WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.uks-gepard.waw.pl
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 13 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 7/MAZ/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria
2002-02-12
Z/376/17

TAK

100m pł K U20 I 15.31/20

Łódź (1)
2021-05-15
3e1 - 14.72

(+2.3)

0 Łódź (1)
2021-05-15
4 - 14.78

(+9.9)

0 Warszawa (1)
2021-05-23
0s1 - DNF (-0.4)
0 Warszawa (1)
2021-05-30
0e1 - DNF (+1.4)
0 Warszawa (1)
2021-05-30
3 - 15.04 (+0.9)
138 Łódź (1)
2021-06-06
0e2 - DNF (+2.0)
0 Warszawa (1)
2021-06-13
0s1 - DNF (+0.6)
0 Warszawa (1)
2021-06-26
1e1 - 14.77 (+1.0)
143 Warszawa (1)
2021-06-26
1 - 15.30 (+0.6)
133 Lublin (M)
2021-07-04
2e1 - 14.97 (+1.9)
140 Lublin (M)
2021-07-04
4 - 14.84 (+1.5)
142
2
DOBROWOLSKI Marcel
2005-01-06
Z/2900/19

TAK

W dal M U20 I 5.95/20

Warszawa (1)
2021-05-23
3 - 6.03 (+1.5)
82 Warszawa (1)
2021-05-29
2f2 - 6.23 (+1.5)
91 Warszawa (1)
2021-06-13
3f2 - 6.29 (+1.9)
94
3
GAŁAZIN Michał
2005-12-20
Z/2891/19

TAK

Oszczep M U18 (700) I 35.49/19

Warszawa (1)
2021-05-23
4 - 38.23
72 Warszawa (1)
2021-05-29
9 - 40.25
78 Warszawa (1)
2021-06-26
4 - 42.35
85
4
JANCIK Gustaw
2005-01-28
Z/5570/18

TAK

Oszczep M U18 (700) I 41.76/19

Warszawa (1)
2021-05-23
1 - 54.63
111 Warszawa (1)
2021-05-29
1 - 51.28
104 Warszawa (1)
2021-06-13
1 - 51.03
104 Warszawa (1)
2021-06-26
3 - 42.98
87
5
JANCIK Tymoteusz
2002-04-25
Z/5890/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 16.02/20

Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 16.65 (+1.5)
96
6
KARAPEICHYK Artem
2004-04-25
Z/3246/21

TAK

110m M (91.4) U18 I

Warszawa (1)
2021-06-13
5s2 - 17.41 (+0.8)
69 Warszawa (1)
2021-06-26
4e1 - 17.14 (+1.0)
72
7
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia
2003-12-17
Z/603/17

TAK

100m pł K U20 I

8
MAREK Zofia
2002-08-01
Z/4241/18

TAK

200m K U20 I 27.30/19

Warszawa (1)
2021-05-09
5s3 - 27.03

(+2.1)

0
9
OBŁĘKOWSKI Maksymilian
2002-11-08
Z/758/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.26/20

Warszawa (1)
2021-05-30
1e1 - 14.48

(+3.6)

0 Warszawa (1)
2021-05-30
1 - 14.64 (+1.1)
149 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
0e1 - DNF

(+2.1)

0 Warszawa (1)
2021-06-26
0e1 - DNF (+1.1)
0 Warszawa (1)
2021-06-26
0 - DNF (+0.5)
0 Lublin (M)
2021-07-04
4e3 - 14.81 (+1.1)
145 Lublin (M)
2021-07-04
5f2 - 14.80

(+2.1)

0
10
PAŁAC Maciej
2003-08-01
Z/1113/18

TAK

200m M U20 I 24.52/19

Warszawa (1)
2021-05-09
6s1 - 23.92 (-2.4)
96 Łódź (1)
2021-05-15
1s7 - 23.38 (+1.5)
107 Warszawa (1)
2021-05-23
4s3 - 23.54 (+0.1)
104 Warszawa (1)
2021-05-30
5s2 - 23.41 (+1.2)
106 Łódź (1)
2021-06-06
7s3 - 23.69 (-0.2)
101
11
PIĘCEK Jakub
2003-07-07
Z/1114/18

TAK

200m M U20 I 25.28/20

Warszawa (1)
2021-05-09
6s2 - 25.92 (-2.0)
69 Warszawa (1)
2021-06-26
4s3 - 25.17 (+0.4)
76
12
RĄCZKA Julia
2002-06-21
Z/3154/16

TAK

Oszczep K U20 (600) I 21.88/20

Warszawa (1)
2021-05-23
6 - 22.92
57 Warszawa (1)
2021-05-29
8 - 21.03
50
13
ZALEWSKI Bartosz
2005-02-10
Z/5789/19

TAK

1500m M U20 I

Warszawa (1)
2021-06-13
12s1 - 5:13.52
53