-1.1)
87 Szczecin (1)
2019-05-25
2s1 - 15.95 (+1.7)
120 Koszalin (1)
2019-06-08
1s1 - 16.21 (-1.4)
115
5
DAWID Jan
2002-03-08
Z/3209/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 44.66 46.84/18

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
1 - 44.66
92 Świnoujście (1)
2019-05-18
1 - 42.79
86 Szczecin (1)
2019-05-25
4 - 43.67
89 Złocieniec (1)
2019-06-01
2 - 42.44
85 Koszalin (1)
2019-06-08
3 - 42.60
86 Białogard (1)
2019-06-22
0 - NM
0
6
ELIASZ Piotr
2002-01-14
Z/3405/17

TAK

100m M U20 I 12.30 12.11/18

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
5e3 - 12.30 (-0.2)
78 Kołobrzeg (1)
2019-05-11
6 - 12.49 (-1.7)
73
7
ELIASZ Wiktor
2000-05-03
Z/1695/17

TAK

800m M U20 I 2:08.28/17

8
FLORKÓW Wojciech
2000-05-26
Z/1838/17

TAK

Kula M U20 (6kg) I 11.71/18

Szczecin (1)
2019-05-25
1 - 11.20
88
9
GAJDA Michał
2003-07-12
Z/950/18

TAK

800m M U20 I 2:10.25/18

10
GAŁGAŃSKI Jan
2002-08-14
Z/1747/16

TAK

W dal M U20 I 6.30/17

Białogard (1)
2019-06-22
4 - 6.01 (-0.7)
81
11
GRZYWIŃSKA Małgorzata
2002-06-15
Z/4590/15

TAK

100m K U20 I 12.83 12.60/18

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
1e4 - 12.85 (-0.2)
118 Kołobrzeg (1)
2019-05-11
1 - 12.91 (-0.4)
116 Szczecinek (M)
2019-05-18
3s2 - 12.83 (+0.4)
119 Szczecin (1)
2019-05-25
2e1 - 12.60 (+1.8)
130 Szczecin (1)
2019-05-25
2 - 12.45 (+1.0)
136 Złocieniec (1)
2019-06-01
1e1 - 12.52 (+0.4)
133 Złocieniec (1)
2019-06-01
1 - 12.61 (0.0)
129 Koszalin (1)
2019-06-08
2e1 - 12.57 (-0.4)
131 Koszalin (1)
2019-06-08
5 - 12.57 (+0.9)
131 Białogard (1)
2019-06-22
4e1 - 12.56 (+1.5)
131 Białogard (1)
2019-06-22
4 - 12.72 (+0.2)
124
12
HRYCYK Anna
2003-07-11
Z/1313/17

TAK

800m K U20 I 2:18.95 2:18.73/18

Świnoujście (1)
2019-05-18
2s1 - 2:18.95
118
13
JAKUBOWSKI Jan
2004-04-27
Z/4942/18

TAK

1500m M U20 I

14
JAWORSKA Karolina
2003-01-04
Z/2735/17

TAK

100m K U20 I 13.42 13.42/19

Świnoujście (1)
2019-05-18
1e2 - 13.60

(+2.5)

0 Świnoujście (1)
2019-05-18
2 - 13.42 (-0.5)
95 Złocieniec (1)
2019-06-01
4e2 - 13.66 (-0.8)
86 Świnoujście (1)
2019-06-04
3e3 - 13.69 (+1.6)
85 Świnoujście (1)
2019-06-04
4 - 13.57

(+2.2)

0
15
KAWA Aleksandra
2002-02-25
Z/2676/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 24.91 24.91/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
5 - 22.20
49 Świnoujście (1)
2019-05-18
3 - 24.10
55 Szczecin (1)
2019-05-25
4 - 26.10
61 Złocieniec (1)
2019-06-01
4 - 23.73
54 Koszalin (1)
2019-06-08
2 - 27.67
66
16
KRZESICKA Aleksandra
2005-01-17
Z/3286/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.53 10.53/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
1 - 10.53
90 Świnoujście (1)
2019-05-18
2 - 9.29
74 Złocieniec (1)
2019-06-01
2 - 9.77
80 Koszalin (1)
2019-06-08
2 - 10.10
85 Białogard (1)
2019-06-22
3 - 10.79
94 Świnoujście (1)
2019-06-04
3 - 9.93
82
17
LEMIESZEK Klara
2003-07-30
Z/4479/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 26.19 26.19/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
2 - 25.72
82 Szczecin (1)
2019-05-25
2f2 - 27.05
87 Złocieniec (1)
2019-06-01
2 - 25.46
81 Koszalin (1)
2019-06-08
2 - 24.23
75 Białogard (1)
2019-06-22
4 - 25.09
79
18
LIBERA Dorota
2001-06-18
Z/2201/18

TAK

Kula K U20 (4kg) I 8.54 8.54/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
2 - 8.33
80 Świnoujście (1)
2019-05-18
1 - 8.54
84 Szczecin (1)
2019-05-25
2 - 8.93
90 Złocieniec (1)
2019-06-01
1 - 9.03
92 Koszalin (1)
2019-06-08
2 - 8.65
86 Białogard (1)
2019-06-22
2 - 8.74
87
19
ŁATAK Wiktoria
2002-12-11
Z/3407/17

TAK

200m K U20 I

20
MACIEJEWSKA Agnieszka
2001-04-08
Z/1038/18

TAK

W dal K U20 I 4.67/18

21
MESZCZYK Adrianna
2001-10-01
Z/2202/18

TAK

100m K U20 I 13.33 13.33/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
5e4 - 13.51 (-0.2)
91 Kołobrzeg (1)
2019-05-11
6 - 13.56 (-0.4)
89 Złocieniec (1)
2019-06-01
1e2 - 13.40 (-0.8)
96 Białogard (1)
2019-06-22
1e2 - 13.07 (+0.3)
109
22
MIŚCIUR Agnieszka
2002-04-06
Z/286/19

TAK

Wzwyż K U20 I 1.45 1.45/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
1 - 1.45
75 Świnoujście (1)
2019-05-18
5 - 1.45
75 Szczecin (1)
2019-05-25
4f2 - 1.40
68 Złocieniec (1)
2019-06-01
3 - 1.40
68
23
PIETRUCZUK Iden
2000-01-08
Z/6338/15

TAK

W dal M U20 I 5.95/16

24
SŁOBODA Aleksandra
2003-05-08
Z/1323/19

TAK

800m K U20 I 2:43.38 2:43.38/19

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
3s1 - 2:43.38
65
25
SOBOLEWSKI Aleksander
2000-03-02
Z/1422/15

TAK

200m M U20 I 23.52/17

Złocieniec (1)
2019-06-01
2s1 - 24.28 (-0.2)
89
26
TRAFAS Jan
2001-07-01
Z/3208/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.74/18

Szczecin (1)
2019-05-25
1 - 1.75
90 Złocieniec (1)
2019-06-01
1 - 1.75
90
27
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
Z/3207/16

TAK

5000 m ch K U20 I 27:25 27:25/19

WARUNKOWO - BADANIA
Zaniemyśl (M)
2019-04-13
5 - 27:25 r
115 Szczecin (1)
2019-05-25
3s2 - 28:11.27
108
28
WAŁĘGA Krystian
2002-02-27
Z/429/17

TAK

800m M U20 I 2:04.64 2:04.64/19

Szczecin (1)
2019-05-12
7s1 - 2:04.64
85
29
ZAREMBA Maksymilian
2000-11-25
Z/5715/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 34.89 36.25/18

Kołobrzeg (1)
2019-05-11
1 - 34.89
96
30
ZIÓŁKOWSKI Piotr
2001-05-16
Z/4057/18

TAK

Kula M U20 (6kg) I