WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 25 ( 25 ) K-12 M-13
NrLicencji: 9/KPO/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna
2005-09-24
Z/3112/18

TAK

400m pł K U20 I

2
BŁASZCZYK Norbert
2004-01-19
Z/3116/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

3
BONIŚNIAK Alicja
2006-09-07
Z/1071/19

TAK

400m pł K U20 I

4
BRODALA Maksym
2005-01-18
Z/1069/19

TAK

800m M U20 I

Chełmno (1)
2021-05-16
3s1 - 2:05.38
81 Słubice (M)
2021-06-06
7s5 - 2:09.89
71
5
BYCZKOWSKA Amelia
2005-09-04
Z/374/20

TAK

400m K U20 I

Toruń (1)
2021-05-19
2s2 - 60.39
110 Włocławek (1)
2021-05-30
3s1 - 61.34
103
6
CICHOWICZ Kamil
2005-03-24
Z/3119/18

TAK

400m M U20 I

Włocławek (1)
2021-05-30
4s3 - 54.17
90
7
GLAZA Mateusz
2004-08-16
Z/4507/17

TAK

200m M U20 I 23.34/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
1s2 - 22.95 (+2.0)
118 Włocławek (1)
2021-05-30
4s1 - 22.3 r

(+9.9)

POMIAR RĘCZNY

0 Toruń (M)
2021-06-02
2s4 - 22.81 (-2.4)
121 Słubice (M)
2021-06-06
5s6 - 22.76 (+0.8)
123
8
GLAZA Mikołaj
2007-07-16
Z/3121/18

TAK

200m M U20 I 31.62/20

Toruń (1)
2021-05-19
4s2 - 27.25 (+0.7)
59 Toruń (M)
2021-06-02
4s6 - 27.33 (-0.9)
58
9
JABŁOŃSKA Adrianna
2004-11-27
Z/3143/18

TAK

1500m prz.K U18 I 5:43.82/20

Słubice (M)
2021-06-05
7s1 - 5:41.08
91 Białe Błota (1)
2021-05-28
3s1 - 5:44.86
88
10
JANKA Otylia
2006-10-04
Z/1042/19

TAK

100m pł K U18 I PK

11
KANIEWSKI Maksymilian
2006-08-19
Z/3126/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

12
KARNAS Kacper
2004-10-03
Z/3127/18

TAK

200m M U20 I

Białe Błota (1)
2021-05-08
1s1 - 26.76 (+1.5)
63 Włocławek (1)
2021-05-30
8s1 - 25.3 r

(+9.9)

POMIAR RĘCZNY

0
13
KAROW Damian
2004-02-12
Z/4508/17

TAK

800m M U20 I 2:02.67/19

Chełmno (1)
2021-05-16
2s1 - 2:01.71
98 Słubice (M)
2021-06-06
6s5 - 2:07.22
74
14
KONERA Wiktoria
2005-05-12
Z/2658/16

TAK

1500m prz.K U18 I

Białe Błota (1)
2021-05-28
1s1 - 5:10.12
126
15
KOZERA Natalia
2003-08-02
Z/2588/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.60/18

16
KULCZYK Paulina
2006-11-06
Z/1044/19

TAK

400m pł K U20 I

17
KURZEWSKI Kacper
2006-08-12
Z/1072/19

TAK

Tyczka M U20 I

Bydgoszcz (1)
2021-05-22
1 - 3.70
110 Łódź (1)
2021-05-29
4 - 3.70
110 Łódź (1)
2021-06-06
0 - NM
0
18
PILCH Miłosz
2005-02-19
Z/3286/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 11.15/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
9 - 10.30
68 Włocławek (1)
2021-05-30
6 - 10.59
70
19
PILCH Tomasz
2006-03-19
Z/3617/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I 8.86/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
10 - 10.08
65 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
1 - 10.11
66
20
ROZPĘDZIK Marzena
2003-01-20
Z/1324/17

TAK

2000m prz.K U20 I 7:34.10/20

Słubice (M)
2021-06-05
2s1 - 7:27.97
121
21
SIERANT Olgierd
2007-01-16
Z/3213/20

TAK

100m M U20 I 14.00/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
4e2 - 13.24 (+1.6)
59
22
SITARSKA Julia
2007-07-07
Z/1051/19

TAK

200m K U20 I

Białe Błota (1)
2021-05-08
2s13 - 27.80 (+1.9)
95 Toruń (1)
2021-05-19
5s2 - 27.50

(+2.3)

0 Toruń (M)
2021-06-02
2s7 - 27.57 (-0.3)
98
23
SURDY Zuzanna
2005-04-26
Z/2655/16

TAK

100m pł K U18 I

24
SZYMAŃSKI Wojciech
2007-07-19
Z/3138/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

25
WINOGRODZKA Julia
2004-10-21
Z/2279/16

TAK

100m pł K U18 I 14.34/20