WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 27 ( 26 ) K-16 M-10
NrLicencji: 5/WMZ/2015

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENDYK Marcin
2004-09-23
Z/3069/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Warszawa (1)
2021-06-13
4s1 - 6:54.60
79 Gdańsk (1)
2021-06-19
5s1 - 6:51.80
81
2
BENDYK Marcin
2004-09-23
Z/3069/18

TAK

2000m prz.M U18 I

3
BIELAKOW Katarzyna
2004-05-22
Z/3304/17

TAK

400m K U20 I 59.55/20

Olecko (1)
2021-05-09
3s1 - 62.34
96 Gdańsk (M)
2021-05-22
4s2 - 61.27
104 Olsztyn (1)
2021-05-29
5s1 - 59.83
115 Toruń (M)
2021-06-02
6s1 - 60.13
112 Płock (1)
2021-06-19
7s1 - 60.68
108 Warszawa (1)
2021-06-26
4s2 - 59.19
120
4
BORKO Amelia
2006-01-31
Z/2367/19

TAK

200m K U20 I 27.14/20

Olsztyn (1)
2021-05-29
1s2 - 26.61 (-0.4)
113 Płock (1)
2021-06-19
1s3 - 26.29 (-0.4)
120
5
CYBULSKA Wiktoria
2004-08-12
Z/3463/17

TAK

800m K U20 I 2:16.83/20

Warszawa (1)
2021-06-26
3s1 - 2:13.19
136
6
CZĘCZEK Michalina
2004-12-13
Z/3460/17

TAK

100m K U20 I 12.76/20

Olecko (1)
2021-05-09
3s1 - 13.00 (-1.9)
112 Lubawa (1)
2021-05-16
3e5 - 13.14 (-1.0)
106 Lubawa (1)
2021-05-16
3f2 - 12.85 (-0.4)
118 Gdańsk (M)
2021-05-22
3s2 - 12.86 (-0.1)
118 Olsztyn (1)
2021-05-23
1e6 - 12.94 (-1.1)
114 Olsztyn (1)
2021-05-23
3f2 - 12.85 (+1.2)
118 Olsztyn (1)
2021-05-29
2e6 - 12.87 (+1.3)
118 Olsztyn (1)
2021-05-29
2f2 - 12.95 (-0.3)
114 Toruń (M)
2021-06-02
4s1 - 12.97 (-0.6)
113 Płock (1)
2021-06-19
3e3 - 12.88 (-1.3)
117 Płock (1)
2021-06-19
5f2 - 12.92 (-1.2)
115 Warszawa (1)
2021-06-26
1s5 - 12.76 (+1.4)
122 Białystok (1)
2021-06-28
3e1 - 12.88 (-1.3)
117 Białystok (1)
2021-06-28
2 - 12.80 (+2.0)
121
7
DUDZIEC Kornelia
2006-02-03
Z/1127/19

TAK

1500m K U20 I

8
FLOREK Mikołaj
2004-03-17
Z/1435/18

TAK

200m M U20 I 22.61/20

Olecko (1)
2021-05-09
2s1 - 23.16 (-1.2)
112 Gdańsk (M)
2021-05-22
2s1 - 23.04 (-0.1)
115 Olsztyn (1)
2021-05-23
3s1 - 22.74 (+1.7)
123 Olsztyn (1)
2021-05-29
2s1 - 22.98 (+1.0)
117 Toruń (M)
2021-06-02
3s4 - 23.08 (-2.4)
114
9
GÓRCZYŃSKI Bartosz
2004-03-25
Z/27/18

TAK

400m M U20 I 51.61/20

10
HINC Julia
2005-01-21
Z/2449/19

TAK

1500m prz.K U18 I

Warszawa (1)
2021-06-26
5s1 - 5:57.16
77
11
JANICKI Maciej
2006-10-11
Z/1369/19

TAK

800m M U20 I

Olecko (1)
2021-05-09
6s1 - 2:05.98
79
12
JELENIEWICZ Nikola
2007-04-17
Z/5729/18

TAK

800m K U20 I

13
KOZACKI Jakub
2002-10-11
Z/1477/16

TAK

400m M U20 I 47.59/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
6s1 - 48.36
148 Toruń (M)
2021-06-02
3s1 - 47.24
167 Poznań (M)
2021-06-13
0s2 - DQ
0
14
KUŁAKOWSKA Dominika
2005-06-14
Z/1559/18

TAK

200m K U20 I 26.84/20

Olecko (1)
2021-05-09
2s2 - 27.49 (-1.4)
99 Lubawa (1)
2021-05-16
2s2 - 26.90 (+0.3)
108 Gdańsk (M)
2021-05-22
3s2 - 26.98 (-0.4)
107 Olsztyn (1)
2021-05-23
7s1 - 27.08 (-0.7)
105 Olsztyn (1)
2021-05-29
7s1 - 27.12 (-1.9)
105 Toruń (M)
2021-06-02
5s5 - 27.14 (-0.6)
104 Warszawa (1)
2021-06-26
7s3 - 27.70 (+0.2)
96
15
KU¦ Anastazja
2007-05-11
Z/2483/20

TAK

100m K U20 I 12.89/20

Warszawa (1)
2021-05-08
1e1 - 12.60 (+1.3)
130 Warszawa (1)
2021-05-08
1f3 - 12.81

(+2.1)

0 Toruń (1)
2021-05-19
5s1 - 12.68 (+1.5)
126 Olsztyn (1)
2021-05-23
1e3 - 12.64 (+0.7)
128 Olsztyn (1)
2021-05-23
1f2 - 12.72 (+1.2)
124 Olsztyn (1)
2021-05-29
2e1 - 12.68 (+1.2)
126 Olsztyn (1)
2021-05-29
3 - 12.78 (-0.1)
122 Sieradz (1)
2021-06-29
1e6 - 12.35 (+0.8)
141 Sieradz (1)
2021-06-29
2f2 - 12.27 (+1.8)
144
16
LIS Aleksandra
2004-02-20
Z/3311/17

TAK

200m K U20 I 25.54/20

Olecko (1)
2021-05-09
1s1 - 25.94 (-1.6)
127 Lubawa (1)
2021-05-16
2s1 - 25.93 (-0.1)
127 Olsztyn (1)
2021-05-23
2s1 - 25.58 (-0.7)
134 Olsztyn (1)
2021-05-29
3s1 - 25.77 (-1.9)
130 Płock (1)
2021-06-19
2s1 - 25.21 (-1.6)
141
17
MAJEWSKA Zuzanna
2007-01-31
Z/3401/21

TAK

100m K U20 I 13.77/20

Olecko (1)
2021-05-09
1s8 - 13.11 (-0.8)
107 Lubawa (1)
2021-05-16
5e5 - 13.31 (-1.0)
99 Lubawa (1)
2021-05-16
6f2 - 13.12 (-0.4)
107 Olsztyn (1)
2021-05-29
4e1 - 12.92 (+1.2)
115 Olsztyn (1)
2021-05-29
5 - 13.15 (-0.1)
106 Olecko (1)
2021-06-13
1e8 - 12.79 (+1.2)
121 Olecko (1)
2021-06-13
2f2 - 12.99 (+1.4)
112 Białystok (1)
2021-06-28
3e2 - 13.18 (-0.9)
104 Białystok (1)
2021-06-28
3 - 13.14 (+2.0)
106
18
MICHALAK Sebastian
2004-01-04
Z/3726/17

TAK

400m pł M (84) U18 I 56.15/20

Olecko (1)
2021-05-09
1s1 - 58.76
103 Olsztyn (1)
2021-05-29
1s1 - 55.77
126 Płock (1)
2021-06-19
1s1 - 55.61
128 Warszawa (1)
2021-06-26
1s1 - 55.19
131
19
ORZECHOWSKA Dorota
2005-09-27
Z/1560/18

TAK

1500m K U20 I

20
PIECHOCKA Alicja
2003-02-16
Z/1130/17

TAK

400m K U20 I 59.05/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
3s2 - 60.59
109 Olsztyn (1)
2021-05-23
2s1 - 59.16
120 Olsztyn (1)
2021-05-29
6s1 - 60.41
110 Płock (1)
2021-06-19
4s1 - 58.95
122 Lublin (M)
2021-07-02
4e2 - 58.75
124 Lublin (M)
2021-07-03
4f2 - 59.08
121
21
POGORZELSKI Wiktor
2003-01-21
Z/3674/19

TAK

100m M U20 I 11.89/20

Olecko (1)
2021-05-09
1s2 - 12.23 (-1.9)
80 Olsztyn (1)
2021-05-23
3e2 - 12.03 (+1.8)
87 Olsztyn (1)
2021-05-23
7 - 12.12 (-0.3)
84 Warszawa (1)
2021-06-26
6s3 - 11.94 (+1.4)
90
22
SADURSKA Lena
2004-06-20
Z/3068/18

TAK

400m K U20 I 57.08/20

Płock (1)
2021-06-19
2s1 - 58.43
126
23
SKOMSKI Marcin
2003-12-10
Z/1096/17

TAK

400m M U20 I 50.13/19

24
SOBÓL Damian
2003-07-23
Z/2970/17

TAK

200m M U20 I 21.85/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
1s1 - 21.89 (-0.1)
146 Olsztyn (1)
2021-05-29
1s1 - 21.75 (+1.0)
150 Toruń (M)
2021-06-02
2s3 - 21.79 (-1.4)
148 Płock (1)
2021-06-19
2s1 - 21.36 (-0.3)
167 Lublin (M)
2021-07-03
1e3 - 21.53 (+1.0)
159 Lublin (M)
2021-07-04
3 - 21.43 (+1.7)
164
25
TUSZYŃSKI Krystian
2002-02-27
Z/178/19

TAK

800m M U20 I

26
TWARDOWSKA Julia
2004-05-19
Z/2580/17

TAK

800m K U20 I 2:18.10/20

Olecko (1)
2021-05-09
1s1 - 2:18.16
120 Gdańsk (M)
2021-05-22
5s2 - 2:21.07
112 Toruń (M)
2021-06-02
1s1 - 2:20.15
115 Płock (1)
2021-06-19
7s1 - 2:19.64
116
27
ZIÓŁEK Weronika
2003-04-23
Z/3856/16

TAK

2000m prz.K U20 I