WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 4/PDK/12

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Aleksandra
2007-01-23
Z/55/21

TAK

Młot K U18 (3kg) I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3f2 - 28.58
70 Trzcinica (1)
2021-05-15
1f2 - 33.54
78 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1f2 - 34.47
80 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2f2 - 35.60
82 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1f2 - 39.19
92 Przemyśl (1)
2021-06-19
3 - 37.21
86
2
BEMBENEK Jakub
2006-12-28
Z/2422/20

TAK

200m M U20 I 23.78/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
4s1 - 23.82 (-0.5)
98 Kraków (1)
2021-05-29
2s5 - 23.73 (0.0)
100
3
BUTRYN Kornelia
2006-09-14
Z/3654/18

TAK

400m K U20 I 57.30/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4s1 - 60.64
108 Przemyśl (1)
2021-06-19
2s1 - 58.89
122
4
CIEŚLIŃSKI Jakub
2004-12-11
Z/3180/18

TAK

100m M U20 I 12.47/19

Przemyśl (1)
2021-06-19
4e3 - 12.88 (-1.4)
66
5
CYGAN Natalia
2005-05-25
Z/3651/18

TAK

800m K U20 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
7s1 - 2:21.59
111 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
6s1 - 2:22.02
109 Kraków (1)
2021-05-29
4s2 - 2:20.29
114 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2s1 - 2:16.95
124 Przemyśl (1)
2021-06-19
1s1 - 2:17.14
123
6
GRYKAŁOWSKI Marek
2006-01-25
Z/2424/20

TAK

400m M U20 I 53.75/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1s1 - 52.46
105
7
GRZYBOWSKA Gabriela
2006-04-10
Z/5426/18

TAK

800m K U20 I

8
GUT Oliwia
2005-03-26
Z/3649/18

TAK

100m K U20 I 12.18/20

9
KOPEĆ Mateusz
2002-08-11
Z/3134/16

TAK

Kula M U20 (6kg) I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 14.37
123 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1 - 15.10
133 Kraków (1)
2021-05-29
1 - 14.53
126 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 15.17
133 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1 - 15.01
132 Przemyśl (1)
2021-06-19
1 - 15.30
135 Lublin (M)
2021-07-02
12 - 14.58
126
10
KOWALSKI Kaya
2005-11-06
Z/4699/19

TAK

200m K U20 I 29.55/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
5s2 - 30.32 (+0.2)
68 Trzcinica (1)
2021-05-15
6s5 - 30.13 (+0.9)
69 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
6s2 - 30.64 (0.0)
65 Przemyśl (1)
2021-06-19
2s4 - 30.11 (+1.3)
70
11
KRAMEK Adrianna
2005-08-31
Z/10135/21

TAK

200m K U20 I

12
MACHAJ Blanka
2007-10-11
Z/2462/20

TAK

400m K U20 I

Przemyśl (1)
2021-06-19
1s3 - 60.93
106
13
MIERZWA Michał
2002-02-03
Z/3821/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2 - 49.77
111 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2 - 45.34
102 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1f2 - 52.27
117 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2 - 47.21
106 Lublin (M)
2021-07-02
6e2 - 50.21
112
14
STRZELEC Małgorzata
2006-03-09
Z/3652/18

TAK

100m K U20 I 13.11 13.11/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
6s1 - 13.24 (+0.8)
102 Trzcinica (1)
2021-05-15
2s7 - 13.13

(+2.1)

0 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
5s1 - 13.55 (-1.5)
90 Kraków (1)
2021-05-29
1s8 - 13.02 (+1.0)
111 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
4s1 - 13.42 (-2.0)
95 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
3s3 - 13.18 (+0.8)
104 Przemyśl (1)
2021-06-19
5s1 - 13.02 (+0.3)
111 Sieradz (1)
2021-06-29
4e6 - 12.96 (+0.8)
114
15
SZABAT Kinga
2006-05-22
Z/3222/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2f2 - 9.03
71 Trzcinica (1)
2021-05-15
3f2 - 9.09
72 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2f2 - 8.56
66 Kraków (1)
2021-05-29
8 - 8.58
66 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
3f2 - 8.47
65 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2f2 - 8.68
67 Przemyśl (1)
2021-06-19
9 - 8.21
62
16
SZWEDO Kacper
2002-02-23
Z/962/17

TAK

400m M U20 I 48.81/20

17
TYLUS Patryk
2003-07-23
Z/1826/17

TAK

Oszczep M U20 (800) I 47.68 54.05/19

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 50.30
112 Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 55.14
123 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1 - 50.30
112 Kraków (1)
2021-05-29
1 - 51.74
116 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2f2 - 51.55
115 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1 - 49.47
111 Przemyśl (1)
2021-06-19
1f2 - 50.67
113 Lublin (M)
2021-07-02
3e1 - 59.09
132 Lublin (M)
2021-07-03
2 - 65.58
146
18
WÓJCIK Adam
2007-03-08
Z/67/21

TAK

100m M U20 I 12.51 12.51/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2s3 - 12.53 (-3.2)
72 Trzcinica (1)
2021-05-15
7s6 - 12.35 (0.0)
76 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
5s2 - 12.67 (-1.7)
70 Kraków (1)
2021-05-29
4s5 - 12.33 (+0.9)
77 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
3s1 - 12.36 (-1.9)
76 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2s3 - 12.50 (+0.8)
73 Przemyśl (1)
2021-06-19
3e2 - 12.24 (-1.2)
80
19
ZAWÓL Paulina
2007-06-14
Z/54/21

TAK

100m K U20 I 13.21 13.21/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
7s1 - 13.29 (+0.8)
100 Trzcinica (1)
2021-05-15
4s7 - 13.29

(+2.1)

0 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
6s1 - 13.59 (-1.5)
88 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
5s1 - 13.58 (-2.0)
89 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2s3 - 13.16 (+0.8)
105 Przemyśl (1)
2021-06-19
6s1 - 13.12 (+0.3)
107
20
ZWOLIŃSKA Judyta
2002-08-30
Z/3127/16

TAK

200m K U20 I 24.42/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2s1 - 25.19

(+3.9)

0 Trzcinica (1)
2021-05-15
4s1 - 25.15 (+1.9)
143 Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 25.30 (0.0)
140 Tarnów (M)
2021-06-06
2s6 - 24.28 (+0.4)
161 Lublin (M)
2021-07-03
2e4 - 24.23 (+1.5)
162 Lublin (M)
2021-07-04
4 - 24.05

(+3.3)

0