WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 22 ( 22 ) K-14 M-8
NrLicencji: 5/WLKP/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISTA Dominika
2006-09-22
Z/4239/18

TAK

1500m K U20 I

2
FRANZKOWIAK Zofia
2004-01-15
Z/169/19

TAK

100m K U20 I 14.04/19

3
JĘCHOREK Karla
2004-12-08
Z/1258/20

TAK

400m K U20 I

Poznań (1)
2021-05-08
4s1 - 68.40
66 Żerków (1)
2021-05-22
1s5 - 65.99
73
4
KOGUT Maja
2005-12-13
Z/4238/18

TAK

400m K U20 I 63.64/19

Poznań (1)
2021-05-08
2s1 - 63.98
85 Żerków (1)
2021-05-22
2s3 - 63.01
91
5
KUJAWA Julia
2003-03-18
Z/701/19

TAK

200m K U20 I

6
MAŃCZAK Katarzyna
2007-05-26
Z/3074/20

TAK

200m K U20 I

7
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota
2007-12-18
Z/3133/19

TAK

800m K U20 I 2:29.89/20

Żerków (1)
2021-05-22
2s1 - 2:14.18
132
8
NOWICKI Jakub
2004-03-29
Z/1095/18

TAK

400m M U20 I 54.83/20

Poznań (1)
2021-05-08
2s1 - 53.99
92 Piła (1)
2021-05-15
2s2 - 53.13
99 Żerków (1)
2021-05-22
3s1 - 52.92
101
9
OSICKA Zuzanna
2006-10-13
Z/5071/19

BRAK

100m K U20 I 13.44/20

10
PIOTROWSKI Bartłomiej
2004-07-23
Z/2409/20

TAK

400m M U20 I 57.13/20

11
PODLEWSKI Joshua
2003-08-11
Z/3808/17

TAK

800m M U20 I

12
RUNKA Laura
2004-08-20
Z/255/16

TAK

400m K U20 I 62.64/19

Poznań (1)
2021-05-08
1s1 - 61.52
102 Piła (1)
2021-05-15
1s2 - 60.50
110 Żerków (1)
2021-05-22
2s1 - 60.61
109
13
SERBA Magdalena
2006-10-27
Z/632/20

TAK

200m K U20 I

Żerków (1)
2021-05-22
1s7 - 29.78 (+0.6)
72
14
SOKOŁOWSKI Kamil
2004-01-27
Z/1110/17

TAK

1500m M U20 I 4:21.57/19

15
STEFANIAK Jan
2006-07-23
Z/631/20

TAK

200m M U20 I

16
STRĄCZKOWSKA Zofia
2005-03-13
Z/170/19

TAK

100m K U20 I 13.06/20

17
TWARDOŃ Szymon
2004-02-20
Z/4315/19

TAK

1500m M U20 I 4:01.80/20

Poznań (1)
2021-05-08
1s1 - 3:59.34
125 Piaseczno (M)
2021-06-05
6s1 - 3:57.31
129
18
URBANIAK Kalina
2004-07-13
Z/1531/17

TAK

800m K U20 I 2:21.19/20

Poznań (1)
2021-05-08
1s1 - 2:18.36
120 Żerków (1)
2021-05-22
3s1 - 2:17.03
124
19
WILCZĄB Jakub
2007-07-22
Z/1760/20

TAK

200m M U20 I

20
WOJTKOWIAK Wiktoria
2003-06-12
Z/1891/19

TAK

1500m K U20 I 4:39.67/20

Poznań (1)
2021-05-08
2s1 - 4:38.13
129 Oleśnica (M)
2021-05-26
8s1 - 4:33.87
136
21
ZAWADZKI Dawid
2003-06-16
Z/1257/20

TAK

400m M U20 I 56.70/20

22
ZIARKIEWICZ Hanna
2006-09-04
Z/4237/18

TAK

800m K U20 I