WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 28 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 1/PDK/13

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIARZ Patryk
2003-06-17
Z/2757/20

TAK

Trójskok M U20 I 12.84/20

2
DRZAŁ Victoria
2003-05-10
Z/3800/17

TAK

400m pł K U20 I 74.59/20

3
FREJ Oskar
2003-08-09
Z/4116/17

TAK

10000 m ch M U20 I 50:01.09/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s1 - 48:39.57
126 Lublin (M)
2021-07-03
2s1 - 48:43.54
126
4
FURMAN Paweł
2002-06-21
Z/2123/16

TAK

400m M U20 I 52.16/19

Trzcinica (1)
2021-05-15
6s1 - 55.27
81
5
GAWROŃSKA Maja
2006-07-09
Z/4606/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 24.13/20

Przemyśl (1)
2021-06-19
2f2 - 31.66
105
6
GURAK Florian
2005-07-16
Z/1780/21

TAK

200m M U20 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
2s5 - 23.97 (+0.9)
95 Kraków (1)
2021-05-29
4s5 - 24.08 (0.0)
93 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1s2 - 23.54 (-0.2)
104 Przemyśl (1)
2021-06-19
6s1 - 23.61 (+1.3)
102 Kraków (1)
2021-07-03
3s2 - 23.85 (-0.1)
98
7
HAZIK Karolina
2002-02-23
Z/2340/16

TAK

1500m K U20 I 4:45.73/20

Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 4:52.48
108 Lublin (M)
2021-07-04
13s1 - 4:56.91
98
8
INGLOT Michał
2003-06-05
Z/1959/20

TAK

800m M U20 I 2:02.81/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
6s1 - 2:15.27
65 Przemyśl (1)
2021-06-19
6s1 - 2:10.65
70
9
KAWA Martyna
2004-12-04
Z/1932/18

TAK

200m K U20 I 29.54/19

Trzcinica (1)
2021-05-15
5s5 - 29.48 (+0.9)
75 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4s2 - 30.04 (-1.0)
70 Kraków (1)
2021-05-29
1s3 - 29.27 (-0.2)
77 Przemyśl (1)
2021-06-19
2s3 - 28.65 (+1.3)
84
10
KOCHMAŃSKI Mateusz
2005-06-12
Z/2671/18

TAK

200m M U20 I 23.50/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3s1 - 22.89 (-0.5)
119 Trzcinica (1)
2021-05-15
3s1 - 22.44 (+0.7)
131 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s1 - 23.03 (-1.0)
115 Kraków (1)
2021-05-29
1s6 - 22.55 (-0.5)
128 Tarnów (M)
2021-06-06
3s5 - 22.34 (+0.2)
134 Przemyśl (1)
2021-06-19
1s1 - 22.12 (+1.3)
140
11
KUŹNIAR Monika
2003-08-20
Z/4125/17

TAK

2000m prz.K U20 I

Oleśnica (M)
2021-05-26
11s1 - 7:24.55
123 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1s1 - 7:13.82
130 Lublin (M)
2021-07-03
5s1 - 7:16.57
128
12
MAGDOŃ Alicja
2004-05-04
Z/4230/17

TAK

800m K U20 I 2:15.33/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3s1 - 2:17.14
123 Kraków (1)
2021-05-29
8s3 - 2:24.22
103 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
3s1 - 2:19.45
117 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2s1 - 2:22.86
107 Kraków (1)
2021-06-18
4s3 - 2:17.37
123
13
MAGER Gabriela
2005-04-10
Z/4746/18

TAK

100m pł K U18 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
3s1 - 15.56 (+0.7)
127 Kraków (1)
2021-05-29
3s1 - 15.22 (+1.0)
134 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1s1 - 15.41 (-3.0)
130 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1s1 - 15.34 (+0.6)
132 Przemyśl (1)
2021-06-19
2s1 - 15.48 (+0.5)
129
14
MAJKUT Kinga
2003-12-30
Z/1933/18

TAK

400m K U20 I 62.59/19

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3s1 - 60.55
109 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3s1 - 60.20
112 Kraków (1)
2021-05-29
5s6 - 59.97
114 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1s1 - 59.03
121 Lublin (M)
2021-07-02
5e1 - 59.93
114
15
MATYJA Michał
2002-08-28
Z/3140/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 54.58/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 51.08
147 Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 55.42
160 Kraków (1)
2021-05-29
1 - 56.46
163 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 53.82
155 Przemyśl (1)
2021-06-19
1 - 54.02
156 Lublin (M)
2021-07-03
2e1 - 51.90
149 Lublin (M)
2021-07-04
1 - 55.40
160
16
NOWAK Jakub
2004-12-02
Z/736/19

TAK

200m M U20 I 24.44/19

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1s2 - 23.51 (+1.6)
104 Trzcinica (1)
2021-05-15
4s2 - 23.43 (+1.2)
106 Kraków (1)
2021-05-29
1s5 - 23.29 (0.0)
109 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2s1 - 23.72 (-0.5)
100 Przemyśl (1)
2021-06-19
4s1 - 23.09 (+1.3)
114 Lublin (1)
2021-06-26
1s2 - 23.03 (+1.1)
115
17
ORZECH Mateusz
2002-02-19
Z/2169/19

TAK

100m M U20 I 11.35/19

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
6s1 - 11.93 (-0.3)
90
18
PAC Andżelika
2004-04-08
Z/2758/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.77/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2 - 11.34
100 Trzcinica (1)
2021-05-15
2 - 11.72
105 Kraków (1)
2021-05-29
4 - 11.33
100 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2 - 10.74
93 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2 - 11.39
101 Przemyśl (1)
2021-06-19
2 - 11.06
97
19
PISULIŃSKA Jagoda
2004-07-02
Z/4253/17

TAK

100m K U20 I 13.22/19

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
8s1 - 13.42 (+0.8)
95 Trzcinica (1)
2021-05-15
5s7 - 13.30

(+2.1)

0 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
7s1 - 13.81 (-1.5)
81 Kraków (1)
2021-05-29
6s8 - 13.24 (+1.0)
102 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
6s1 - 13.59 (-2.0)
88 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
5s1 - 13.66 (-0.7)
86 Przemyśl (1)
2021-06-19
3s2 - 13.53 (-0.5)
90
20
REMBISZ Rafał
2003-10-25
Z/2278/20

TAK

100m M U20 I 11.45/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2s1 - 11.31 (-0.3)
120 Trzcinica (1)
2021-05-15
2s4 - 11.06 (+1.3)
135 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s1 - 11.38 (-1.1)
116 Kraków (1)
2021-05-29
5s3 - 11.12 (+0.4)
131 Tarnów (M)
2021-06-06
4s5 - 10.91 (+1.9)
143 Przemyśl (1)
2021-06-19
2e1 - 11.25 (-0.6)
124 Przemyśl (1)
2021-06-19
2 - 11.02

(+2.1)

0 Lublin (1)
2021-06-26
4s1 - 11.04 (+1.4)
136 Lublin (M)
2021-07-02
3e3 - 10.83

(+3.4)

0 Lublin (M)
2021-07-02
5f2 - 10.93

(+2.2)

0
21
SKIBA Wiktoria
2003-07-25
Z/5730/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.50/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2 - 1.50
92 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1 - 1.45
75 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 1.55
103 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1 - 1.55
103 Przemyśl (1)
2021-06-19
2 - 1.55
103
22
SZCZEPANIK Agnieszka
2003-08-04
Z/1625/17

TAK

400m pł K U20 I 66.50/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1s1 - 67.67
111 Kraków (1)
2021-05-29
4s3 - 66.96
115 Tarnów (M)
2021-06-06
5s4 - 66.67
117 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2s1 - 69.09
105 Przemyśl (1)
2021-06-19
2s1 - 67.06
115 Lublin (M)
2021-07-02
5e3 - 67.01
115
23
SZCZEPANIK Karolina
2006-07-10
Z/535/20

TAK

100m pł K U18 I

Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2s1 - 17.39 (-3.0)
75 Przemyśl (1)
2021-06-19
3s1 - 16.63 (+0.5)
106
24
TROJNAR Bartosz
2004-06-07
Z/4611/17

TAK

800m M U20 I 2:04.09/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3s1 - 2:02.18
96 Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 2:01.97
97 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2s1 - 1:58.87
112 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2s1 - 2:01.83
98
25
WCISŁO Paula
2003-07-21
Z/9462/21

TAK

200m K U20 I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
4s2 - 30.13 (+0.2)
69 Trzcinica (1)
2021-05-15
1s6 - 29.31 (+0.2)
77 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
5s2 - 30.11 (-1.0)
70 Kraków (1)
2021-05-29
8s1 - 29.83 (0.0)
72
26
WDOWIK Oliwer
2002-01-03
Z/2338/16

TAK

100m M U20 I 10.45/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1s1 - 10.76 (-0.3)
152 Łódź (1)
2021-05-15
1e1 - 10.45 (+1.5)
176 Tarnów (1)
2021-05-23
1e4 - 10.97 (-1.7)
140 Gliwice (M)
2021-05-27
4s2 - 10.49 (+0.6)
172 Tarnów (M)
2021-06-06
1s5 - 10.45 (+1.9)
176 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1e3 - 10.45

(+2.5)

0 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
4 - 10.53

(+2.1)

0 Chorzów (M)
2021-06-20
6s1 - 10.48 (+0.2)
173
27
WITALEC Marcin
2003-02-25
Z/3843/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75/19

Trzcinica (1)
2021-05-15
8 - 1.70
81 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
5 - 1.70
81 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
4 - 1.79
97 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
5 - 1.75
90 Przemyśl (1)
2021-06-19
5 - 1.80
99
28
WOJTUŃ Martyna
2003-11-24
Z/2759/20

TAK

400m K U20 I 62.03/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1s2 - 63.03
91 Trzcinica (1)
2021-05-15
3s4 - 65.02
78 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1s2 - 62.95
92 Kraków (1)
2021-05-29
4s5 - 62.48
95 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
3s1 - 60.95
106 Przemyśl (1)
2021-06-19
1s2 - 60.32
111 Lublin (M)
2021-07-02
7e2 - 61.06
105