WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemy¶l Osobostarty: 29 ( 28 ) K-12 M-16
NrLicencji: 1/PDK/12

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARTYM Jakub
2004-06-07
Z/3792/17

TAK

400m pł M (84) U18 I

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s1 - 62.76
77 Kraków (1)
2021-05-29
3s1 - 59.89
97
2
BERE¬NICKI Piotr
2003-11-14
Z/328/18

TAK

2000m prz.M U20 I 6:35.95/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s1 - 6:45.29
87 Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 6:37.34
94
3
BŁAHUCIAK Dawid
2006-03-24
Z/2366/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I

Kraków (1)
2021-05-29
6 - 25.61
57
4
BŁASZCZAK Julia
2006-03-06
Z/3098/19

TAK

400m K U20 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
3s3 - 62.70
94 Kraków (1)
2021-05-29
6s5 - 62.68
94
5
BUDZIŃSKI Dominik
2005-04-02
Z/3723/18

TAK

200m M U20 I 23.56/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
6s1 - 24.38 (-0.5)
88 Kraków (1)
2021-05-29
3s5 - 23.92 (0.0)
96
6
CIUPIŃSKA Magdalena
2004-04-02
Z/316/18

TAK

1500m K U20 I 5:06.97/19

Trzcinica (1)
2021-05-15
2s1 - 5:03.98
88 Kraków (1)
2021-05-29
3s1 - 5:04.93
87
7
CZUBA Emanuel
2005-04-24
Z/394/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1s1 - 61.19
90 Kraków (1)
2021-05-29
5s1 - 61.33
89 Tarnów (M)
2021-06-06
1s1 - 59.22
101
8
HEŁMECKA Julia
2006-03-31
Z/5649/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

9
HERDA Patrycja
2002-05-16
Z/269/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 37.08/19

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 34.57
116 Trzcinica (1)
2021-05-15
1f2 - 35.58
120 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1 - 32.25
107 Kraków (1)
2021-05-29
1 - 34.78
117 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1f2 - 32.38
107
10
KICIŃSKA Anna
2005-02-11
Z/5738/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 13.69/20

Kielce (M)
2021-05-09
1 - 14.80
145 Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 15.45
149 Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 13.71
134 Kraków (1)
2021-05-29
1 - 14.85
145 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 15.26
148
11
KLINGER Rafał
2006-01-21
Z/321/18

TAK

800m M U20 I 2:09.95/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
2s1 - 2:01.68
98 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
3s1 - 2:01.01
102
12
KOCHANOWICZ Filip
2004-01-16
Z/432/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 32.00/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2 - 30.57
76 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2 - 31.10
78
13
PANYŁO Patryk
2006-12-16
Z/5650/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.79/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
4 - 1.80
99 Trzcinica (1)
2021-05-15
5 - 1.75
90 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3 - 1.75
90 Kraków (1)
2021-05-29
6 - 1.76
92 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
3 - 1.85
108
14
PAWŁOWSKI Jakub
2005-03-23
Z/3942/19

TAK

W dal M U20 I 5.98/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3 - 5.78 (0.0)
73 Trzcinica (1)
2021-05-15
3 - 5.86 (+1.2)
75
15
PELC Patryk
2005-03-14
Z/323/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.81/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3 - 1.85
108 Trzcinica (1)
2021-05-15
4 - 1.80
99 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2 - 1.80
99 Kraków (1)
2021-05-29
3 - 1.82
102 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2 - 1.85
108
16
PEMPU¦ Adrian
2005-11-18
Z/320/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1s1 - 6:41.78
90
17
PEMPU¦ Adrian
2005-11-18
Z/320/18

TAK

2000m prz.M U18 I

18
PILAWA Błażej
2005-06-03
Z/330/18

TAK

200m M U20 I 23.65/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
2s2 - 23.21 (+1.2)
111 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1s1 - 22.76 (+0.5)
123
19
POTOCKI Adrian
2003-01-16
Z/4625/17

TAK

800m M U20 I 2:13.77/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
7s1 - 2:17.30
63 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
6s1 - 2:17.71
62
20
PROCYK Anna
2006-07-03
Z/5761/18

TAK

800m K U20 I 2:43.29/20

21
RODZEŃ Roksana
2004-04-13
Z/317/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.00/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3 - 9.40
76
22
ROKITOWSKA Gabriela
2007-08-02
Z/5607/19

TAK

200m K U20 I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1s4 - 28.61 (-2.4)
85
23
SIKORA Adam
2006-11-05
Z/5740/18

TAK

200m M U20 I 26.48/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
5s3 - 25.49 (+0.9)
73
24
STRZELEC Martyna
2003-02-04
Z/168/17

TAK

W dal K U20 I 4.66 5.57/18

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
5 - 4.78 (+1.2)
71
25
SZCZEPANIK Julia
2005-01-03
Z/324/18

TAK

400m pł K U20 I

Tarnów (M)
2021-06-06
1s1 - 63.80
134
26
SZUMADA Marta
2003-10-18
Z/2336/17

TAK

400m K U20 I 60.97/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
5s2 - 61.82
100 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
5s1 - 62.23
97 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2s1 - 60.89
107
27
SZUMIELEWICZ Daniel
2005-04-17
Z/327/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 32.94/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 40.04
110 Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 42.14
117 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1 - 36.87
98 Kraków (1)
2021-05-29
2 - 38.37
104 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 39.82
109
28
SZYBIAK Maciej
2004-03-20
Z/2176/19

TAK

1500m M U20 I 5:17.73/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
8s1 - 5:00.27
59
29
WŁOCH Adriana
2003-01-19
Z/163/17

TAK

200m K U20 I 27.05/18

Trzcinica (1)
2021-05-15
6s2 - 27.58 (+1.1)
98 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4s1 - 27.93 (-2.7)
93 Kraków (1)
2021-05-29
4s1 - 27.82 (0.0)
94