WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 01/OP/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz
2003-10-20
Z/2423/17

TAK

400m M U20 I 51.55/20

Opole (1)
2021-05-08
5s3 - 52.48
105
2
BABULA Maciej
2003-08-09
Z/3475/16

TAK

110m M (99.1) U20 I

3
BRYLL Ignacy
2004-05-23
Z/2804/18

TAK

400m pł M (84) U18 I 61.01/20

Opole (1)
2021-05-15
1s1 - 58.08
107 Opole (1)
2021-05-29
3s1 - 58.39
105
4
BUCHWALD Jakub
2004-07-12
Z/3705/17

TAK

Kula M U18 (5kg) I 17.59/20

Opole (1)
2021-05-08
1 - 17.51
142 Opole (1)
2021-05-15
1 - 18.38
150 Opole (1)
2021-05-29
2 - 17.24
139 Gliwice (1)
2021-06-06
1 - 15.59
123
5
GAŁKA Ada
2003-03-03
Z/3704/17

TAK

400m K U20 I 62.28/20

Opole (1)
2021-05-08
3s1 - 62.34
96 Opole (1)
2021-05-15
3s2 - 61.15
105 Opole (1)
2021-05-29
5s1 - 61.67
101
6
GŁOWACKI Sambor
2003-04-11
Z/2181/17

TAK

400m pł M U20 I

Opole (1)
2021-05-15
5s1 - 57.01
118 Opole (1)
2021-05-29
2s1 - 58.19
109
7
GREGULEC Luiza
2005-10-19
Z/2735/18

TAK

100m K U20 I 13.99/19

Opole (1)
2021-05-15
1s4 - 13.60 (-1.7)
88 Opole (1)
2021-05-29
7s3 - 13.61 (+1.5)
88 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
4e6 - 13.17 (+0.6)
105
8
GREINER Olivia
2004-04-22
Z/1145/20

TAK

100m K U20 I 12.05/20

Opole (1)
2021-05-15
1s5 - 12.46 (0.0)
136
9
JASZCZAK Aleksandra
2004-06-29
Z/2201/17

TAK

400m K U20 I 59.66/20

Opole (1)
2021-05-15
5s2 - 62.75
93 Opole (1)
2021-05-29
4s1 - 61.49
102 Gliwice (1)
2021-06-06
4s2 - 62.65
94
10
KIJAK Jakub
2002-02-23
Z/1870/19

TAK

800m M U20 I 2:01.19/20

Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
1s1 - 2:00.29
105
11
KLAMA Julia
2004-01-05
Z/2739/18

TAK

400m pł K U20 I 63.66/20

12
KOKOT Katarzyna
2004-01-05
Z/3892/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.76/20

Opole (1)
2021-05-15
1 - 1.77
155 Bielsko-Biała (M)
2021-05-21
1e1 - 1.64
127 Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
1 - 1.77
155 Opole (1)
2021-05-29
1 - 1.60
115
13
KROK Agnieszka
2004-08-29
Z/4783/17

TAK

100m pł K U18 I 14.99/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3w1 - 15.17 (+0.9)
135 Opole (1)
2021-05-15
2s1 - 15.49 (-1.3)
129 Opole (1)
2021-05-29
4s1 - 15.38 (+0.8)
131
14
KRONBURG Klaudia
2002-04-11
Z/4649/15

TAK

100m pł K U20 I 14.52/20

Opole (1)
2021-05-15
1s1 - 14.86 (-1.3)
142 Opole (1)
2021-05-29
1s1 - 14.78 (+1.0)
143
15
LIS Krzysztof
2002-08-02
Z/2244/19

TAK

800m M U20 I 2:05.49/20

Częstochowa (1)
2021-05-22
5s1 - 2:04.39
86 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
4s1 - 2:02.23
95
16
MAZUR Zuzanna
2004-02-24
Z/3706/17

TAK

200m K U20 I 27.14/20

Gliwice (1)
2021-06-06
3s3 - 27.11 (-0.3)
105
17
NALEPA Jakub
2002-09-24
Z/4650/15

TAK

2000m prz.M U20 I 6:41.10/18

18
PANCYLEJKO Ewelina
2002-08-31
Z/2882/16

TAK

400m pł K U20 I 66.26/19

Opole (1)
2021-05-15
3s1 - 68.95
105
19
PIĄTEK Karolina
2005-01-02
Z/3000/18

TAK

100m pł K U18 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2w2 - 15.78 (+1.3)
123 Opole (1)
2021-05-15
3s1 - 15.66 (-1.3)
126 Opole (1)
2021-05-29
6s1 - 15.58 (+0.8)
127
20
RACZKOWSKA Natalia
2005-07-12
Z/4803/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.56/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3w2 - 1.51
94 Opole (1)
2021-05-15
6 - 1.55
103 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
4 - 1.60
115
21
RAK Filip
2003-02-03
Z/3466/16

TAK

1500m M U20 I 3:45.86/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
2s1 - 3:47.62
149
22
RARÓG Aleksandra
2005-05-25
Z/851/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.16/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
4w1 - 9.92
82 Opole (1)
2021-05-29
2 - 10.27
87
23
SOPA Mateusz
2004-08-05
Z/2914/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 15.45/20

Opole (1)
2021-05-08
3 - 15.42
121 Opole (1)
2021-05-15
3 - 15.77
125 Opole (1)
2021-05-29
3 - 15.17
118 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
1 - 15.90
126
24
STOKŁOSA Aleks
2002-01-21
Z/665/16

TAK

400m pł M U20 I 54.83/20

Opole (1)
2021-05-15
4s1 - 55.60
130 Opole (1)
2021-05-29
1s1 - 55.00
136
25
SZATNY Maria
2004-10-15
Z/2857/18

TAK

400m K U20 I

Opole (1)
2021-05-29
2s1 - 61.11
105
26
ŚCIRA Paweł
2002-05-08
Z/1351/17

TAK

400m M U20 I 51.16/20

Opole (1)
2021-05-15
1s1 - 52.33
107 Częstochowa (1)
2021-05-22
1s3 - 54.30
89 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
1s2 - 52.55
105
27
ŚLUSARCZYK Paulina
2005-11-08
Z/2840/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.66/20

Opole (1)
2021-05-08
1 - 1.60
115 Opole (1)
2021-05-15
4 - 1.60
115 Opole (1)
2021-05-29
2 - 1.60
115 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
3 - 1.65
130
28
TOMASZEWSKA Paulina
2003-09-12
Z/3248/19

TAK

800m K U20 I 2:26.74/20

Opole (1)
2021-05-15
5s1 - 2:32.04
80 Opole (1)
2021-05-29
2s1 - 2:31.17
83
29
WIECZOREK Łukasz
2004-02-06
Z/4201/18

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.72/20

Opole (1)
2021-05-08
1s1 - 15.63 (-0.9)
114 Opole (1)
2021-05-15
1s1 - 15.72 (-2.1)
112 Opole (1)
2021-05-29
1s1 - 15.41 (+1.1)
119 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
1s1 - 15.22 (+0.6)
124
30
WOJTAS Marta
2005-06-19
Z/2803/18

TAK

400m pł K U20 I

Opole (1)
2021-05-29
2s1 - 68.44
108