WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 31 ( 30 ) K-11 M-19
NrLicencji: 17/WLKP/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADLER Ignacy
2007-09-21
Z/8628/21

TAK

Oszczep M U18 (700) I

2
ASTAPCZYK Aleksandra
2007-03-20
Z/1671/20

TAK

W dal K U20 I 4.71/20

Poznań (1)
2021-05-08
2f2 - 4.97 (+1.6)
79 Piła (1)
2021-05-15
3f2 - 4.92 (+0.9)
76 Poznań (1)
2021-05-29
6 - 4.72 (+0.2)
69
3
BARAŃCZYK Piotr
2004-05-28
Z/5179/18

TAK

W dal M U20 I 5.63/19

Poznań (1)
2021-05-08
4 - 5.93 (+1.9)
78 Piła (1)
2021-05-15
3 - 6.02 (-0.3)
82 Piła (1)
2021-05-26
3f2 - 5.98 (+1.7)
80 Słubice (M)
2021-06-05
12f2 - 5.72 (+1.4)
71 Poznań (1)
2021-06-20
1f2 - 6.20 (+1.3)
89 Białogard (1)
2021-06-26
6 - 5.81 (-0.2)
73
4
CZECHOWICZ Mikołaj
2003-12-04
Z/1434/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:16.45/20

Piła (1)
2021-05-15
1s1 - 6:17.55
113 Słubice (M)
2021-06-05
3s1 - 6:09.70
123 Lublin (M)
2021-07-03
4s1 - 5:57.94
139
5
DERLATKA Kacper
2005-08-21
Z/4250/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.70/20

Poznań (1)
2021-05-08
2 - 1.80
99 Piła (1)
2021-05-15
2 - 1.85
108 Piła (1)
2021-05-26
2 - 1.80
99 Słubice (M)
2021-06-05
4f2 - 1.80
99
6
DOROBA Zuzanna
2006-01-06
Z/270/18

TAK

400m K U20 I

Piła (1)
2021-05-15
2s3 - 59.08
121
7
HAJDUK Dawid
2005-04-10
Z/4252/18

TAK

400m M U20 I 57.67/20

Słubice (M)
2021-06-05
2s8 - 53.64
95 Poznań (1)
2021-06-19
4s2 - 52.26
107 Białogard (1)
2021-06-26
2s2 - 52.55
105
8
KAMIŃSKI Oliwer
2006-01-15
Z/4251/18

TAK

400m M U20 I 54.44/20

Piła (1)
2021-05-15
4s2 - 53.85
93
9
KLUPŚ Marta
2004-08-24
Z/2935/18

TAK

800m K U20 I

Poznań (1)
2021-05-08
3s1 - 2:43.92
64 Piła (1)
2021-05-15
8s1 - 2:36.38
72 Piła (1)
2021-05-26
5s1 - 2:43.82
65 Poznań (1)
2021-06-20
8s3 - 2:39.41
69
10
KONEK Paweł
2002-01-02
Z/206/17

TAK

200m M U20 I 24.10/19

11
KONEK Piotr
2002-01-02
Z/205/17

TAK

10000 m ch M U20 I 54:33/19

12
KRAJEWSKA Hanna
2002-03-29
Z/946/16

TAK

10000 m ch K U20 I 61:07.33/20

13
KRÓL Marcin
2003-02-10
Z/2672/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.96/20

Poznań (1)
2021-05-08
1 - 1.85
108 Piła (1)
2021-05-15
3 - 1.85
108 Piła (1)
2021-05-26
1 - 1.80
99 Słubice (M)
2021-06-05
7 - 1.85
108 Poznań (1)
2021-06-20
2 - 1.90
116
14
KUCZYŃSKI Krzysztof
2006-03-06
Z/3443/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I 9.59/20

Piła (1)
2021-05-15
2f2 - 9.43
59 Poznań (1)
2021-05-29
9f2 - 8.98
55
15
KWAŚNIEWSKI Filip
2007-03-31
Z/1670/20

TAK

W dal M U20 I 4.38/20

Piła (1)
2021-05-15
1f2 - 5.43 (+0.3)
64 Poznań (1)
2021-05-29
7 - 5.03 (+0.9)
54
16
ŁAŃSKA Agata
2006-06-03
Z/4688/19

TAK

800m K U20 I

Piła (1)
2021-05-15
4s1 - 2:27.15
94
17
MACIOS Mikołaj
2003-03-14
Z/4244/18

TAK

Oszczep M U20 (800) I

18
MARGOWSKI Hubert
2007-06-23
Z/3446/20

TAK

800m M U20 I

Piła (1)
2021-05-15
10s1 - 2:21.56
58
19
MICHALAK Dominika
2004-03-11
Z/1619/20

TAK

Oszczep K U18 (500) I

Piła (1)
2021-05-26
3 - 25.42
59 Poznań (1)
2021-06-20
3w1 - 25.75
60
20
MUSIAŁ Zuzanna
2007-08-09
Z/1527/20

TAK

200m K U20 I

Piła (1)
2021-05-15
3s7 - 29.66 (-0.7)
73
21
PEKSA Danuta
2004-09-24
Z/1565/21

TAK

800m K U20 I

Poznań (1)
2021-05-08
4s1 - 2:45.86
63 Piła (1)
2021-05-15
10s1 - 2:39.23
69 Piła (1)
2021-05-26
6s1 - 2:49.03
59 Poznań (1)
2021-06-20
9s3 - 2:43.86
65
22
PRĘTKOWSKA Sara
2005-12-25
Z/3678/20

TAK

W dal K U20 I

Piła (1)
2021-05-15
14 - 4.05 (+0.8)
46 Piła (1)
2021-05-26
7f2 - 4.42 (+0.3)
59
23
ROSPŁOCH Kacper
2005-04-12
Z/8897/21

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I

Poznań (1)
2021-05-08
2 - 34.64
90 Piła (1)
2021-05-15
2 - 35.62
94 Piła (1)
2021-05-26
3 - 34.14
89 Słubice (M)
2021-06-06
14 - 35.22
92 Poznań (1)
2021-06-19
4 - 34.50
90 Białogard (1)
2021-06-26
3 - 35.74
94
24
SZAREJKO Mikołaj
2003-11-21
Z/1433/17

TAK

400m pł M U20 I

Piła (1)
2021-05-15
1s1 - 58.64
106 Poznań (1)
2021-05-29
1s1 - 58.52
107 Słubice (M)
2021-06-06
1s2 - 58.34
108 Poznań (1)
2021-06-20
1s1 - 59.74
101 Białogard (1)
2021-06-26
3s1 - 58.50
107 Lublin (M)
2021-07-02
5e1 - 58.24
108 Lublin (M)
2021-07-03
6f2 - 59.25
103
25
SZAREJKO Natalia
2005-03-06
Z/263/18

TAK

100m pł K U18 I

Poznań (1)
2021-05-08
2s1 - 17.69 (+1.8)
71 Piła (1)
2021-05-15
6s1 - 17.34 (-0.6)
78 Piła (1)
2021-05-26
3s1 - 17.74 (-0.8)
70 Poznań (1)
2021-06-19
7e1 - 17.67 (-0.6)
71 Poznań (1)
2021-06-19
5 - 17.35 (-1.2)
77
26
SZPAKOWICZ Franciszek
2006-01-05
Z/5102/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.50/19

Piła (1)
2021-05-15
9 - 1.60
68 Poznań (1)
2021-05-29
1 - 1.65
73 Sieradz (1)
2021-06-29
4f2 - 1.70
81
27
ŚLIWIŃSKI Norbert
2004-03-31
Z/269/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Piła (1)
2021-05-15
2s1 - 6:49.03
84 Słubice (M)
2021-06-05
6s2 - 6:45.64
87 Poznań (1)
2021-06-19
1s2 - 6:34.08
97
28
ŚLIWIŃSKI Norbert
2004-03-31
Z/269/18

TAK

2000m prz.M U18 I

29
WACHOWIAK Jakub
2002-04-17
Z/4085/17

TAK

2000m prz.M U20 I 7:29.20/20

Piła (1)
2021-05-15
3s1 - 8:32.59
48
30
WŁODARCZAK Jacek
2002-04-10
Z/3565/16

TAK

W dal M U20 I 6.67/19

Poznań (1)
2021-05-08
2 - 6.30 (+0.9)
94 Piła (1)
2021-05-15
2 - 6.40 (0.0)
99 Piła (1)
2021-05-26
2 - 6.47 (+1.6)
103 Słubice (M)
2021-06-05
5 - 6.45 (+0.9)
102 Poznań (1)
2021-06-20
2 - 6.39 (+1.3)
99 Lublin (M)
2021-07-02
7e1 - 6.52

(+4.1)

0 Lublin (M)
2021-07-02
8 - 6.61 (+0.5)
110
31
WOLF Paulina
2003-01-18
Z/1574/17

TAK

1500m K U20 I 5:16.12/19