WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
lksstalmielec.pl
LKS Stal Mielec Osobostarty: 28 ( 28 ) K-14 M-14
NrLicencji: 2/PDK/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Michał
2006-05-21
Z/873/20

TAK

100m M U20 I 12.00/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1s2 - 11.69 (-2.5)
101 Trzcinica (1)
2021-05-15
3s5 - 11.44

(+2.1)

0 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4s1 - 11.67 (-1.1)
102 Kraków (1)
2021-05-29
1s7 - 11.51 (+0.5)
109 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2s1 - 11.55 (-1.9)
107
2
BRYŁA Hubert
2005-06-12
Z/2948/21

TAK

200m M U20 I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3s3 - 25.23 (+0.9)
75 Trzcinica (1)
2021-05-15
2s4 - 24.53 (+0.5)
86 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s2 - 24.55 (-0.7)
85 Kraków (1)
2021-05-29
1s4 - 24.28 (+0.1)
89 Tarnów (M)
2021-06-06
6s3 - 24.66 (+0.4)
84
3
CISŁO Emilia
2006-03-04
Z/3532/19

TAK

200m K U20 I 29.24/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
1s5 - 28.12 (+0.9)
90 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3s2 - 28.76 (-1.0)
83 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1s3 - 28.45 (+0.6)
86
4
DUSZKIEWICZ Maria
2004-04-07
Z/5254/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 57.02 57.02/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 55.84
145 Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 52.78
139 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 56.93
148
5
FRANCZYK Karol
2007-05-19
Z/5180/19

TAK

Młot M U18 (5kg) I 51.58 51.58/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1f2 - 51.76
115 Trzcinica (1)
2021-05-15
1f2 - 55.25
122 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 54.36
120
6
GAWEŁ Martyna
2004-03-27
Z/3798/17

TAK

100m K U20 I 12.22/19

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3s1 - 12.77 (-1.5)
122 Kraków (1)
2021-05-29
1s9 - 12.13 (+1.0)
150 Tarnów (M)
2021-06-06
0s4 - DNF (+0.7)
0
7
IELO Cristian
2004-12-15
Z/411/18

TAK

10000 m ch M U20 I 49:32.00/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4s1 - 50:02.76
119
8
JAWORSKI Kacper
2003-06-04
Z/1745/17

TAK

1500m M U20 I 4:05.61/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s1 - 4:23.63
80 Kraków (1)
2021-05-29
6s1 - 4:13.40
98
9
KAMIŃSKI Daniel
2005-01-28
Z/575/19

TAK

W dal M U20 I 6.61/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 6.49 (+1.4)
104 Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 6.97 (+0.2)
128 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2 - 6.59 (+1.9)
109 Kraków (1)
2021-05-29
1f2 - 6.80 (-0.6)
120 Tarnów (M)
2021-06-06
0 - NM (0.0)
0
10
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
Z/409/18

TAK

5000 m ch K U18 I 25:47.75/20

11
MAŁEK Julia
2007-01-15
Z/3544/19

TAK

100m K U20 I 14.59/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1s4 - 13.87 (-1.5)
79 Trzcinica (1)
2021-05-15
1s8 - 13.46

(+2.1)

0 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3s2 - 14.00 (-1.9)
75 Kraków (1)
2021-05-29
3s6 - 13.65 (+1.0)
86 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1s2 - 13.89 (-2.1)
78
12
MOLEK Mateusz
2004-07-20
Z/3668/17

TAK

200m M U20 I 23.68/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
5s1 - 24.06 (-0.5)
93 Trzcinica (1)
2021-05-15
3s2 - 23.43 (+1.2)
106 Kraków (1)
2021-05-29
7s6 - 23.76 (-0.5)
99 Tarnów (M)
2021-06-06
2s3 - 23.41 (+0.4)
106
13
MOLEK Oliwia
2004-07-20
Z/3667/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62/20

14
MOSKAL Oliwia
2004-08-01
Z/2440/20

TAK

Młot K U18 (3kg) I 38.24 38.24/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3 - 34.82
80 Trzcinica (1)
2021-05-15
3 - 38.25
89 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1 - 38.26
89
15
PIECHOTA Wiktoria
2006-03-20
Z/3265/19

TAK

100m pł K U18 I

16
PIECUCH Kamil
2003-07-10
Z/1742/17

TAK

10000 m ch M U20 I 46:44.41/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1s1 - 47:35.19
132
17
PIŁAT Dawid
2002-02-06
Z/1858/16

TAK

Młot M U20 (6kg) I 77.61 77.61/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1 - 76.61
182 Warszawa (1)
2021-05-29
1 - 79.11
191 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1 - 79.50
193
18
RÓG Jakub
2004-08-22
Z/576/19

TAK

Trójskok M U20 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
2 - 13.81 (+0.4)
116 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2 - 13.91 (+2.0)
118 Kraków (1)
2021-05-29
3 - 13.92 (+1.3)
118 Tarnów (M)
2021-06-06
3 - 13.58 (+0.7)
111
19
STOBIERSKA Alicja
2004-07-01
Z/4393/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.45/18

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
5 - 1.35
62 Trzcinica (1)
2021-05-15
7 - 1.40
68 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3 - 1.30
55 Kraków (1)
2021-05-29
8 - 1.35
62 Tarnów (M)
2021-06-06
0 - NM
0
20
STOBIERSKA Julia
2003-01-10
Z/1996/17

TAK

Trójskok K U20 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
0 - 11.21 (+1.3)
110 Trzcinica (1)
2021-05-15
3 - 11.35

(+2.4)

0 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2 - 10.81 (+0.8)
98 Tarnów (M)
2021-06-06
0 - NM (0.0)
0
21
SZADY Julia
2004-08-19
Z/407/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 54.59 54.59/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2 - 52.92
139 Trzcinica (1)
2021-05-15
2 - 51.71
135 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
3 - 51.96
136
22
SZCZERBA Michał
2002-06-12
Z/2427/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.70/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
5 - 1.65
73 Trzcinica (1)
2021-05-15
5 - 1.75
90 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3 - 1.75
90 Kraków (1)
2021-05-29
4 - 1.79
97 Tarnów (M)
2021-06-06
3 - 1.80
99
23
SZYLER Tymon
2004-02-21
Z/4394/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.22/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
1s1 - 15.28

(+3.1)

0 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
1s1 - 15.64 (-2.0)
114 Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 15.01 (+0.7)
129 Tarnów (M)
2021-06-06
2s1 - 15.11

(+2.2)

0
24
¦WIĘTEK Aleksandra
2004-10-24
Z/3669/17

TAK

400m K U20 I 62.58/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
6s1 - 62.09
98 Trzcinica (1)
2021-05-15
2s3 - 61.64
101 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
7s1 - 62.88
92 Kraków (1)
2021-05-29
3s5 - 61.71
101
25
WAL Martyna
2006-12-19
Z/3541/19

TAK

800m K U20 I 2:10.93/20

Kraków (1)
2021-05-29
1s3 - 2:10.82
145 Tarnów (M)
2021-06-06
1s3 - 2:07.72
157
26
WAL Olga
2006-12-19
Z/3542/19

TAK

800m K U20 I 2:14.05/20

Kraków (1)
2021-05-29
0s3 - DNF
0
27
WˇŻ Mateusz
2003-04-29
Z/3431/17

TAK

100m M U20 I 11.54/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
7s1 - 12.12 (-0.3)
84 Trzcinica (1)
2021-05-15
1s6 - 11.71 (0.0)
100 Kraków (1)
2021-05-29
6s2 - 11.69 (+0.3)
101
28
WÓJCIK Hubert
2003-07-05
Z/3523/19

TAK

10000 m ch M U20 I 52:35.85/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
5s1 - 50:21.60
118