WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 22 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 9/DOL/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDROW Hubert
2004-08-12
Z/5300/19

TAK

800m M U20 I 2:15.76/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4s2 - 2:15.52
65
2
BRZEZIŃSKA Karina
2004-08-15
Z/1746/18

TAK

400m pł K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1s2 - 76.74
74 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
0s2 - DNF
0
3
BURNIAK Filip
2004-04-10
Z/4495/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 43.85/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1 - 48.50
109 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1 - 45.47
103 Słubice (M)
2021-06-05
6 - 52.76
117
4
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
Z/1624/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 43.45/20

Zgorzelec (1)
2021-05-09
1 - 41.03
116 Opole (1)
2021-05-15
2 - 41.13
117 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4 - 42.43
121 Słubice (M)
2021-06-06
8 - 40.57
115
5
DURTKA Hubert
2005-04-29
Z/833/19

TAK

2000m prz.M U18 I

6
DURTKA Hubert
2005-04-29
Z/833/19

TAK

2000m prz.M U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
6s1 - 7:53.99
59
7
GRUDZIEŃ Ewelina
2005-07-29
Z/3299/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 29.82/19

Zgorzelec (1)
2021-05-08
4 - 34.53
89 Karpacz (1)
2021-05-16
4 - 35.98
93 Opole (1)
2021-05-15
2 - 37.54
99 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3 - 33.75
86 Słubice (M)
2021-06-05
11 - 29.49
72
8
GUZOWSKA Karolina
2005-04-01
Z/1405/19

TAK

400m pł K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s2 - 72.73
89 Słubice (M)
2021-06-06
1s7 - 70.23
99
9
HALEWICZ Julia
2007-04-27
Z/201/21

TAK

Oszczep K U18 (500) I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2 - 36.08
94 Karpacz (1)
2021-05-16
1 - 39.58
108 Opole (1)
2021-05-15
1 - 37.87
100 Legnica (1)
2021-06-05
1 - 41.35
115
10
KALENIK Izabela
2002-03-22
Z/3623/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.68/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1w1 - 1.63
124
11
KARASIEWICZ Maja
2002-09-28
Z/2167/16

TAK

Oszczep K U20 (600) I 39.45/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3 - 34.53
102 Karpacz (1)
2021-05-16
3 - 36.47
111 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4 - 36.73
112 Słubice (M)
2021-06-05
7 - 37.26
114
12
KUPCZAK Mateusz
2007-02-06
Z/203/21

TAK

Kula M U18 (5kg) I 12.41/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
5 - 10.57
70 Opole (1)
2021-05-15
7 - 10.71
72 Legnica (1)
2021-06-05
2 - 11.21
77
13
LORENC Eryk
2004-10-20
Z/1939/21

TAK

Kula M U18 (5kg) I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2 - 13.24
100 Opole (1)
2021-05-15
5 - 11.98
88 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
5 - 11.39
80 Żary (1)
2021-05-23
6 - 10.61
71
14
OLSZOWA Małgorzata
2003-09-14
Z/832/17

TAK

100m pł K U20 I

15
SADOWSKI Gabriel
2005-07-22
Z/664/19

TAK

2000m prz.M U18 I

16
SADOWSKI Gabriel
2005-07-22
Z/664/19

TAK

2000m prz.M U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s1 - 6:50.34
83 Słubice (M)
2021-06-05
5s2 - 6:41.48
90
17
SKORUPIŃSKI Oliwier
2006-02-01
Z/513/20

TAK

800m M U20 I 2:19.51/20

18
TRZCINKA Mikołaj
2006-01-26
Z/514/20

TAK

3000m M U20 I

19
WÓJCIK Oskar
2004-07-03
Z/5301/19

TAK

400m M U20 I 53.22/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s3 - 53.02
100
20
ZAWADA Karolina
2005-07-09
Z/665/19

TAK

1500m prz.K U18 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s1 - 6:01.88
73
21
ZAWADA Marcelina
2007-01-20
Z/204/21

TAK

1500m K U20 I

22
ZAZULA Michał
2003-10-23
Z/240/17

TAK

W dal M U20 I 7.02/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1w2 - 6.63 (-0.8)
111 Karpacz (1)
2021-05-16
3 - 6.89 (+1.4)
124 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2 - 6.47 (-1.0)
103 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 6.92 (+0.4)
126