WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 30 ( 30 ) K-12 M-18
NrLicencji: 2/LDZ/05

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUSIEWICZ Jerzy
2004-08-26
Z/1407/18

TAK

400m M U20 I 55.83/20

Łódź (1)
2021-05-29
2s2 - 53.79
93
2
CHMIELEWSKA Wiktoria
2004-09-13
Z/56/19

TAK

W dal K U20 I 4.94/20

Łódź (1)
2021-06-06
13 - 4.68 (-1.7)
67
3
DĘDERSKI Dawid
2005-08-17
Z/471/21

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 29.42 29.42/21

Łódź (1)
2021-05-15
5 - 32.00
81 Łódź (1)
2021-05-29
0 - NM
0
4
DUDKIEWICZ Rafał
2004-04-13
Z/665/18

TAK

W dal M U20 I 5.65/19

Sieradz (1)
2021-05-09
9 - 5.49 (+0.5)
65 Łódź (1)
2021-05-29
9 - 5.83

(+4.0)

0 Łódź (1)
2021-05-29
0 - 5.21 (+1.2)
58
5
DZIADKOWIEC Jonatan
2006-08-16
Z/1563/21

TAK

400m M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
1s4 - 54.01
91
6
FRONCZYK Wiktoria
2002-04-29
Z/2040/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 37.43 39.04/19

Warszawa (1)
2021-05-09
2 - 35.73
120 Łódź (1)
2021-05-15
1 - 41.61
139 Bełchatów (1)
2021-05-22
2 - 37.73
128 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 42.39
141
7
GAJDA Mikołaj
2006-09-05
Z/1412/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 13.03 13.03/21

Łódź (1)
2021-05-15
1f2 - 13.99
106 Bełchatów (1)
2021-05-22
1f2 - 13.58
103 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 13.92
106
8
GRACZYK Oskar
2003-01-24
Z/588/17

TAK

Tyczka M U20 I 4.20/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
0 - NM
0 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 3.90
118 Łódź (1)
2021-06-06
0 - NM
0
9
JABŁOŃSKA Oliwia
2005-10-16
Z/823/18

TAK

400m K U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
1s3 - 61.31
104 Bełchatów (1)
2021-05-22
3s1 - 60.59
109 Łódź (1)
2021-05-29
3s1 - 60.18
112
10
JĘDRZEJCZAK Oliwia
2004-03-27
Z/2777/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 34.12 36.19/20

Warszawa (1)
2021-05-09
2f2 - 37.87
129 Łódź (1)
2021-05-15
1f3 - 40.73
137 Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 37.40
127 Łódź (1)
2021-05-29
3 - 40.35
136
11
KACZMAREK Kinga
2005-09-05
Z/88/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.26 11.26/21

Łódź (1)
2021-05-15
1 - 12.04
108 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 12.04
108 Łódź (1)
2021-05-29
2 - 11.25
99
12
KLIMCZAK Klaudia
2004-07-21
Z/213/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.55 11.35/20

Łódź (1)
2021-05-15
2 - 11.40
101 Bełchatów (1)
2021-05-22
2 - 11.47
102 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 11.34
100
13
KŁOSIŃSKA Sara
2004-07-13
Z/2461/17

TAK

Trójskok K U20 I 10.37/20

Sieradz (1)
2021-05-09
8 - 9.81

(+2.2)

0 Łódź (1)
2021-05-15
0 - NM (+0.2)
0 Bełchatów (1)
2021-05-22
6 - 10.19 (0.0)
80 Łódź (1)
2021-06-06
17 - 9.98 (-0.3)
74
14
KRYSZTOFIAK Jakub
2004-09-11
Z/666/18

TAK

Trójskok M U20 I 13.47/20

Sieradz (1)
2021-05-09
4 - 13.31 (-0.2)
105 Łódź (1)
2021-05-15
3 - 13.39 (0.0)
107 Bełchatów (1)
2021-05-22
2 - 13.22 (-0.3)
102 Łódź (1)
2021-06-06
7 - 13.26 (-0.8)
103
15
KRZYSTANEK Mateusz
2002-02-23
Z/2481/16

TAK

Kula M U20 (6kg) I 14.43 14.43/21

Łódź (1)
2021-05-15
2 - 14.13
120 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 13.85
116 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 14.52
126
16
MAJCHRZAK Antonina
2007-03-28
Z/183/20

TAK

W dal K U20 I 5.03/20

Sieradz (1)
2021-05-09
4 - 5.37 (-0.7)
111 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 5.43 (+0.4)
116 Łódź (1)
2021-05-29
1 - 5.52 (+1.6)
123 Toruń (M)
2021-06-02
1f2 - 5.19 (0.0)
95 Łódź (1)
2021-06-06
8 - 5.26 (+0.6)
101
17
MIROWSKA Weronika
2003-02-09
Z/2767/17

TAK

Trójskok K U20 I 11.31/19

Sieradz (1)
2021-05-09
5 - 10.76 (+1.6)
96 Łódź (1)
2021-05-15
0 - NM (+0.3)
0 Bełchatów (1)
2021-05-22
7 - 9.25 (+0.1)
63 Łódź (1)
2021-06-06
13 - 11.06 (-0.8)
105
18
NIEKRASZEWICZ Kajetan
2004-04-02
Z/1421/18

TAK

W dal M U20 I 5.63/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 6.09 (+0.2)
85 Łódź (1)
2021-05-29
7 - 6.13 (+0.8)
86
19
OŚKIEWICZ Tomasz
2005-03-02
Z/296/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 15.40 15.40/21

Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 15.33
120
20
PRZYGODZKI Bartłomiej
2003-01-25
Z/587/17

TAK

Trójskok M U20 I 14.19/20

Łódź (1)
2021-05-15
5 - 13.16 (0.0)
101 Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 13.11 (-0.5)
99 Łódź (1)
2021-06-06
6 - 13.65 (+0.5)
113
21
ROMANOWICZ Wiktor
2002-08-28
Z/2545/16

TAK

1500m M U20 I 4:20.09/18

Łódź (1)
2021-05-15
1s1 - 4:24.26
79
22
SAMULSKI Bartosz
2004-09-28
Z/2463/17

TAK

400m M U20 I 54.17/19

Łódź (1)
2021-05-29
5s1 - 52.50
105
23
SOBCZAK Wiktoria
2005-01-02
Z/212/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 28.08 28.08/21

Warszawa (1)
2021-05-09
3f2 - 27.60
90 Łódź (1)
2021-05-15
2f3 - 29.30
96 Bełchatów (1)
2021-05-22
6 - 27.63
90 Łódź (1)
2021-05-29
4 - 29.49
97
24
SZUBA Jakub
2002-07-18
Z/2485/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 35.15 35.15/21

Warszawa (1)
2021-05-09
0 - NM
0 Łódź (1)
2021-05-15
4 - 36.19
100 Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 34.55
95
25
THEBLINE Elisa
2004-03-23
Z/2829/17

TAK

400m pł K U20 I 76.13/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
4s1 - 71.37
94
26
ULIŃSKI Kacper
2006-02-22
Z/89/20

TAK

800m M U20 I

Bełchatów (1)
2021-05-22
2s1 - 2:00.26
106
27
WALCZAK Jakub
2004-01-24
Z/1428/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 37.17 37.17/21

Łódź (1)
2021-05-15
3 - 35.72
94 Bełchatów (1)
2021-05-22
4 - 32.54
83
28
WODZIŃSKA Weronika
2005-07-24
Z/295/18

TAK

Tyczka K U20 I 3.55/20

Łódź (1)
2021-05-15
3 - 3.42
150 Łódź (1)
2021-05-29
3 - 3.40
150 Łódź (1)
2021-06-06
7 - 3.61
159
29
WOJTYSIAK Bartosz
2002-09-27
Z/2494/16

TAK

Trójskok M U20 I 12.92/20

Łódź (1)
2021-05-15
8 - 12.79 (0.0)
91 Bełchatów (1)
2021-05-22
4 - 12.82 (+0.8)
92 Łódź (1)
2021-06-06
8 - 12.76 (-0.6)
91
30
ZIĄBKA Oliwier
2005-02-23
Z/867/19

TAK

800m M U20 I 2:14.11/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
9s1 - 2:07.15
74 Łódź (1)
2021-05-29
3s1 - 2:03.28
90 Łódź (1)
2021-06-06
7s2 - 2:03.59
89