WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 24 ( 24 ) K-15 M-9
NrLicencji: 8/LBE/13

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz
2003-04-18
Z/2806/17

TAK

400m pł M U20 I 58.90/20

Lublin (1)
2021-05-23
2s1 - 56.55
122 Słubice (M)
2021-06-06
2s1 - 55.64
130
2
BARTKOWICZ Oliwia
2006-08-15
Z/5422/19

TAK

100m K U20 I 14.13/20

Lublin (1)
2021-05-08
6s3 - 14.24

(+2.6)

0 Lublin (1)
2021-05-08
6s9 - 14.53 (+1.9)
65 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
2s4 - 14.44 (+0.4)
66
3
CHARĘŻA Karolina
2005-01-09
Z/4271/18

TAK

100m pł K U18 I

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
4s1 - 17.36 (+0.5)
77
4
CZERWONKA Miłosz
2005-07-12
Z/4237/20

TAK

800m M U20 I

Lublin (1)
2021-05-23
4s1 - 2:01.07
101 Słubice (M)
2021-06-06
4s4 - 2:02.65
93
5
DUDZIAK Zofia
2006-10-23
Z/2617/20

TAK

800m K U20 I

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3s2 - 2:42.05
66
6
FOLUSZ Mikołaj
2007-11-26
Z/599/21

TAK

1500m M U20 I

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
14s1 - 5:15.27
52
7
GAJOSZ Wiktoria
2006-07-06
Z/3324/19

TAK

200m K U20 I 26.91/20

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1s3 - 27.19 (-1.8)
104
8
GĘBICKI Jakub
2006-02-01
Z/1431/20

TAK

400m M U20 I 57.22/20

Lublin (1)
2021-05-08
5s2 - 55.13
82
9
KASIETCZUK Adrian
2004-04-07
Z/890/18

TAK

200m M U20 I 23.21/20

10
KOKŁOWSKA Natalia
2006-12-24
Z/5445/19

TAK

100m K U20 I 13.99/20

Lublin (1)
2021-05-08
7s3 - 14.96

(+2.6)

0 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
5s3 - 14.63 (+0.7)
63
11
LUCHOWSKI Szymon
2003-12-05
Z/4682/19

TAK

100m M U20 I 11.28/20

12
MAZUREK Patrycja
2005-03-27
Z/4351/18

TAK

400m pł K U20 I

Lublin (1)
2021-05-23
3s1 - 76.94
73 Słubice (M)
2021-06-06
5s7 - 77.91
71
13
MISIEC Natalia
2003-10-15
Z/9287/21

TAK

200m K U20 I

Słubice (M)
2021-06-06
5s4 - 28.34 (+1.0)
88
14
OLESZCZYŃSKA Amelia
2003-06-20
Z/23/17

TAK

400m pł K U20 I 66.53/20

Lublin (1)
2021-05-23
1s1 - 65.28
125 Słubice (M)
2021-06-06
3s2 - 67.26
114
15
ORZĘDOWSKI Jakub
2007-07-05
Z/597/21

TAK

100m M U20 I

Lublin (1)
2021-05-08
1s5 - 12.70 (+1.9)
69 Lublin (1)
2021-05-08
2s7 - 12.62 (+2.0)
71 Lublin (1)
2021-05-23
3s3 - 12.30 (+1.6)
78 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1s4 - 12.21 (+0.6)
81
16
POLKOWSKA Dorota
2002-05-02
Z/808/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

17
PSZCZOŁA Weronika
2004-01-12
Z/5069/19

TAK

200m K U20 I 26.56/20

18
TYRKA Kacper
2006-03-18
Z/5386/19

TAK

1500m M U20 I

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
13s1 - 5:00.13
59
19
ULRYCH Zuzanna
2006-07-28
Z/5447/19

TAK

100m K U20 I 13.80/20

Lublin (1)
2021-05-08
5s3 - 14.12

(+2.6)

0 Lublin (1)
2021-05-08
3s9 - 14.20 (+1.9)
71 Lublin (1)
2021-05-23
7s2 - 13.86 (+1.9)
79 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
4s3 - 14.07 (+0.7)
73
20
URBAN Weronika
2005-12-22
Z/5696/18

TAK

1500m K U20 I 5:37.77/20

Lublin (1)
2021-05-08
3s1 - 5:42.14
63 Lublin (1)
2021-05-12
5s1 - 5:49.09
60 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1s1 - 5:39.21
65
21
WDOWIAK Wiktoria
2005-11-24
Z/4350/18

TAK

400m K U20 I

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3s3 - 66.68
71 Słubice (M)
2021-06-05
4s10 - 66.45
72
22
WEREMCZUK Julia
2006-06-06
Z/5424/19

TAK

800m K U20 I

23
ZAWROTNIAK Urszula
2003-08-18
Z/4927/18

TAK

400m K U20 I 61.88/20

Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3s2 - 62.45
95 Słubice (M)
2021-06-05
2s3 - 63.01
91
24
ZAZULA Remigiusz
2003-01-24
Z/91/17

TAK

400m pł M U20 I 59.11/20