WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 2/DOL/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Matylda
2005-04-06
Z/93/19

TAK

400m K U20 I 65.02/20

Karpacz (1)
2021-05-16
2s2 - 65.93
73 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4s2 - 64.74
80 Słubice (M)
2021-06-05
2s10 - 64.00
85 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
3s3 - 62.08
98 Lubawka (1)
2021-06-26
2s2 - 62.29
97
2
CICHOSZ Maria
2005-05-26
Z/94/19

TAK

5000 m ch K U18 I

Żerków (1)
2021-05-22
2s1 - 28:26.97
105
3
CIEŚLACHOWSKA Julia
2005-04-03
Z/442/19

TAK

100m K U20 I 13.38/20

Karpacz (1)
2021-05-16
4e6 - 13.37

(+9.9)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
5e5 - 13.37

(+2.2)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
3e5 - 13.57 (+0.2)
89 Oleśnica (1)
2021-06-12
1s1 - 13.63 (-1.1)
87 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
4e5 - 13.22 (+0.1)
103
4
GAMROT Zuzanna
2005-02-24
Z/441/19

TAK

400m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s3 - 61.93
99 Kraków (1)
2021-06-18
4s3 - 61.44
103 Lubawka (1)
2021-06-26
1s2 - 61.68
101
5
JANAS Filip
2004-08-13
Z/1589/18

TAK

3000m M U20 I 9:05.23/20

Lubawka (1)
2021-06-26
1s1 - 9:03.35
109
6
JAWORSKI Oliwier
2005-04-26
Z/98/19

TAK

800m M U20 I 2:03.81/19

Oleśnica (M)
2021-05-26
7s3 - 1:59.45
110 Słubice (M)
2021-06-06
2s4 - 2:00.69
103 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
1s1 - 1:57.99
116
7
KLIM Nadia
2005-06-01
Z/4166/20

TAK

1500m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4s1 - 5:42.53
63 Lubawka (1)
2021-06-26
3s1 - 5:34.48
67
8
KOPEĆ Sylwia
2005-01-01
Z/99/19

TAK

200m K U20 I

9
KRAWIEC Laura
2003-09-09
Z/464/18

TAK

10000 m ch K U20 I

Lublin (M)
2021-07-03
7s1 - 62:29.16
88
10
KRĘCZEWSKI Piotr
2002-07-07
Z/219/16

TAK

800m M U20 I 1:54.69/20

Oleśnica (M)
2021-05-26
10s2 - 2:00.80
103
11
MAJEWSKI Adam
2004-03-06
Z/465/18

TAK

3000m M U20 I 8:59.31/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 9:17.00
104 Słubice (M)
2021-06-06
1s1 - 9:10.94
106
12
SIKORA Julia
2003-02-22
Z/489/17

TAK

1500m K U20 I 4:43.47/20

Karpacz (1)
2021-05-16
1s1 - 4:52.39
109 Oleśnica (M)
2021-05-26
7s2 - 4:45.48
119
13
SOKOŁOWSKI Wiktor
2005-11-08
Z/671/20

TAK

1500m M U20 I

14
WARDĘGA Weronika
2003-04-30
Z/491/17

TAK

400m K U20 I 66.20/20

Karpacz (1)
2021-05-16
5s2 - 69.51
62
15
WIŚNIEWSKA Aleksandra
2004-09-29
Z/4930/18

TAK

800m K U20 I 2:17.88/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s2 - 2:16.96
124 Słubice (M)
2021-06-06
2s3 - 2:12.81
137