WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 25 ( 25 ) K-14 M-11
NrLicencji: 18/MŁP/11

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHLEDA Joanna
2002-03-22
Z/2307/20

TAK

3000m K U20 I 12:35.58/20

2
BIERNAT Emilia
2002-06-27
Z/2489/19

TAK

800m K U20 I 2:55.23/19

3
BOBROWSKA Maja Stefania
2004-05-16
Z/2636/20

TAK

W dal K U20 I 3.89/20

Kraków (1)
2021-07-03
13 - 4.03 (0.0)
46
4
BYDŁOŃ Dawid
2005-01-08
Z/2347/20

TAK

1500m M U20 I

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
10s1 - 5:43.98
39 Tarnów (1)
2021-05-23
9s1 - 5:45.49
39
5
CHLIPAŁA Agnieszka
2003-01-21
Z/2308/20

TAK

800m K U20 I

Kraków (1)
2021-06-18
5s1 - 2:43.23
65
6
CHORˇŻY Maciej
2004-05-17
Z/2309/20

TAK

400m M U20 I 55.79/20

7
DOMALIK Łukasz
2002-04-22
Z/2487/19

TAK

W dal M U20 I 5.91/20

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
5 - 5.86 (-0.4)
75 Tarnów (1)
2021-05-23
3 - 5.97 (+0.9)
80 Kraków (1)
2021-05-29
5 - 6.00 (+0.4)
81
8
FRY¬LEWICZ Kamila
2002-01-09
Z/2491/19

TAK

W dal K U20 I

Kraków (1)
2021-07-03
14 - 3.54 (-0.9)
30
9
GOCAŁ Jakub
2003-07-31
Z/2310/20

TAK

1500m M U20 I

10
GOŁY¬NIAK Maksymilian
2003-08-23
Z/9181/21

TAK

Oszczep M U20 (800) I

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2 - 36.94
81 Tarnów (1)
2021-05-23
3 - 33.83
71 Kraków (1)
2021-05-29
6 - 29.11
56 Kraków (1)
2021-06-18
4 - 31.00
62 Kraków (1)
2021-07-03
2 - 34.79
74
11
HRYC Martyna
2004-03-24
Z/2269/19

TAK

800m K U20 I

Kraków (1)
2021-06-18
6s1 - 2:48.06
60
12
IGLAR Patrycja
2002-06-20
Z/2486/19

TAK

Kula K U20 (4kg) I 7.50/20

Kraków (1)
2021-07-03
2 - 8.30
80
13
KLIMOWSKA Anna
2003-06-23
Z/2403/20

TAK

Kula K U20 (4kg) I

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2 - 7.15
63 Tarnów (1)
2021-05-23
4 - 7.63
70
14
KOWALCZE Alicja
2005-12-13
Z/9182/21

TAK

100m K U20 I

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
3e1 - 13.98 (-0.6)
75 Kraków (1)
2021-05-29
4s6 - 13.70 (+1.0)
85 Kraków (1)
2021-06-18
4e5 - 13.78 (-0.1)
82 Kraków (1)
2021-07-03
3s5 - 13.68 (+0.1)
85
15
KOZIK Adam Maciej
2003-02-03
Z/2311/20

TAK

3000m M U20 I

Tarnów (1)
2021-05-23
3s1 - 10:28.92
78
16
LIPKOWSKI Szymon
2003-06-14
Z/2313/20

TAK

200m M U20 I 24.54/20

Kraków (1)
2021-07-03
6s2 - 24.86 (-0.1)
81
17
MAJERCZAK Bartłomiej
2002-01-06
Z/2485/19

TAK

100m M U20 I 11.82/19

Kraków (1)
2021-06-18
7e1 - 12.41 (0.0)
74
18
MROCZKA Zuzanna
2005-02-17
Z/2306/20

TAK

400m K U20 I

19
POLAK Amelia
2006-07-27
Z/9963/21

TAK

200m K U20 I

Tarnów (1)
2021-05-23
5s1 - 32.14 (-0.9)
53 Kraków (1)
2021-07-03
6s3 - 30.55 (0.0)
66
20
POLAK Oliwia Maria
2004-08-07
Z/2457/20

TAK

100m K U20 I 13.61/20

Tarnów (1)
2021-05-23
3e1 - 13.93 (-0.8)
77 Tarnów (1)
2021-05-23
7 - 14.09 (0.0)
73 Kraków (1)
2021-05-29
7s7 - 13.80 (+1.7)
81 Kraków (1)
2021-06-18
4e7 - 13.93 (-0.5)
77 Kraków (1)
2021-07-03
4s4 - 13.64 (0.0)
87
21
SIĘKA Łukasz, jan
2003-07-19
Z/9183/21

TAK

Kula M U20 (6kg) I

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
1 - 9.45
65 Tarnów (1)
2021-05-23
1 - 11.51
92 Kraków (1)
2021-05-29
4 - 10.84
82 Kraków (1)
2021-06-18
1 - 10.91
83 Kraków (1)
2021-07-03
1 - 11.41
92
22
SZELIGA Kinga
2004-07-01
Z/2456/20

TAK

3000m K U20 I

23
TWOREK Inga
2005-11-29
Z/9184/21

TAK

400m K U20 I

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2s1 - 70.60
59 Kraków (1)
2021-05-29
5s3 - 68.96
64 Kraków (1)
2021-06-18
5s2 - 68.96
64
24
WOJDYŁA Szymon
2002-07-16
Z/2483/19

TAK

400m pł M U20 I 73.71/20

Tarnów (1)
2021-05-23
4s1 - 74.30
47
25
ZAHORA Karol
2005-10-26
Z/9180/21

TAK

200m M U20 I

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2s1 - 25.14 (+1.2)
76 Tarnów (1)
2021-05-23
1s2 - 25.18 (-1.3)
76 Kraków (1)
2021-06-18
1s1 - 24.80 (+0.1)
81 Kraków (1)
2021-07-03
5s2 - 24.67 (-0.1)
83