WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 26 ( 26 ) K-6 M-20
NrLicencji: 5/LDZ/04

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIAK Sebastian
2006-07-12
Z/5041/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.83/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1 - 1.95
125 Łódź (1)
2021-05-15
1w1 - 1.95
125 Łódź (1)
2021-06-06
4 - 1.96
126
2
BARTCZAK Filip
2006-04-13
Z/4156/19

TAK

100m M U20 I 17.35/16

Sieradz (1)
2021-05-09
7e9 - 12.91 (+1.6)
65
3
BAUER Dominik
2004-02-26
Z/70/19

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.02/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 15.82 (+1.1)
109 Łódź (1)
2021-05-29
1e1 - 15.69 (-2.0)
112
4
BIENIAK Natalia
2005-06-30
Z/71/19

TAK

Tyczka K U20 I 2.30/20

Łódź (1)
2021-05-15
7 - 2.72
111 Łódź (1)
2021-05-29
9 - 2.60
104
5
BUCHMILLER Wiktor
2006-04-10
Z/82/20

TAK

W dal M U20 I 4.98/20

Łódź (1)
2021-05-15
3w1 - 5.31 (+1.3)
61 Łódź (1)
2021-05-15
0w1 - 5.20 (+0.4)
58 Łódź (1)
2021-05-29
4 - 5.38 (+1.7)
63
6
DUDKA Filip
2006-08-31
Z/4157/19

TAK

Tyczka M U20 I 3.50/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
4 - 3.40
99 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 3.60
106 Łódź (1)
2021-05-29
6 - 3.60
106 Łódź (1)
2021-06-06
7 - 3.61
106
7
FLORCZAK Jakub
2002-11-05
Z/2563/16

TAK

110m M (99.1) U20 I 14.75/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
2 - 14.98 (+0.5)
141 Łódź (1)
2021-05-29
2e1 - 15.26 (-2.0)
135 Łódź (1)
2021-05-29
2 - 15.27 (+1.5)
135
8
GRABSKI Jakub
2004-03-22
Z/1466/18

TAK

400m pł M (84) U18 I 55.00/20

Łódź (1)
2021-05-15
1s1 - 56.59
118 Bełchatów (1)
2021-05-22
1s1 - 56.82
116
9
GRABSKI Mateusz
2002-07-20
Z/2155/17

TAK

400m pł M U20 I 55.52/20

Łódź (1)
2021-05-15
1s1 - 59.24
103 Bełchatów (1)
2021-05-22
2s1 - 58.17
109
10
JAŚKIEWICZ Adam
2002-03-19
Z/2564/16

TAK

100m M U20 I 11.62/17

Sieradz (1)
2021-05-09
4e5 - 12.12 (+1.1)
84
11
KĘPSKA Oliwia
2006-09-27
Z/88/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I 8.38/20

Sieradz (1)
2021-05-09
6 - 8.61
66 Bełchatów (1)
2021-05-22
2f2 - 7.73
56 Łódź (1)
2021-05-29
5 - 8.50
65
12
KOPERSKA Kalina
2004-11-25
Z/422/18

TAK

Tyczka K U20 I 2.62/19

Łódź (1)
2021-05-15
8 - 2.72
111 Łódź (1)
2021-05-29
0 - NM
0
13
KOPERSKI Juliusz
2007-08-28
Z/5044/19

TAK

100m M U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
8e10 - 13.30 (+1.1)
58
14
KRYSIAK Natalia
2006-03-14
Z/5045/19

TAK

Tyczka K U20 I 2.00/19

Łódź (1)
2021-05-15
11 - 2.22
84 Łódź (1)
2021-05-29
2 - 2.40
92
15
MATUSIAK Szymon
2005-03-29
Z/80/19

TAK

W dal M U20 I 5.46/20

Sieradz (1)
2021-05-09
8 - 5.77 (+0.1)
72 Bełchatów (1)
2021-05-22
7 - 5.54 (+0.3)
67 Łódź (1)
2021-05-29
11 - 5.66

(+3.1)

0 Łódź (1)
2021-05-29
0 - 5.40 (+1.1)
63
16
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
Z/2572/16

TAK

W dal M U20 I 6.23/19

Sieradz (1)
2021-05-09
5 - 6.25 (-0.5)
92 Bełchatów (1)
2021-05-22
2 - 6.25 (+0.2)
92 Łódź (1)
2021-05-29
5 - 6.30 (+1.4)
94 Łódź (1)
2021-06-06
7 - 6.20 (-0.3)
89
17
NOWAKOWSKI Krystian
2002-04-06
Z/2573/16

TAK

Tyczka M U20 I 4.20/18

Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 3.60
106 Łódź (1)
2021-05-29
5 - 3.70
110 Łódź (1)
2021-06-06
4 - 3.81
114
18
PAŁCZYŃSKA Nikola
2006-04-11
Z/85/20

TAK

100m K U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
6e12 - 14.87 (+1.4)
58
19
PAWŁOWSKI Szymon
2006-03-12
Z/4160/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.61/20

Sieradz (1)
2021-05-09
6 - 1.70
81 Łódź (1)
2021-05-15
0w1 - DNS
0 Łódź (1)
2021-05-29
3 - 1.65
73 Łódź (1)
2021-06-06
7 - 1.65
73
20
SEWIŁO Eryk
2003-06-22
Z/1468/18

TAK

400m M U20 I 55.58/20

Sieradz (1)
2021-05-09
4s2 - 57.26
70
21
SUBOCZ Bartosz
2002-06-04
Z/2580/16

TAK

400m M U20 I 50.91/20

Łódź (1)
2021-05-15
7s1 - 52.21
108 Łódź (1)
2021-06-06
7s2 - 52.82
102
22
SZCZĘSNY Mikołaj
2004-12-19
Z/5051/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.86/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2 - 1.85
108 Łódź (1)
2021-05-15
1 - 2.04
142 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 1.94
123 Łódź (1)
2021-06-06
6 - 1.96
126
23
TOMES Nikola
2005-07-01
Z/84/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 25.72/20

Sieradz (1)
2021-05-09
4 - 24.09
55 Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 28.02
68
24
WOŹNIAK Hubert
2005-09-29
Z/86/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.04/20

Sieradz (1)
2021-05-09
5 - 11.65
84
25
ŻELECHOWSKI Jakub
2005-04-04
Z/87/20

TAK

110m M (91.4) U18 I

Bełchatów (1)
2021-05-22
5 - 19.61 (+1.1)
46 Łódź (1)
2021-05-29
3e1 - 16.32 (-2.0)
91
26
ŻEMIGAŁA Bartosz
2003-03-13
Z/2163/17

TAK

Tyczka M U20 I 3.80/20

Łódź (1)
2021-05-29
0 - NM
0 Łódź (1)
2021-06-06
5 - 3.61
106