WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 22 ( 22 ) K-17 M-5
NrLicencji: 15/LBE/12

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABAN Anita
2006-08-06
Z/3757/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

2
BRODOWSKA Maja
2004-06-11
Z/4560/18

TAK

200m K U20 I 26.63/20

3
DOMAŃSKA Anna
2007-02-08
Z/5830/19

TAK

100m pł K U18 I

4
GEMBAL Małgorzata
2007-10-31
Z/2830/20

TAK

Młot K U18 (3kg) I 36.92/20

Lublin (1)
2021-05-08
1f2 - 39.44
92 Lublin (1)
2021-05-23
1f2 - 42.01
100 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1f2 - 41.25
97
5
GOZDERA Zuzanna
2004-07-04
Z/892/18

TAK

100m pł K U18 I 14.20/20

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1s1 - 14.08 (+0.5)
158 Słubice (M)
2021-06-05
1e1 - 14.35 (+0.8)
151 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 14.36 (-0.4)
151
6
GRZELAK Roksana
2003-11-14
Z/3180/20

TAK

100m K U20 I 13.85/20

Lublin (1)
2021-05-23
2s3 - 13.68 (+1.3)
85
7
IRCHA Diana
2002-08-20
Z/2765/19

TAK

Kula K U20 (4kg) I 9.27/20

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
2 - 9.71
102
8
JANKOWSKI Wiktor
2006-02-24
Z/2924/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I

9
KŁOCZEWSKA Zuzanna
2003-09-20
Z/3944/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I

10
KRZYŻANOWSKA Paula
2005-05-01
Z/3758/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I 9.78/20

11
LEWOSZEWSKI Sebastian
2002-06-17
Z/3001/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 51.18/20

Lublin (1)
2021-05-08
1 - 49.46
142 Warszawa (M)
2021-05-15
2 - 52.61
151 Lublin (1)
2021-05-23
1 - 53.41
154 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1 - 54.74
158
12
MAJEK Weronika
2005-08-19
Z/2926/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 48.88/20

Lublin (1)
2021-05-08
1 - 49.39
126 Lublin (1)
2021-05-23
1 - 44.66
109 Słubice (M)
2021-06-05
6 - 45.78
113
13
OKO Wiktoria
2003-09-18
Z/160/17

TAK

200m K U20 I 25.62/19

14
OLSZOWY Eryk
2006-01-15
Z/3759/19

TAK

Młot M U18 (5kg) I 39.93/20

Lublin (1)
2021-05-08
1f2 - 35.21
81 Lublin (1)
2021-05-23
1f2 - 38.13
89
15
POSTÓJ Julia
2005-01-10
Z/2927/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 47.08/20

Lublin (1)
2021-05-08
4 - 43.53
105 Lublin (1)
2021-05-23
2 - 42.78
103 Słubice (M)
2021-06-05
7 - 45.22
111
16
RUSIECKI Patryk
2007-12-14
Z/9196/21

TAK

Młot M U18 (5kg) I

Lublin (1)
2021-05-08
2f2 - 30.84
68 Lublin (1)
2021-05-23
2f2 - 30.53
67 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2 - 34.58
79
17
SIELSKA Alicja
2003-07-12
Z/5293/15

TAK

100m pł K U20 I

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3s1 - 14.51 (+1.1)
148 Słubice (M)
2021-06-05
1e1 - 14.32 (-0.1)
153 Słubice (M)
2021-06-05
3 - 14.24 (+0.5)
156
18
STANISŁAWSKA Maja
2006-07-26
Z/3851/20

TAK

100m K U20 I

19
STATECZNA Julia
2003-08-18
Z/3000/20

TAK

Oszczep K U20 (600) I

Lublin (1)
2021-05-23
1 - 27.74
74 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
2 - 27.70
73
20
SZYMANEK Aleksy
2005-02-01
Z/4984/18

TAK

100m M U20 I 11.62/20

Lublin (1)
2021-05-23
6s2 - 12.02

(+3.3)

0
21
WILANTOWICZ Weronika
2006-03-06
Z/2831/20

TAK

100m K U20 I 13.58/20

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3s3 - 13.80 (+0.7)
81
22
ŻYWCZYK Natalia
2003-07-06
Z/3192/17

TAK

200m K U20 I 25.59/19