WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 20 ( 20 ) K-18 M-2
NrLicencji: 21/DOL/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Anna
2004-01-27
Z/661/20

TAK

100m K U20 I 14.58/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3s6 - 13.98 (+1.8)
75 Karpacz (1)
2021-05-16
4e9 - 13.84

(+2.3)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4e6 - 13.94

(+2.5)

0 Oleśnica (1)
2021-06-12
5s1 - 14.54 (-1.1)
64
2
BARANOWSKA Nela
2006-07-28
Z/1338/21

TAK

100m K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s2 - 13.28 (-1.4)
100 Karpacz (1)
2021-05-16
1e5 - 12.93 (+1.7)
115 Legnica (1)
2021-06-05
4e1 - 12.98 (+0.8)
113 Legnica (1)
2021-06-05
4 - 13.26 (-2.8)
101
3
BLOK Natalia
2005-09-13
Z/1341/19

TAK

100m pł K U18 I

4
BRASEWICZ Paulina
2003-01-30
Z/545/19

TAK

200m K U20 I 26.72/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3s1 - 26.89 (+0.6)
108 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s2 - 26.88 (-0.5)
108 Kraków (1)
2021-05-29
3s1 - 27.07 (0.0)
105
5
BRĘCZEWSKA Zofia
2004-01-21
Z/853/18

TAK

W dal K U20 I

6
DATTNER Emilia
2004-03-22
Z/855/18

TAK

800m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
7s2 - 2:35.81
73
7
DAWISKIBA Maciej
2005-02-27
Z/9592/21

TAK

800m M U20 I

8
DZIEWIĘCKI Rafał
2006-03-04
Z/2611/18

TAK

200m M U20 I 24.80/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1s2 - 22.96 (-2.3)
117 Żary (1)
2021-05-23
1s2 - 22.73 (-0.2)
123
9
GIL Natalia
2007-03-29
Z/2850/18

TAK

400m K U20 I

10
GRZECHOWIAK Lena
2003-06-09
Z/3938/17

TAK

200m K U20 I 28.93/19

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s3 - 28.76 (-1.9)
83
11
GRZESIAKOWSKA Anna
2003-02-04
Z/1202/18

TAK

Oszczep K U20 (600) I

12
KOBA Zuzanna
2004-02-27
Z/711/18

TAK

100m pł K U18 I

Karpacz (1)
2021-05-16
1s2 - 15.23

(+2.9)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s1 - 14.62 (+1.9)
145 Kraków (1)
2021-05-29
4s1 - 15.38 (+1.0)
131 Tarnów (M)
2021-06-06
2s1 - 14.97 (+0.5)
139
13
KRUPA Amelia
2007-07-20
Z/10295/21

TAK

100m K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3s8 - 14.06 (+1.0)
73 Legnica (1)
2021-06-05
2e3 - 14.11 (+0.9)
72
14
MASAJADA Anna
2003-07-15
Z/2738/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
6 - 22.79
56
15
NOWAK Tola
2004-06-22
Z/660/20

TAK

400m K U20 I

Karpacz (1)
2021-05-16
5s3 - 70.82
58
16
PRZYSTAŚ Anna
2004-05-12
Z/1279/18

TAK

400m K U20 I 68.31/19

17
SZMYD Natalia
2004-03-24
Z/698/20

TAK

400m pł K U20 I 69.11/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s1 - 70.39
99 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s1 - 68.09
109 Kraków (1)
2021-05-29
4s2 - 76.47
75 Tarnów (M)
2021-06-06
5s3 - 70.01
100
18
SZYDŁOWSKA Vanessa
2005-04-12
Z/1340/19

TAK

W dal K U20 I 4.12/19

19
WYSOCZAŃSKA Urszula
2006-01-03
Z/677/20

TAK

W dal K U20 I 3.92/20

Legnica (1)
2021-06-05
11 - 4.10 (-0.2)
48
20
ZAJĄC Magdalena
2002-05-15
Z/2474/18

TAK

200m K U20 I 25.10/19

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s1 - 26.25 (+0.6)
121 Karpacz (1)
2021-05-16
5s1 - 26.42

(+2.5)

0