WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 40 ( 40 ) K-20 M-20
NrLicencji: 12/LBE/12

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIEL Paulina
2004-03-03
Z/3110/20

TAK

100m K U20 I 13.81/20

Lublin (1)
2021-05-08
4s3 - 13.69

(+2.6)

0 Lublin (1)
2021-05-12
3s3 - 14.00 (-3.0)
75 Lublin (1)
2021-05-23
4s2 - 13.27 (+1.9)
101 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1s3 - 13.33 (+0.7)
98 Piaseczno (M)
2021-06-05
8e3 - 13.56 (-0.2)
89 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
7e2 - 13.41 (-0.2)
95 Lublin (1)
2021-06-26
3s2 - 13.14 (+1.8)
106
2
CIECHANOWSKA Katarzyna
2003-07-05
Z/2514/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 26.34 29.14/19

Lublin (1)
2021-05-23
3 - 26.88
87 Lublin (1)
2021-06-26
4 - 26.86
87
3
CYRANKIEWICZ Aleksandra
2005-04-08
Z/1251/19

TAK

400m K U20 I

4
CZERWIŃSKA Maria
2004-06-04
Z/3947/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 53.38/20

Lublin (1)
2021-05-08
2 - 48.06
122 Lublin (1)
2021-06-26
2 - 49.20
126
5
GROCHAL Wiktoria
2005-02-28
Z/2377/19

TAK

400m pł K U20 I

Lublin (1)
2021-05-23
4s1 - 77.39
72
6
GROŃSKI Oskar
2003-03-03
Z/5263/18

TAK

200m M U20 I 24.02/19

Lublin (1)
2021-05-23
2s2 - 23.28 (+0.8)
109 Piaseczno (M)
2021-06-05
4s4 - 23.31 (+0.8)
108
7
GRUSZKA Szymon
2006-02-15
Z/1538/21

TAK

100m M U20 I 12.60/20

Lublin (1)
2021-05-08
1s4 - 12.25 (+1.8)
80 Lublin (1)
2021-05-23
5s2 - 11.90

(+3.3)

0 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1e4 - 11.94 (-0.2)
90 Lublin (1)
2021-06-26
1s3 - 11.74 (+1.6)
99 Sieradz (1)
2021-06-29
3e4 - 11.68 (+0.4)
101 Sieradz (1)
2021-06-29
7f2 - 11.67 (+1.3)
102
8
GRZEGORCZYK Milena
2007-06-21
Z/1543/21

TAK

800m K U20 I

9
HOŁUB Jakub
2002-01-13
Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U20 I 2.13/20

Lublin (1)
2021-05-23
1 - 2.00
134 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
2 - 2.05
144 Kraków (1)
2021-06-18
1 - 2.08
150 Poznań (M)
2021-06-25
7 - 2.03
140 Lublin (M)
2021-07-03
1e1 - 1.88
113 Lublin (M)
2021-07-04
2 - 2.15
162
10
JAROSZ Hanna
2007-06-12
Z/1539/21

TAK

400m K U20 I

11
KITLIŃSKI Bartosz
2004-06-11
Z/630/18

TAK

800m M U20 I 1:53.23/20

Lublin (1)
2021-05-12
1s1 - 1:53.88
135
12
KLIMEK Blanka
2007-04-10
Z/1544/21

TAK

400m K U20 I

13
KUNA Krystian
2002-04-30
Z/4307/19

TAK

800m M U20 I 2:01.84/20

Lublin (1)
2021-05-23
1s1 - 1:57.52
118 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
6s1 - 2:00.32
105 Lublin (1)
2021-06-26
3s1 - 1:59.19
111 Lublin (M)
2021-07-02
5e1 - 1:59.41
110
14
MAJ Paweł
2004-03-25
Z/4502/17

TAK

200m M U20 I 24.60/20

15
MAZUR Natalia
2005-09-12
Z/4052/19

TAK

Młot K U18 (3kg) I 47.60/20

Lublin (1)
2021-05-08
3 - 47.96
121
16
MĘDREK Gabriel
2005-01-05
Z/3575/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I

Lublin (1)
2021-05-08
5 - 28.26
68 Lublin (1)
2021-05-23
1 - 29.79
74 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1 - 30.44
76 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
2 - 30.11
75
17
MIELNICZUK Jan
2007-06-24
Z/1540/21

TAK

Wzwyż M U20 I 1.62/20

Lublin (1)
2021-05-08
2 - 1.65
73 Lublin (1)
2021-05-23
2 - 1.75
90 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
5 - 1.80
99 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
7 - 1.80
99 Lublin (1)
2021-06-26
1 - 1.75
90 Sieradz (1)
2021-06-29
2f2 - 1.75
90
18
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
2004-01-15
Z/4999/19

TAK

400m M U20 I 51.62/20

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3s1 - 50.27
128 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
2s1 - 50.52
126 Lublin (1)
2021-06-26
1s1 - 50.55
125
19
MLEKO Rafael
2004-07-09
Z/3678/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 45.79/20

Lublin (1)
2021-05-08
2 - 44.65
102 Lublin (1)
2021-05-23
1 - 47.49
107 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
2 - 45.77
104 Lublin (1)
2021-06-26
2 - 48.14
108
20
NOWAKOWSKA Alicja
2005-11-20
Z/3135/20

TAK

800m K U20 I

Lublin (1)
2021-05-12
5s1 - 2:45.56
63 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1s2 - 2:35.05
73 Lublin (1)
2021-06-26
4s1 - 2:40.54
68
21
POJĘTA Małgorzata
2006-03-13
Z/3188/19

TAK

100m K U20 I 12.82/20

Lublin (1)
2021-05-08
6s1 - 12.90 (+2.0)
116 Lublin (1)
2021-05-08
4s8 - 12.95 (+1.8)
114 Piaseczno (M)
2021-06-05
4e3 - 12.99 (-0.2)
112 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1e2 - 13.00 (-0.2)
112 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
4 - 12.74

(+2.5)

0 Lublin (1)
2021-06-26
3s1 - 12.79 (+1.9)
121
22
RYDZ Paweł
2002-04-16
Z/340/16

TAK

100m M U20 I 12.02/19

Lublin (1)
2021-05-08
7s3 - 12.34 (+1.9)
77 Lublin (1)
2021-05-23
7s2 - 12.14

(+3.3)

0 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
5s2 - 12.21 (+1.2)
81 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1e5 - 12.19 (+0.6)
82
23
SOBIESIAK Marcin
2004-06-05
Z/5264/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 58.15/20

Lublin (1)
2021-05-08
1 - 56.66
125 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1 - 57.14
126 Lublin (1)
2021-06-26
1 - 63.03
138
24
SUGIER Filip
2007-05-29
Z/1541/21

TAK

100m M U20 I

25
TARACHA Weronika
2002-03-28
Z/351/16

TAK

400m pł K U20 I 64.70/20

Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
3s3 - 61.97
146 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
3s1 - 62.10
146 Lublin (M)
2021-07-02
1e3 - 62.00
146 Lublin (M)
2021-07-03
0 - DNS
0
26
USAREK Jan
2002-06-24
Z/3906/16

TAK

Młot M U20 (6kg) I 66.51 66.51/21

Kielce (M)
2021-05-09
1 - 64.76
156 Warszawa (1)
2021-05-29
3 - 66.71
159 Warszawa (1)
2021-06-12
1 - 65.87
158 Kielce (1)
2021-06-19
1 - 65.35
157 Lublin (M)
2021-07-03
2e2 - 64.72
156 Lublin (M)
2021-07-04
4 - 65.89
158
27
WASILEWSKI Mateusz
2005-09-21
Z/4829/19

TAK

800m M U20 I 2:05.58/20

Lublin (1)
2021-05-12
8s1 - 2:04.57
85 Lublin (1)
2021-05-23
5s1 - 2:01.23
101
28
WÓJCIK Weronika
2004-11-02
Z/2614/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 31.45 31.45/21

Lublin (1)
2021-05-08
2 - 33.56
112 Lublin (1)
2021-05-23
1 - 34.50
116 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
2 - 37.03
126
29
WÓJTOWICZ Wiktoria
2005-04-20
Z/2380/19

TAK

400m pł K U20 I

Lublin (1)
2021-05-23
2s1 - 75.48
78
30
ŻELAZO Zuzanna
2006-07-13
Z/4071/19

TAK

Młot K U18 (3kg) I 41.92/20

Lublin (1)
2021-05-08
2f2 - 39.18
92 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1f2 - 39.48
92 Lublin (1)
2021-06-26
1f2 - 37.37
87
31
DOBOSZ Antonina
2006-05-10
Z/4073/19

TAK

Młot K U18 (3kg) II 33.35/20

Lublin (1)
2021-05-08
3f2 - 34.94
80 Lublin (1)
2021-05-23
3f2 - 33.42
78
32
GRUDZIŃSKA Michalina
2005-02-26
Z/10828/21

TAK

100m K U20 II

Lublin (1)
2021-05-08
1s7 - 13.29

(+2.7)

0 Lublin (1)
2021-05-12
2s3 - 13.89 (-3.0)
78 Lublin (1)
2021-05-23
1s3 - 13.38 (+1.3)
96 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
2s3 - 13.46 (+0.7)
93 Piaseczno (M)
2021-06-05
3e4 - 13.58 (-1.0)
89 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1e3 - 13.29 (+1.9)
100 Lublin (1)
2021-06-26
2s2 - 13.11 (+1.8)
107
33
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
Z/352/16

TAK

200m M U20 II 23.21/20

34
KORTAS Aniela
2007-03-22
Z/1545/21

TAK

100m M U20 II

35
KOS Jakub
2004-02-12
Z/4456/17

TAK

800m M U20 II 2:09.45/20

Lublin (1)
2021-05-23
8s1 - 2:06.49
77 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
8s1 - 2:06.71
76 Lublin (1)
2021-06-26
8s1 - 2:05.83
79
36
KUDYK Lena
2006-08-05
Z/5639/19

TAK

100m pł K U18 II

37
MISZTAL Kacper
2003-01-05
Z/4421/20

TAK

100m M U20 II 12.67/20

Lublin (1)
2021-05-12
5s4 - 12.76 (-2.8)
68 Lublin (1)
2021-05-23
4s3 - 12.34 (+1.6)
77
38
WICHA Oliwia
2004-04-01
Z/2929/18

TAK

Młot K U18 (3kg) II 43.17/20

Lublin (1)
2021-05-08
5 - 37.21
86 Lublin (1)
2021-05-23
3 - 41.17
97 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
3 - 40.13
94 Lublin (1)
2021-06-26
5 - 41.77
99
39
ZAWISZA Inga
2006-10-10
Z/5685/19

TAK

200m K U20 II

40
ZIENKOWSKI Daniel
2005-06-22
Z/9907/21

TAK

100m M U20 II