WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 21/SLK/11

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGU¦CIK Julia
2003-07-10
Z/756/20

TAK

200m K U20 I

2
BOGUNIEWICZ Martyna
2004-03-11
Z/757/20

TAK

100m K U20 I

Częstochowa (1)
2021-05-22
1s10 - 13.54 (-2.1)
90 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
4e4 - 13.00 (+1.9)
112
3
BRZOZOWSKI Michał
2004-03-12
Z/997/18

TAK

Oszczep M U18 (700) I

Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
2 - 43.05
87
4
BUCH Filip
2002-03-26
Z/2944/16

TAK

3000m M U20 I 9:25.72/19

5
CIEMIENGA Natalia
2005-08-15
Z/2927/20

TAK

200m K U20 I

6
DELANOWSKA Nicole
2005-05-30
Z/2872/21

TAK

100m K U20 I

Chorzów (1)
2021-05-15
3s12 - 14.03 (-0.7)
74 Częstochowa (1)
2021-05-22
6s5 - 14.48 (-1.6)
66 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
5e2 - 13.78 (-0.3)
82
7
DRAZIK Kasper
2004-02-27
Z/3617/18

TAK

400m pł M (84) U18 I 59.86/20

8
DZIUBA Natalia
2005-11-26
Z/3718/18

TAK

1500m K U20 I

Chorzów (1)
2021-05-15
5s1 - 4:54.39
104 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
4s1 - 4:55.07
103
9
FRAŃCZUK Bartosz
2006-01-11
Z/2807/21

TAK

800m M U20 I

10
FRAŃCZUK Przemysław
2006-01-11
Z/2808/21

TAK

400m M U20 I

11
GOŁˇBEK Alicja
2003-11-12
Z/1025/18

TAK

10000 m ch K U20 I

12
GRZEGORZEWICZ Patryk
2002-05-26
Z/303/16

TAK

200m M U20 I 21.80/20

Chorzów (1)
2021-05-15
1s1 - 21.22 (+1.1)
173
13
JANIA Mateusz
2003-11-18
Z/2296/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.90/20

Chorzów (1)
2021-05-15
2 - 1.85
108 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
1 - 1.85
108
14
JANIK Kamil
2005-08-03
Z/2871/21

TAK

100m M U20 I

Chorzów (1)
2021-05-15
1s8 - 12.21 (-0.4)
81 Częstochowa (1)
2021-05-22
2s3 - 12.13 (-2.4)
84 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
5e4 - 12.08 (-0.4)
85
15
KUC Damian
2003-03-08
Z/741/17

TAK

800m M U20 I 2:26.08/19

Chorzów (1)
2021-05-15
4s2 - 2:17.66
62
16
KUCHARSKA Wiktoria
2004-06-13
Z/1002/18

TAK

100m pł K U18 I

Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
4s2 - 18.39 (+1.4)
62
17
KUZIAK David
2004-08-16
Z/1003/18

TAK

800m M U20 I

Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
1s2 - 2:06.34
77
18
KU¬MIŃSKA Justyna
2004-05-24
Z/1004/18

TAK

400m K U20 I 56.40/20

Chorzów (1)
2021-05-15
1s1 - 56.81
141 Gdańsk (M)
2021-05-22
4s1 - 58.58
125
19
KU¬MIŃSKI Paweł
2004-05-24
Z/1894/20

TAK

400m M U20 I

Bielsko-Biała (1)
2021-05-09
1s3 - 53.54
96 Częstochowa (1)
2021-05-22
5s1 - 54.34
89
20
LAJTNER Michelle
2004-09-29
Z/1023/18

TAK

400m K U20 I 66.49/20

21
MIELIMˇKA Tadeusz
2005-05-30
Z/1900/19

TAK

1500m M U20 I

Chorzów (1)
2021-05-15
12s1 - 4:35.50
71
22
RĘBISZ Patrycja
2004-04-17
Z/1013/18

TAK

3000m K U20 I 10:05.46/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
18s1 - 10:15.90
126
23
SMAL Aleksandra
2004-04-23
Z/1014/18

TAK

800m K U20 I 2:22.93/20

Chorzów (1)
2021-05-15
3s1 - 2:23.63
105 Częstochowa (1)
2021-05-22
10s1 - 2:24.50
102 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
7s1 - 2:23.45
105
24
STRZAŁA Aleksandra
2004-04-30
Z/2874/21

TAK

100m K U20 I

Chorzów (1)
2021-05-15
2s12 - 13.87 (-0.7)
79 Częstochowa (1)
2021-05-22
3s5 - 14.19 (-1.6)
71 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
6e3 - 13.52 (-0.3)
91
25
SZCZECHOWSKI Tomasz
2003-06-16
Z/1895/20

TAK

100m M U20 I

Bielsko-Biała (1)
2021-05-09
1s6 - 11.48 (+1.0)
111 Chorzów (1)
2021-05-15
2s1 - 11.31 (-0.6)
120 Częstochowa (1)
2021-05-22
5s1 - 11.58 (-1.5)
106 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
3e3 - 11.28 (-0.5)
122
26
SZYMKIEWICZ Krzysztof
2003-05-01
Z/742/17

TAK

400m M U20 I

27
¦LIWIŃSKA Emilia
2005-06-09
Z/210/19

TAK

200m K U20 I

Częstochowa (1)
2021-05-22
1s7 - 27.43 (-1.8)
100
28
¦WIERCZEK Jakub
2003-05-08
Z/1017/18

TAK

100m M U20 I

29
TOMALA Emilia
2004-11-02
Z/1019/18

TAK

800m K U20 I 2:19.89/20

Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
6s1 - 2:22.15
109
30
ŻYŁA Rafał
2002-10-09
Z/305/16

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.05/20