WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
MKL Toruń Osobostarty: 29 ( 29 ) K-20 M-9
NrLicencji: 20/KPO/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Julia
2005-03-06
Z/763/18

TAK

400m pł K U20 I

Chełmno (1)
2021-05-16
4s1 - 74.75
81 Toruń (1)
2021-05-19
5s2 - 72.19
91 Włocławek (1)
2021-05-30
3s2 - 73.85
85 Toruń (M)
2021-06-02
4s2 - 74.31
83
2
BIELACKA Weronika
2002-12-22
Z/3342/17

TAK

400m pł K U20 I

Toruń (1)
2021-05-19
6s1 - 75.62
78 Włocławek (1)
2021-05-30
5s2 - 75.49
78 Toruń (M)
2021-06-02
3s2 - 71.79
92
3
DOKSA Maja
2005-04-03
Z/2304/18

TAK

200m K U20 I 26.76/20

Toruń (1)
2021-05-19
4s1 - 26.53

(+2.3)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
7s1 - 25.9 r

(+9.9)

POMIAR RĘCZNY

0 Toruń (M)
2021-06-02
3s5 - 26.93 (-0.6)
108
4
GŁOWACKA Małgorzata
2005-11-02
Z/2923/16

TAK

800m K U20 I

Chełmno (1)
2021-05-16
5s1 - 2:29.88
86 Toruń (M)
2021-06-02
5s1 - 2:28.50
90
5
GÓRECKA Alicja
2005-04-25
Z/2393/19

TAK

800m K U20 I 2:34.72/19

Chełmno (1)
2021-05-16
8s1 - 2:44.05
64 Włocławek (1)
2021-05-30
0s1 - DNF
0
6
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01
Z/4589/18

TAK

800m K U20 I 2:23.30/20

Chełmno (1)
2021-05-16
7s1 - 2:31.54
81
7
JAROSIŃSKA Maria
2006-11-25
Z/356/18

TAK

200m K U20 I 25.88/19

Białe Błota (1)
2021-05-08
1s1 - 25.43 (+2.0)
137 Toruń (M)
2021-06-02
4s4 - 25.21 (-1.0)
141
8
KAMIŃSKA Dominika
2004-06-18
Z/764/18

TAK

400m K U20 I 67.60/20

9
KOŁODZIEJ Kacper
2005-04-18
Z/3190/20

TAK

100m M U20 I 11.99/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
2e1 - 11.71 (+1.5)
100 Białe Błota (1)
2021-05-08
2 - 11.67 (+1.7)
102 Toruń (1)
2021-05-19
5s1 - 11.89 (+1.7)
92 Włocławek (1)
2021-05-30
7e2 - 12.51

(+3.2)

0
10
KRZYŻYKOWSKA Dominika
2005-03-31
Z/9072/21

TAK

1500m K U20 I

Włocławek (1)
2021-05-30
5s1 - 5:05.7 r

POMIAR RĘCZNY

0
11
KUCHARSKI Antoni
2006-01-28
Z/589/20

TAK

100m M U20 I 12.39/20

Chełmno (1)
2021-05-16
3s2 - 12.11 (+0.6)
84 Toruń (1)
2021-05-19
4s2 - 12.16

(+2.4)

0 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
2s1 - 12.38 (-1.5)
75 Toruń (M)
2021-06-02
2s6 - 12.38 (-1.3)
75
12
LACH Radosław
2006-03-02
Z/3189/20

TAK

200m M U20 I

Toruń (1)
2021-05-19
1s1 - 23.33 (+0.9)
108 Toruń (M)
2021-06-02
1s6 - 23.13 (-0.9)
113
13
LIS Klaudia
2002-04-08
Z/1806/16

TAK

200m K U20 I 25.27/19

14
ŁAKOMSKA Olga
2005-10-04
Z/5160/18

TAK

100m K U20 I 13.19/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
6e1 - 13.87 (+0.6)
79 Chełmno (1)
2021-05-16
2s3 - 13.53 (+0.9)
90 Chełmno (1)
2021-05-16
3 - 13.73

(+9.9)

0 Toruń (1)
2021-05-19
5s2 - 13.50 (+2.0)
92 Włocławek (1)
2021-05-30
6e1 - 13.07

(+2.1)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
6f2 - 13.04 (+0.9)
110 Toruń (M)
2021-06-02
2s5 - 13.42 (-1.3)
95
15
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
Z/3343/17

TAK

W dal K U20 I 5.87/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1 - 6.47 (+1.4)
185 Warszawa (M)
2021-05-15
1 - 6.42 (+0.2)
181 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 6.35 (+1.6)
174 Toruń (M)
2021-06-02
1 - 6.18 (+2.0)
165 Tatabánya (HUN) (M)
2021-06-05
3 - 6.44 (+0.3)
182
16
MINKLEJ Adrian
2005-03-04
Z/697/18

TAK

W dal M U20 I 6.17/20

Sieradz (1)
2021-05-09
4 - 6.26 (+1.6)
92 Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 6.29 (+0.8)
94 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 6.38 (+0.9)
98 Toruń (M)
2021-06-02
5 - 6.19 (+1.2)
89
17
OLISIEJKO Samuel
2004-07-05
Z/2750/16

TAK

200m M U20 I 22.98/18

18
PELA Oliwia
2002-07-20
Z/4284/19

TAK

1500m K U20 I 5:02.32/19

19
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17
Z/2012/18

TAK

800m M U20 I 1:53.66/20

20
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
Z/2386/16

TAK

800m M U20 I 1:49.90/19

Warszawa (M)
2021-05-15
9s1 - 1:53.02
139 Oleśnica (M)
2021-05-26
11s1 - 1:52.07
144
21
POSZYTEK Olga
2004-03-27
Z/2254/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 35.47/20

Chełmno (1)
2021-05-16
1 - 35.51
92 Toruń (1)
2021-05-19
1 - 35.96
93 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 39.98
109 Toruń (M)
2021-06-02
1 - 34.67
89
22
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
Z/2104/16

TAK

400m pł K U20 I 62.44/19

Toruń (1)
2021-05-19
3s1 - 66.40
119 Toruń (M)
2021-06-02
6s1 - 66.87
116
23
SAMOŁOWICZ Liwia
2004-07-11
Z/765/18

TAK

400m K U20 I 64.09/18

Toruń (M)
2021-06-02
1s3 - 62.52
95
24
SZYMAŃSKI Szymon
2005-03-13
Z/3315/19

TAK

Młot M U18 (5kg) I 50.57/20

Chełmno (1)
2021-05-16
4 - 52.15
116 Toruń (1)
2021-05-19
3 - 56.68
125 Toruń (1)
2021-05-23
1 - 55.46
122 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 55.50
123 Toruń (M)
2021-06-02
1 - 53.80
119
25
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15
Z/1572/16

TAK

110m M (99.1) U20 I 14.80/20

Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 14.93 (+1.2)
142 Toruń (M)
2021-06-02
3e1 - 15.06 (-1.0)
139 Toruń (M)
2021-06-02
3 - 14.99 (-0.8)
141
26
TARKOWSKA Natalia
2002-03-23
Z/1576/16

TAK

100m K U20 I 12.75/20

Włocławek (1)
2021-05-30
7e1 - 13.43

(+2.1)

0
27
WAĆKOWSKA Laura
2003-07-21
Z/1573/16

TAK

100m pł K U20 I

Toruń (1)
2021-05-19
2s2 - 15.96 (+0.7)
121 Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 16.10 (+0.6)
119 Toruń (M)
2021-06-02
4e1 - 15.96 (-0.8)
121
28
WIŚNIEWSKA Joanna
2003-07-10
Z/3759/17

TAK

100m K U20 I 13.12/19

Białe Błota (1)
2021-05-08
5e1 - 13.64 (+0.6)
87 Chełmno (1)
2021-05-16
3s3 - 13.66 (+0.9)
86 Chełmno (1)
2021-05-16
4 - 13.84

(+9.9)

0 Toruń (1)
2021-05-19
6s2 - 13.78 (+2.0)
82 Toruń (M)
2021-06-02
7s4 - 13.85 (-1.4)
80
29
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
2005-02-28
Z/2396/19

TAK

400m K U20 I 63.25/19

Toruń (1)
2021-05-19
2s1 - 59.64
116 Toruń (M)
2021-06-02
1s2 - 59.43
118