WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
http://herkulessulejowek.pl
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 21 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Róża
2004-06-09
Z/1255/17

TAK

1500m prz.K U18 I 5:27.87/20

Warszawa (1)
2021-06-13
3s1 - 6:05.65
71 Poznań (1)
2021-06-19
5s1 - 6:00.08
74 Warszawa (1)
2021-06-26
2s1 - 5:47.82
85
2
ADAMCZYK Maciej
2005-07-28
Z/2306/17

TAK

10000 m ch M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-16
8s1 - 55:14.44
95 Warszawa (1)
2021-06-26
2s1 - 56:40.42
89
3
GRYZ Kamil
2005-08-12
Z/2220/16

TAK

1500m M U20 I 4:55.35/20

Warszawa (1)
2021-05-23
10s1 - 4:37.98
69
4
KAMIŃSKA Laura
2006-09-24
Z/544/20

TAK

5000 m ch K U18 I

Warszawa (1)
2021-05-30
5s1 - 35:19.65
55
5
KOWALSKA Justyna
2004-05-09
Z/2219/16

TAK

400m K U20 I 62.42/20

Warszawa (1)
2021-05-29
6s2 - 62.72
94 Piaseczno (M)
2021-06-05
2s4 - 61.04
106 Warszawa (1)
2021-06-13
3s2 - 61.79
100 Warszawa (1)
2021-06-26
6s3 - 62.11
98
6
KO¬LAK Maria
2004-06-28
Z/5284/21

TAK

400m K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
6s4 - 72.26
54 Warszawa (1)
2021-05-29
6s4 - 69.42
63
7
ŁUKASIAK Szymon
2003-07-31
Z/2216/16

TAK

800m M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
4s5 - 2:10.32
71 Warszawa (1)
2021-05-30
7s2 - 2:05.81
80 Piaseczno (M)
2021-06-05
5s4 - 2:05.96
79
8
MACIEJEWSKA Hanna
2007-06-12
Z/549/20

TAK

5000 m ch K U18 I

Warszawa (1)
2021-05-30
4s1 - 34:12.33
62
9
MAKOS Szymon
2002-09-11
Z/1921/16

TAK

400m pł M U20 I 61.05/20

Warszawa (1)
2021-06-13
5s1 - 61.60
91 Płock (1)
2021-06-19
3s2 - 63.20
80 Lublin (M)
2021-07-02
6e3 - 62.74
83
10
MIELCZAREK Laura
2004-07-30
Z/2222/16

TAK

100m K U20 I 13.25/19

11
RODZIEWICZ Jan
2003-02-17
Z/454/21

TAK

400m M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-29
1s4 - 52.52
105 Piaseczno (M)
2021-06-05
6s2 - 52.63
104
12
STEMPEL Aleksandra
2006-01-19
Z/742/20

TAK

200m K U20 I

Warszawa (1)
2021-06-13
2s7 - 29.94 (+0.4)
71
13
SZYMANOWSKA Maria
2006-02-15
Z/836/18

TAK

400m K U20 I 64.11/20

Warszawa (1)
2021-06-13
6s2 - 65.51
74
14
¦MIGIELSKI Szymon
2007-08-29
Z/3615/20

TAK

200m M U20 I

Warszawa (1)
2021-06-13
1s7 - 25.46 (+1.4)
73
15
WALENDZIK Seweryn
2005-07-18
Z/3935/19

TAK

10000 m ch M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-16
12s1 - 62:33.34
62 Warszawa (1)
2021-06-26
4s1 - 65:37.47
46
16
WIECZOREK Bartosz
2006-02-07
Z/1101/18

TAK

400m M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-29
1s5 - 51.78
112 Warszawa (1)
2021-06-13
3s3 - 51.18
118
17
WIECZOREK Krystyna
2004-11-09
Z/1256/17

TAK

200m K U20 I 30.59/20

Warszawa (1)
2021-05-23
8s3 - 31.38 (+0.5)
60 Warszawa (1)
2021-06-13
6s6 - 30.75 (+2.0)
65
18
WRÓBLEWSKI Paweł
2007-07-13
Z/546/20

TAK

200m M U20 I

Warszawa (1)
2021-06-13
3s7 - 26.38 (+1.4)
66
19
ZADKA Wanda
2007-06-28
Z/547/20

TAK

5000 m ch K U18 I

20
ZAGAŃCZYK Bartłomiej
2007-07-19
Z/3220/21

TAK

100m M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
6s9 - 13.90 (-1.4)
47 Warszawa (1)
2021-05-29
4e8 - 13.66 (+1.5)
52 Warszawa (1)
2021-06-06
6e2 - 13.93 (+1.7)
47
21
ZIELIŃSKA Alicja
2007-07-25
Z/3227/21

TAK

200m K U20 I

Warszawa (1)
2021-06-13
1s7 - 28.34 (+0.4)
88