WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 19 ( 19 ) K-15 M-4
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAIKH-ALI Natalia
2003-06-26
Z/729/18

TAK

200m K U20 I 27.92/19

2
CISZEK Katarzyna
2006-07-17
Z/616/20

TAK

Wzwyż K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
10w3 - 1.30
55
3
DAŃKOWSKA Natalia
2006-02-16
Z/817/19

TAK

400m K U20 I

4
FELIKS Oliwia
2007-01-02
Z/819/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I 7.25/20

Sieradz (1)
2021-05-09
3 - 9.12
72 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
8 - 8.54
66 Legnica (1)
2021-06-05
6 - 9.02
71 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
4 - 9.18
73
5
JĘDRASZEK Karolina
2003-12-01
Z/1467/21

TAK

800m K U20 I

6
JÓZEŃKÓW Andrzej
2002-07-20
Z/872/16

TAK

400m pł M U20 I 60.70/20

7
KARSZNIA Dominika
2007-12-07
Z/2424/18

TAK

Wzwyż K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
9w3 - 1.33
59
8
KASPRZAK Oliwia
2007-09-19
Z/3881/20

TAK

100m K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1s8 - 12.76 (+1.0)
122 Karpacz (1)
2021-05-16
4e2 - 12.62

(+3.4)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
1e3 - 12.49 (+1.0)
134 Legnica (1)
2021-06-05
1e1 - 12.62 (+0.8)
129 Legnica (1)
2021-06-05
1 - 12.70 (-2.8)
125 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
2e8 - 12.56 (+0.5)
131
9
KRÓL Zofia
2004-05-12
Z/754/19

TAK

200m K U20 I 26.83/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
4w2 - 27.78 (+0.6)
95 Karpacz (1)
2021-05-16
5s2 - 27.02 (+1.9)
106 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s4 - 26.57

(+2.1)

0 Ole¶nica (M)
2021-05-26
2s3 - 26.79 (-1.0)
110 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
4s2 - 26.52 (+0.6)
115 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
6s2 - 26.41 (+0.4)
117 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
3s2 - 26.29 (+0.3)
120 Lubawka (1)
2021-06-26
1s1 - 26.01

(+2.4)

0 Kraków (1)
2021-07-03
2s2 - 26.22 (-0.5)
121
10
LONGOSZ Aleksandra
2007-01-31
Z/820/19

TAK

100m K U20 I 14.12/20

Sieradz (1)
2021-05-09
3e12 - 13.87 (+1.4)
79 Karpacz (1)
2021-05-16
4e8 - 13.58

(+2.8)

0 Żary (1)
2021-05-23
2s7 - 13.60 (+0.9)
88 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
6e6 - 13.79 (+0.3)
82
11
MARGOL Magdalena
2005-10-27
Z/818/19

TAK

100m K U20 I 14.94/20

Karpacz (1)
2021-05-16
2e13 - 14.21

(+3.0)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
5e7 - 14.38

(+2.5)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
4e8 - 14.47 (+0.4)
66
12
MAZUR Julia
2007-01-08
Z/2419/18

TAK

Wzwyż K U20 I

13
MIAŻDŻYK Karolina
2004-05-25
Z/706/18

TAK

200m K U20 I 29.19/19

Karpacz (1)
2021-05-16
1s7 - 27.73

(+2.7)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s5 - 27.99

(+2.2)

0 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
1s5 - 27.83 (+0.6)
94
14
OKULOWSKA Oliwia
2007-07-02
Z/2426/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
7w2 - 7.28
51 Legnica (1)
2021-06-05
14 - 7.40
52
15
PYZIK Szymon
2007-03-07
Z/1011/20

TAK

800m M U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-06-20
4s1 - 2:13.76
67
16
RYNDAK Antoni
2003-05-05
Z/1302/18

TAK

200m M U20 I 23.45/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s3 - 23.85 (+1.2)
98 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
5s3 - 23.75 (+0.3)
100 Lubawka (1)
2021-06-26
3s1 - 23.51 (+1.2)
104
17
STANKIEWICZ Filip
2006-11-11
Z/816/19

TAK

800m M U20 I

18
SZAFRAN Wiktoria
2003-05-13
Z/730/18

TAK

100m pł K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
5w1 - 18.30 (+1.7)
66 Karpacz (1)
2021-05-16
4s1 - 17.01

(+2.5)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s1 - 17.23 (+1.9)
90 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
1s1 - 17.55 (+0.7)
75 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
7e1 - 16.76

(+2.4)

0 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
3s1 - 18.49 (-0.5)
64 Lubawka (1)
2021-06-26
0s3 - DNF (-0.3)
0
19
WILCZYŃSKA Natalia
2005-10-24
Z/2413/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 7.86/19